Chmatákov online


Fórum – AFK potažmo NZ

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Můj příspěvek je promluva ke správcům, dotaz i nápad… Dal jsem to sem, upřímně, aby to bylo nejvíc vidět.

Je to zarážející, že po takové době, co jsem chmat opustil, je hra pořád to samé a místo toho, aby se z kojenců stala batolata a ze školáků puberťáci, je takzvaná komunita pořád stejně intelektuálně omezená...
Přejdu k věci: problém nad kterým se pozastavuji je vydělávání AFK... ano těch několik písmen z ďáblových úst ze kterých se mohou všichni zbláznit. Naivně jsem si myslel, že lidé pochopí, že řemeslník vydělávající si afk nikomu neubližuje, nikoho o nic nepřipravuje, ba dokonce ani nelaguje... A přesto dnes účet mojí sestry dostal nápravák za rybaření za pomoci gmouse a nepřítomnosti u pc.
Prosím vás, ještě pochopím, když řemeslníka který není u pc zabije 14ti leté dítě, s pocitem dobře vykonané práce a s určitým pocitem uspokojení, jde po večerníčku do postýlky... ale že i GM je tak naivní a myslí si že budu sedět za pc, tupě vejrat a klikat jak idiot, to mě skutečně dojalo...

Nicméně přejdu k nápadu: Takže, objevil jsem se v NZ a... dál vlastně nemám co psát, tím to totiž skončilo. Koupil jsem si sbíječku, vytěžil pár kamenů a teď tu jen tak stojím (relativní pojem, když nemám nohy, vim :D) a čekám, jestli mi třeba někdo řekne kolik toho mám vytěžit či na kolik hodin tu jsem...
Nápad tedy zní, co takhle zřídit v NZ nástěnku (na styl té co je u rybárny, na rubu,...) do které by mohl psát jen GM a kde by byl seznam hráčů kteří tam jsou a jaký trest pro ně platí. Nejsem aktivní dlouho a co se týče vědomostí o nápravném zařízení, mám velké nedostatky, takže jestli existuje nějaký způsob jak se výši trestu dozvědět, setřete mě, budu jen rád.

Pokud GM uzná, že zavírat do NZ za afk vydělávání je skutečná hloupost, prozře (:D) a bude mě chtít pustit (:D), jde o účet Kakacen008. Jsem malé dítě a Chmatákov je pro mě vším. Nemám jiné zájmy a pojem skutečný život mi nic neříká. Takže pls pls pls upa moc vás prosim, pusťte mě ven!...

A mimochodem, se vším tím trapným cirkusem okolo afk (mám na mysli „Zde již nic není…“ a nápravák) mi přijde jako naprostý vrchol, ještě sebrat skill! Co kdybych měl v plánu poslat příští týden sponzorských 10 000 Kč, protože se mi projekt Chmatákova zalíbil a pokud se pohne s grafikou mapy, má budoucnost? Při tomhle správcování se vám nakonec na Ch. vykašle i to nejmenší dítě. Jste sami proti sobě.
# 12.10.2010 17.20
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

hatake kakashi
uživatel
SZ

CatchUP:Džone, tak se zaměř na ostatní hráče a nejen na své nepřátele. Myslíš, že Santea si to 100 rybaření naklikala ručně? O tom pochybují.


Určitě nebyla AFK.
# 13.10.2010 15.32
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype

CatchUP:Džone, tak se zaměř na ostatní hráče a nejen na své nepřátele. Myslíš, že Santea si to 100 rybaření naklikala ručně? O tom pochybují.


Nevím jak ty, ale Ch hrješ pár dnů a hned víš vše.

