Chmatákov online


Fórum – AFK potažmo NZ

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Můj příspěvek je promluva ke správcům, dotaz i nápad… Dal jsem to sem, upřímně, aby to bylo nejvíc vidět.

Je to zarážející, že po takové době, co jsem chmat opustil, je hra pořád to samé a místo toho, aby se z kojenců stala batolata a ze školáků puberťáci, je takzvaná komunita pořád stejně intelektuálně omezená...
Přejdu k věci: problém nad kterým se pozastavuji je vydělávání AFK... ano těch několik písmen z ďáblových úst ze kterých se mohou všichni zbláznit. Naivně jsem si myslel, že lidé pochopí, že řemeslník vydělávající si afk nikomu neubližuje, nikoho o nic nepřipravuje, ba dokonce ani nelaguje... A přesto dnes účet mojí sestry dostal nápravák za rybaření za pomoci gmouse a nepřítomnosti u pc.
Prosím vás, ještě pochopím, když řemeslníka který není u pc zabije 14ti leté dítě, s pocitem dobře vykonané práce a s určitým pocitem uspokojení, jde po večerníčku do postýlky... ale že i GM je tak naivní a myslí si že budu sedět za pc, tupě vejrat a klikat jak idiot, to mě skutečně dojalo...

Nicméně přejdu k nápadu: Takže, objevil jsem se v NZ a... dál vlastně nemám co psát, tím to totiž skončilo. Koupil jsem si sbíječku, vytěžil pár kamenů a teď tu jen tak stojím (relativní pojem, když nemám nohy, vim :D) a čekám, jestli mi třeba někdo řekne kolik toho mám vytěžit či na kolik hodin tu jsem...
Nápad tedy zní, co takhle zřídit v NZ nástěnku (na styl té co je u rybárny, na rubu,...) do které by mohl psát jen GM a kde by byl seznam hráčů kteří tam jsou a jaký trest pro ně platí. Nejsem aktivní dlouho a co se týče vědomostí o nápravném zařízení, mám velké nedostatky, takže jestli existuje nějaký způsob jak se výši trestu dozvědět, setřete mě, budu jen rád.

Pokud GM uzná, že zavírat do NZ za afk vydělávání je skutečná hloupost, prozře (:D) a bude mě chtít pustit (:D), jde o účet Kakacen008. Jsem malé dítě a Chmatákov je pro mě vším. Nemám jiné zájmy a pojem skutečný život mi nic neříká. Takže pls pls pls upa moc vás prosim, pusťte mě ven!...

A mimochodem, se vším tím trapným cirkusem okolo afk (mám na mysli „Zde již nic není…“ a nápravák) mi přijde jako naprostý vrchol, ještě sebrat skill! Co kdybych měl v plánu poslat příští týden sponzorských 10 000 Kč, protože se mi projekt Chmatákova zalíbil a pokud se pohne s grafikou mapy, má budoucnost? Při tomhle správcování se vám nakonec na Ch. vykašle i to nejmenší dítě. Jste sami proti sobě.
# 12.10.2010 17.20
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Big Matty :O
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris, Balak
SZ Skype Web
Byla to fuška přečíst. :D Ja si myslím, že crawler4 má pravdu. A s nápadem bych souhlasil. :D
# 12.10.2010 17.39
chportal.cz - Poznejte nové možnosti...

Obrázek

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Kdyby tam byla nástěnka a seznam těch, kteří tam jsou za trest, tak po jejím přečtení se ti hra na půl hodiny sekne, protože se ti bude načítat seznam (který bude opravdu dlouhý). Důvod, proč se neukazuje počet kamenů je, protože jsi tam za porušení pravidel a máš se snažit.
G. to ve hře nechtěl a proto to ve hře (nejspíš) ani nebude. Myslím, že hlášky typu příští týden bych poslal 10k Kč moc nikoho nepřesvědčí, obvzlášť když říkáš, že jsi malý dítě :-).
# 12.10.2010 17.48
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Myslím, že proti něčemu tak neškodnému (afk vydělávání..) se bojuje opravdu tvrdě a jestli nikde nevidim počet kamenů které mám vytěžit proto, abych se jak říkáš "více snažil", potom opravdu nevím proč tu jsem.. To už o něčem vypovídá...
Uvažoval jsem tak, že textové soubory nejsou nic náročného a řekněme 200 jmen podle abecedy a u nich číslo si myslím není snad takový problém. Nicméně počet kamenů které uvidím ve svém profilu se mi zamlouvá daleko víc. Jenže se mám snažit, jasně...
Zřejmě si nepochopil co jsem chtěl posledním odstavcem říct: Vůbec tam nejde o nějakých 10 000, mluvím o tom, že kdyby hra neměla tenhle systém vydělávání a přestupků, mohlo by být ve hře daleko víc lidí -> víc peněz za vip -> víc srandy -> víc lidí...
# 12.10.2010 18.13
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Zatím vše co jsem přečetl od clawlera má můj 100% souhlas:-)
Uplně my mluvíš z hlavy ..
# 12.10.2010 18.23
 
