Chmatákov online


Fórum – Oživení hry

Fórum » Archiv » Oživení hry [zamknuto]

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Měl bych takový nápad/návrh. Myslím si, že server s kvalitou a atraktivnosti upadá, proto si myslím, že by bylo dobré nabrat nějaké nové lidi do vyšších pozic, jako jsou GM/Quester nebo CH.T.S. Spoustu hráčů skončilo právě nikdy nudě/stereotypu, které na CHO v poslední době převládá. Navrhoval bych, aby i GIZMO se k tomu vyjádřil, trošku zasáhl do chodu hry. Rád bych, aby se Chmat vrátil do dávnějších času a to nejen komunitou, ale atraktivitou, kterou nám GM připravovali.
# 24.9.2010 11.03
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Teri:až se hráči budou chovat normálně, tak zase Q budu dělat
# 24.9.2010 11.11
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Gizmo
autor hry
SZ
Asi jak řekl John.

Když jsem do hry zasahoval, nadávali jste mi, neustále mě někdo otravoval, každej si myslel že mám čas jen na jeho problémy a nakonec jsem se dočetl, jak jsem se změnil :) Ano, uvažování některých blbců, kteří nemají ani představu jak náročné je vést takový projekt s tlupou děcek, je skutečně takové.
Takže ne, já do hry zasahovat nijak nebudu, už updaty z poslední doby jsou něco, co jsem vůbec dělat nechtěl.
GM? Většina GM svého postu zneužila, protože a opět jsou to děti. Mojdísek na hru už moc času nemá a sdílí stejný názor jako John. Až se budou chovat lépe, tak mohou očekávat nějakou aktivitu.
Tato fáze se na CH serveru objevuje každých cca půl roku..je útlum, odejde řada hráča a poté přijde řada nových. Takže nemá smysl to nijak řešit.
# 24.9.2010 11.56
 

Fórum » Archiv » Oživení hry [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.