Kdyby jsi znal Santeu, tak pár měsíců z5 byly se dá říct "everyday" ve hře s Johnem a skillovali.
# 13.10.2010 15.36
 
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Dá se říct jak Santea začala hrát tak jsem skončil, víš kolik clicků musíš udělat na 100 rybaření? Ručně se to praktický nedá.
# 13.10.2010 16.17
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ale dá, jen sem usí chtít
# 13.10.2010 16.43
 


SZ
S Crawlerem a Vláďou souhlasím... Kde jsou ty časy kde se killovalo na rubu, ve 4.,,, Teďko nic tokovýho není, s tim skillením taky, Když budeš ve hře tak 2-3 dny (vejkend) Tak uvidíš že ve hře sou jen nováčci u rybárny a pár lepších lidí logne na 15 minut na večer... Jestli chcete aby to takhle bylo tak se tak chovejte (chts,gm)... Koho by to furt bavilo když co den logne nějakej vůl a zakládá účty typuhmnbh,jmtu,john je magor, gjkbd4584 atd... Skillení taky pravda. Killení je možná tak když je někde redka s 25hp a vrhne se na ní 5 lidí s kůlem a redka ještě píše obrana... Já sám když jsem na Ch, tak jen kecám, když hrál někdo s vipkama, tak obvolávám lidi a jdeme ho sejmout... Ano, snad nikdy jsem nevidělával... =)
Chmat jde prostě do zelí...
# 13.10.2010 16.47
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
crawler4 : nechápu teda jak se bavíš u hry, kterou zapneš a jdeš od ní pryč???akorát zabíráš místo těm,kteří chtějí hrát,a ne jen zapnout klika. btw:neřekl jsi jakej acc ma tvoje sestra, asi to je výmluva

edit:
Kečupe: nwm proč furt reješ? nenaklikala si to ručně ,kliker neni zakázanej ,když jsi u PC,což někteří (že kečupe3-(),se svojí inteligencí furt nechápou

Mikky:sry ,to jsem přehlédl,nekolikrát sem ji odpojil za afk skill (njn,porušil jsem pravidla a nezavřel ji hned)



Naposledy upraveno: 13.10.2010 17.40

# 13.10.2010 16.55
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD


SZ
Johne, skillení asi moc zábava není... Myslim že si chce nejdřív udělat to rybko, pak na něco vydělat, třeba na mystikua pak killit.. Ale jak uviděl tu komunitu (pár noobů u rybárny) tak se lek a smazal chmat... Acc psal v hlavním příspěvku.
# 13.10.2010 16.58
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tu hru nehraje určitě proto, aby celý den skillil jak brk a vydělával .. Proč si nevydělat peníze a pak se jít tou hrou bavit? skillovat si mystiku, přesnost a jít killit? O co jiného tady v té hře jde? O tom jít si pokecat? To už nějáký ten rok nejde :-)
# 13.10.2010 17.48
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Fabo, myslel jsem to, že na 10-15 minut lognu kouknu po mapě a pokecám... Ne že u toho sem celej den a kecám.. =D
# 13.10.2010 17.51
 
HoNzík21:P
uživatel
SZ
Řekneme to ak že John neumí nic jine než davat bany ..
# 13.10.2010 18.03
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

HoNzík21:P:Řekneme to ak že John neumí nic jine než davat bany ..



Ve hře je nuda a to jen díky komunitě. Kdyby jste se uměli chovat, nikdy by jste s Johnem neměli problém..
# 13.10.2010 18.15
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
mykky, já to myslel na crawlera :) že on to nehraje kvůli skillení, chápeš ne? :P
Teri:JEnže je to blbost :D My normální hráči přece nemůžeme za to, že ostatní se chovají jako dementi :-O
# 13.10.2010 18.17
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Tak dobrá, teď si představte, že John se zbaví GM prácv a GM nebude nikdo.

Víte co by se stalo? Snad si to dokážete představit, tak ho nerýpejte, pak se divíte že máte bany..
# 13.10.2010 18.18
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co se stane? Mohly by se nabrat i jiné GMka, než je John a Mojdich :)
# 13.10.2010 18.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Antonio
uživatel
Obrázek
SZ

HoNzík21:P:Řekneme to ak že John neumí nic jine než davat bany ..


A co umíš ty? :D:D
# 13.10.2010 18.20
I want to remain in anonymous.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.