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
K tématu bych dodal, že teď co se děje na OFIKu nemá žádné obdoby. John si na tom CHO dělá co chce. Prostě kdo je z Johnem, tak je bůh, kdo se pokusí Johnovi postavit tak má NP/BAN.

Např. Za rekill se už považuje nejen opakované zabíjení ale i stání u nemocnice s vytaženou zbraní. Nikoho nezajíma, že nemáš munici nebo že tam stojíš si udělat screen, dostáváš hned NP + snížený skill a nazdar. Johne, myslíš, že to pak někoho bude bavit? Já bych řekl, že ne. Opravdu co je nejlepší na Chmatu je FORKO, které v poslední době stojí taky za prd, jelikož bla zrušená sekce Diskuse mimo mísů a o ničem jiným se tu diskutovat nedá.

Toť můj názor.

OT: čau Chiefe.

BTW: Johne, nezabiješ mě za to? :-D
# 12.10.2010 18.24
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
crawler to tu trochu "pozametal" :D .. Má pravdu, a tak isto aj ostaní. Mám síce johna rád ale je fakt, že niekedy (dosť často) robí nepravodlivé činy .. Som zvedavý ako sa k tomu vyjadrí ..
# 12.10.2010 18.55
 
HoNzík21:P
uživatel
SZ
Crawler:Bereš mi napad z hlavy maš můj 100% hlas
DanG:Asi tak nějak
CatchUP:Přesně on si mysli že je king a je velky hovno
# 12.10.2010 19.27
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Crawler: Ano, afk vydělávání je neškodné... Ale o čem bude pak hra, když si všechno necháš naskillit ve své nepřítomnosti nebo spíš jak k tomu příjdou ti, kteří si to poctivě odpracovávají...

CatchUP: Proč by se někdo měl stavět proti johnovi? Pár pravidel v ohledu k GM existují.
1. Nikdy neobtěžuj GM.
2. GM má vždycky pravdu.
3. GM má pravdu, i když nemá pravdu.
4. Pokud přesto nemá GM pravdu, platí pravidlo číslo 2.
5. Ano GM je něco jako bůh, tak se podle toho chovej.
Budeš se podle toho chovat a taky dodržovat pravidla, nikdy se nedostaneš do problémů, takže pokud máš ban/np tak jsi něco očividně porušil.
# 12.10.2010 20.12
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
crawler4
uživatel
Obrázek
SZ

koly aneb qqqqqq:Crawler: Ano, afk vydělávání je neškodné... Ale o čem bude pak hra, když si všechno necháš naskillit ve své nepřítomnosti nebo spíš jak k tomu příjdou ti, kteří si to poctivě odpracovávají...

Sám dobře víš že mám pravdu. Řeknu to takhle- ten účet má nahráno nějakých 26 hodin a vlastně nic jinýho než rybaření nedělal. Za těch 26 hodin mám rybaření 50. No promiň, ale každý musí uznat že sedět 52 hodin za pc a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat...Neni ubíjející to jen číst?! Zkoušel jsem to hodinu a abych řek' pravdu, byl jsem totálně vymletej .) ... Navíc ve hře je například pořád skillení magie který se afk docela dobře dělat nedá, a je to relativně radost dělat ručně.

K tomu

koly aneb qqqqqq:2. GM má vždycky pravdu.
3. GM má pravdu, i když nemá pravdu.
4. Pokud přesto nemá GM pravdu, platí pravidlo číslo 2.

... trapný, nevkusný... Pokud tohle ze sebe vypustil někdo z "výše postavených", měl by se jít zahrabat. Strašně žeru že GM na zaprděnym chmatákově má být kdovíco a v jiných velkých hrách se s GM dá normálně mluvit a řešit jakýkoliv problém.

