Chmatákov online


Fórum – AFK potažmo NZ

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Můj příspěvek je promluva ke správcům, dotaz i nápad… Dal jsem to sem, upřímně, aby to bylo nejvíc vidět.

Je to zarážející, že po takové době, co jsem chmat opustil, je hra pořád to samé a místo toho, aby se z kojenců stala batolata a ze školáků puberťáci, je takzvaná komunita pořád stejně intelektuálně omezená...
Přejdu k věci: problém nad kterým se pozastavuji je vydělávání AFK... ano těch několik písmen z ďáblových úst ze kterých se mohou všichni zbláznit. Naivně jsem si myslel, že lidé pochopí, že řemeslník vydělávající si afk nikomu neubližuje, nikoho o nic nepřipravuje, ba dokonce ani nelaguje... A přesto dnes účet mojí sestry dostal nápravák za rybaření za pomoci gmouse a nepřítomnosti u pc.
Prosím vás, ještě pochopím, když řemeslníka který není u pc zabije 14ti leté dítě, s pocitem dobře vykonané práce a s určitým pocitem uspokojení, jde po večerníčku do postýlky... ale že i GM je tak naivní a myslí si že budu sedět za pc, tupě vejrat a klikat jak idiot, to mě skutečně dojalo...

Nicméně přejdu k nápadu: Takže, objevil jsem se v NZ a... dál vlastně nemám co psát, tím to totiž skončilo. Koupil jsem si sbíječku, vytěžil pár kamenů a teď tu jen tak stojím (relativní pojem, když nemám nohy, vim :D) a čekám, jestli mi třeba někdo řekne kolik toho mám vytěžit či na kolik hodin tu jsem...
Nápad tedy zní, co takhle zřídit v NZ nástěnku (na styl té co je u rybárny, na rubu,...) do které by mohl psát jen GM a kde by byl seznam hráčů kteří tam jsou a jaký trest pro ně platí. Nejsem aktivní dlouho a co se týče vědomostí o nápravném zařízení, mám velké nedostatky, takže jestli existuje nějaký způsob jak se výši trestu dozvědět, setřete mě, budu jen rád.

Pokud GM uzná, že zavírat do NZ za afk vydělávání je skutečná hloupost, prozře (:D) a bude mě chtít pustit (:D), jde o účet Kakacen008. Jsem malé dítě a Chmatákov je pro mě vším. Nemám jiné zájmy a pojem skutečný život mi nic neříká. Takže pls pls pls upa moc vás prosim, pusťte mě ven!...

A mimochodem, se vším tím trapným cirkusem okolo afk (mám na mysli „Zde již nic není…“ a nápravák) mi přijde jako naprostý vrchol, ještě sebrat skill! Co kdybych měl v plánu poslat příští týden sponzorských 10 000 Kč, protože se mi projekt Chmatákova zalíbil a pokud se pohne s grafikou mapy, má budoucnost? Při tomhle správcování se vám nakonec na Ch. vykašle i to nejmenší dítě. Jste sami proti sobě.
# 12.10.2010 17.20
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Nové gm? Už tu nikdo není schopny to dělat, až na pár lidí kteřá to nehrají.
# 13.10.2010 18.59
 
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Brál bych za GM, člověka jako je FaboŠ. Samodřejmě nemohl by to být John2, to už by bylo moc. Palec DOLE Johne.
# 13.10.2010 19.01
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Kozle, přečti si pár příspěvků nad tím tvým prosím :))
Taky nechápu, proč se rekill tak moc řeší? :D KDo z hráčů skilloval třeba obratku bojem? Zkoušel to někdo? :D
# 13.10.2010 19.03
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Fabos121:Kozle, přečti si pár příspěvků nad tím tvým prosím :))
Taky nechápu, proč se rekill tak moc řeší? :D KDo z hráčů skilloval třeba obratku bojem? Zkoušel to někdo? :D



Já jsem to zkoušel... do 11% :D Asi jsem měl štěstí, že mě nikdy nechytli :)
# 13.10.2010 19.06
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. je to strašné tak skillovat :) Vždyť tím rekillováním postav NIKOMU neškodí nebo snad ano? :-O Pokud rekillují svůj účet, nezabíjí opakovaně jiné hráče u nemocnice, atd .. :-)
# 13.10.2010 19.08
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Fabos121:.. je to strašné tak skillovat :) Vždyť tím rekillováním postav NIKOMU neškodí nebo snad ano? :-O Pokud rekillují svůj účet, nezabíjí opakovaně jiné hráče u nemocnice, atd .. :-)



No mi to nevysvětluj.. :D

Jen bych chtěl dodat, pokud se na to John nebo Gizmo podívají, aby napsali co si o tom myslí, popřípadě nějaké řešení. Děkuji
# 13.10.2010 19.11
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jo popřípadě na změnu hesla atp. Hele zeptam se Gizma jak to je se změnou hesla, on mě pošle na Johna, a hoši, do teď to ještě není a to už je říjen. xD
# 13.10.2010 19.23
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Na změně hesla přeci nic není, ne? Pokud prokážeš, že je to tvůj účet, tak proč ne? :-O
# 13.10.2010 19.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Jediný způsob, jak naskillit poctivě obratku jsou chmatopýři a jiné NPC, ale kdo by se s tím chtěl plácat :-/
# 13.10.2010 19.27
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype

Fabos121:Na změně hesla přeci nic není, ne? Pokud prokážeš, že je to tvůj účet, tak proč ne? :-O




To víš ten Džon. Jinak viz. http://forum.chmatakov.cz/tema/11211-heslo-info

Musel jsem přeinstalovat scaner kvůli tomu a zdá se, že pro nic. 3-(
# 13.10.2010 19.36
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Zkus hledat chybu mezi stolem a klávesnicí. ^^
# 13.10.2010 20.23
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
zmizni ...... 3-(
# 13.10.2010 20.46
 
crawler4
uživatel
Obrázek
SZ

john1:crawler4 : nechápu teda jak se bavíš u hry, kterou zapneš a jdeš od ní pryč???

Bavím se až potom, co si odtrpím to řemeslný peklo, nechápeš? Pak se bavím skillením magie, bitkama...

john1:akorát zabíráš místo těm,kteří chtějí hrát,a ne jen zapnout klika.

Promiň, ale tohle mě vážně rozesmálo... Když je teď na Chmatu denně online tak 15 lidí.

john1:btw:neřekl jsi jakej acc ma tvoje sestra, asi to je výmluva

Kakacen008, řekl.

john1:kliker neni zakázanej ,když jsi u PC,což někteří se svojí inteligencí furt nechápou

.D.D.D Chápu, až moc dobře, proto jsem tenhle topic založil.



kuba 4ewer:A poslední věc ke které bych se zmínil je to že afk skillením nelaguje???LAGUJE! když těžíš , vykopeš horniny a ty jsou na zemi což znamená lagy..

Nejdřív k tomuhle; nerozumíme si, mluvím o těžení, ne o skilení. Když těžim gmousem, tak těžim/skillim/prodávám. Klidně si pak banuj ty co skillej jen přes kliker, nechávaj pod sebou šutry a lagujou.

kuba 4ewer:představ si když povolím tvé sestře skillit afk s klikem či Gmousem....
Neříkám ,že zrovna ona to udělá ,ale hodně lidí si rádo přijde k penězum snadno to samý je to se skillama,,,dovolím to tvé sestře ta řekne kamarádce,,,hale hraju suprovou hru nikdo to tam moc nehlídá stačí si zapnout jeden program a můžem jít na 3 hodky ven a pak přijdeš a peníze se ti budou vydělávat rychlejc jelikož budeš mít určitý skill výše než na 10....To je jeden důvod proč se to povolit nedá.

Nevidim v tom žádný problém, když nebudou lagovat, o co jde? Navíc z toho vyplývá: víc lidí -> víc peněz za vip -> víc srandy -> víc lidí... Jak jsem již psal.

kuba 4ewer:když jsi ve vězení rád bys věděl svůj trest..Nicméně jestli jsi si všiml CHTS a GM říká není mou poviností ti to říkat nebo něco podobného.

Nechápu smysl tohohle drsňáckýho vymezení. Když už mě někdo zavře za úplnou blbost a ještě k tomu mi vezme skill, tak by se snad moh uráčit a sdělit mi, co mám dělat, ne?

Snad je to všechno .)
# 13.10.2010 20.56
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

crawler4:Bavím se až potom, co si odtrpím to řemeslný peklo, nechápeš? Pak se bavím skillením magie, bitkama...


Řemeslný peklo… Nikdo to po tobě nechce a je tvoje chyba, že vyděláváš tou nejméně výdělečnou činností. Je velice těžké si něco našetřit a pak jít skillit a pak zase našetřit, že?


crawler4:

john1:kliker neni zakázanej ,když jsi u PC,což někteří se svojí inteligencí furt nechápou


.D.D.D Chápu, až moc dobře, proto jsem tenhle topic založil.


Asi stále nechápeš, jinak by jsi ho nezakládal.

crawler4:Nevidim v tom žádný problém, když nebudou lagovat, o co jde? Navíc z toho vyplývá: víc lidí -> víc peněz za vip -> víc srandy -> víc lidí... Jak jsem již psal.


A nechceš rovnou ze začátku do hry 100k a GM práva? Proč by jsi přece nechával svůj počítač s G-mousem puštěný.


crawler4:Nechápu smysl tohohle drsňáckýho vymezení. Když už mě někdo zavře za úplnou blbost a ještě k tomu mi vezme skill, tak by se snad moh uráčit a sdělit mi, co mám dělat, ne?


To, že nejsi schopen porozumět pravidlům, tě neopravňuje je porušovat.
# 13.10.2010 21.21
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Eh .. řekni mi, co je za kokotinu dostat trest a nevíš kolik? :D .. To je pěkná sračka a pak se není čemu divit, že ten CH hraje tak málo lidí :D ..
# 13.10.2010 21.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.