OT: Ahoj Robbene .)
hezkej ub koly .)
# 12.10.2010 21.24
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

crawler4:Sám dobře víš že mám pravdu. Řeknu to takhle- ten účet má nahráno nějakých 26 hodin a vlastně nic jinýho než rybaření nedělal. Za těch 26 hodin mám rybaření 50. No promiň, ale každý musí uznat že sedět 52 hodin za pc a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat a klikat...Neni ubíjející to jen číst?! Zkoušel jsem to hodinu a abych řek' pravdu, byl jsem totálně vymletej .) ... Navíc ve hře je například pořád skillení magie který se afk docela dobře dělat nedá, a je to relativně radost dělat ručně.


Nejjednodušší řešení by bylo snížit skilly z 1:50 alespoň na 1:35, stejně by to nikomu neuškodilo :-)

A to, jak se k tobě chová GM závisí čistě na tobě a na tvojí historii. Je třeba chápat, že john, jako GM, je už řekněme starší člověk a zasluhuje více úcty a i tak mi řekni komu se líbí neustálé nadávky malých capartů :-)


OT: ub http://stoptelickum.jepice.cz/
# 12.10.2010 21.52
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Nevim co maj vyjadřovat ty poměry..

Chování vůči starším lidem je úplně jiné téma, stejně jako chování vůči GM. Já se choval slušně, vlastně jsem neřekl ani slovo, když na mě john promluvil :)...
Myslim že diskuse nikam nemíří a chtělo by to aby se vyjádřil třeba john, vesele pobíhající po chmatákově a banující nevinné afkaře...

Ten ub jsem dělal já (RockFirův bych nikdy nechválil :D..), jeden z prvních iniciátorů sdružení Stop Tělíčkům.. To byly časy, kdy se chmatu dalo věnovat...když každé políčko na těžbě mělo nekonečno kamenů, přes noc se dalo vydělat i 50 000 chk, na skypu byla sranda a všichni byli spokojeni...... ach
# 12.10.2010 22.23
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

HoNzík21:P:CatchUP: Přesně on si mysli že je king a je velky hovno


Ba naopak, ty si myslíš že jsi "king" a jsi velké hovno.
# 13.10.2010 6.20
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
crawler4: nwm,proč tu hru hraješ,když nejsi u PC??? Dostala trest za skillení afk,ne za to že používá klika,ten je povolený,když u toho sedíš

kečupe: ty se tu ani nevyjadřuj,protože tady si hraješ na velkýho slušňáka a jak ti ubližujou,ale ve hře podvádíš kde se dá.Připravil sem ti takovou malou pastičku,která sklapla,tak se nediv za banána xD
# 13.10.2010 11.50
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Myslim, že Chmatákov je především HRA a já nevim jak vy, ale já se u her většinou chci BAVIT... Ve škole jsem dost chyběl, ale tušim, že nám nikdy neřikali, že zábava tkví v tom sedět a vejrat .) ...
Ptáš se, proč tedy tu hru hraju. Proto abych si vyskillil rybaření skutečně ne. Šlo mi jen o to něco vydělat, pak vyskillit jinej acc a tak trochu se pobavit (rozuměj zakillovat). Možná trochu laciný styl zábavy, ale to už je věc názoru. To jsem ještě nevěděl že Chmat 'nikdo' nehraje a že to vlastně zkoušim zbytečně.

Myslim že tu ztrácim čas, už od prvního postu. Správci (nebo ch.t.s. nebo co to teďka je) nikdy nepochopí, že podstata hry je někde jinde než v těžení, že vydělávání je neskutečnej vopruz a že většina lidí se chce bavit, protože, jak jsem řek, je to hra..

Nevim, jestli tuhle hru nehrajou lidi kvůli systému správcování, nedodělané grafice, systému magie, nebo systému vydělávání, každopádně by se s tím dalo něco dělat a první krok: povolit afk, by si získal nejen mně .) ...
Jenže jak jsem řek nahoře, vy budete vždycky sami proti sobě.
Je to škoda, že nedokážete vnímat 'obyčejnýho hráče' .) ale je to Chmatákov, takže no stress...
# 13.10.2010 14.55
 
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Džone, tak se zaměř na ostatní hráče a nejen na své nepřátele. Myslíš, že Santea si to 100 rybaření naklikala ručně? O tom pochybují.
# 13.10.2010 15.28
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.