Chmatákov online


Fórum – AFK potažmo NZ

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Můj příspěvek je promluva ke správcům, dotaz i nápad… Dal jsem to sem, upřímně, aby to bylo nejvíc vidět.

Je to zarážející, že po takové době, co jsem chmat opustil, je hra pořád to samé a místo toho, aby se z kojenců stala batolata a ze školáků puberťáci, je takzvaná komunita pořád stejně intelektuálně omezená...
Přejdu k věci: problém nad kterým se pozastavuji je vydělávání AFK... ano těch několik písmen z ďáblových úst ze kterých se mohou všichni zbláznit. Naivně jsem si myslel, že lidé pochopí, že řemeslník vydělávající si afk nikomu neubližuje, nikoho o nic nepřipravuje, ba dokonce ani nelaguje... A přesto dnes účet mojí sestry dostal nápravák za rybaření za pomoci gmouse a nepřítomnosti u pc.
Prosím vás, ještě pochopím, když řemeslníka který není u pc zabije 14ti leté dítě, s pocitem dobře vykonané práce a s určitým pocitem uspokojení, jde po večerníčku do postýlky... ale že i GM je tak naivní a myslí si že budu sedět za pc, tupě vejrat a klikat jak idiot, to mě skutečně dojalo...

Nicméně přejdu k nápadu: Takže, objevil jsem se v NZ a... dál vlastně nemám co psát, tím to totiž skončilo. Koupil jsem si sbíječku, vytěžil pár kamenů a teď tu jen tak stojím (relativní pojem, když nemám nohy, vim :D) a čekám, jestli mi třeba někdo řekne kolik toho mám vytěžit či na kolik hodin tu jsem...
Nápad tedy zní, co takhle zřídit v NZ nástěnku (na styl té co je u rybárny, na rubu,...) do které by mohl psát jen GM a kde by byl seznam hráčů kteří tam jsou a jaký trest pro ně platí. Nejsem aktivní dlouho a co se týče vědomostí o nápravném zařízení, mám velké nedostatky, takže jestli existuje nějaký způsob jak se výši trestu dozvědět, setřete mě, budu jen rád.

Pokud GM uzná, že zavírat do NZ za afk vydělávání je skutečná hloupost, prozře (:D) a bude mě chtít pustit (:D), jde o účet Kakacen008. Jsem malé dítě a Chmatákov je pro mě vším. Nemám jiné zájmy a pojem skutečný život mi nic neříká. Takže pls pls pls upa moc vás prosim, pusťte mě ven!...

A mimochodem, se vším tím trapným cirkusem okolo afk (mám na mysli „Zde již nic není…“ a nápravák) mi přijde jako naprostý vrchol, ještě sebrat skill! Co kdybych měl v plánu poslat příští týden sponzorských 10 000 Kč, protože se mi projekt Chmatákova zalíbil a pokud se pohne s grafikou mapy, má budoucnost? Při tomhle správcování se vám nakonec na Ch. vykašle i to nejmenší dítě. Jste sami proti sobě.
# 12.10.2010 17.20
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Aby bylo. Neztratí se.
# 14.10.2010 19.38
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
Antonio
uživatel
Obrázek
SZ
Takže ho nikdo jiný nevěděl?;-)
# 14.10.2010 19.40
I want to remain in anonymous.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Kečupe:

Ty imbecilní idiote, nevíš co píšeš.
Já se vtírat nemusím, já už jsem se sem vetřel, a rozhodně mě bere komunita lépe než tebe.

Takže vypadni a neukazuj se tu.
Jestli si myslíš, že ty jsi něco dokázal, tak akorád arogantně machrovat, a dělat problémy GM.
Možná že killer jsi byl, ale to není dá se říct nic.
Bez tebe by jsme se tu obešli, sice beze mě taky, ale určitě jsem nenadělal takový bordel jako ty.

Jestli si myslíš, že bugovat, mít BANY IP je frajeřina? To je akorád ubohost.

K hatakemu: Když už ani neumíš napsat jeho nick, tak ho prosímtě ani nepiš.
Možná mu ty GM Gizmo nedal, ale rozhodně se nevtíral jako ty, a nezákladal ubohé téma "Chcete mě GM"..
Víš, lidi se mění jako ostatní, ale ty jsi zmrdem byl, jseš a taky budeš jak jsi zde psal.

Ano i já bch byl asi už varován, hodně lidí jen zde nejsou ty pravé MODy, mám zakládat snad téma "Byl jsem mod na portalu, zvolte mě! budu to zde udržovat atp."?
K čemu by to dospělo?
# 14.10.2010 20.13
 
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Imbecilní idiote, ty snad umíš napsat můj nick?

To hlasování na GM jsem dal na základě domluvy z Gizmem. Když už jsem mohl být GM, tak Gizmo se chtěl ujistit, jestli by mě jako GM brali. Kdyby to pár lidí, jako Bajo neposra** tak jsem GM byl.
# 14.10.2010 21.06
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ty kdyby jsi byl GM, tak by jsme zde už nebyli..
# 14.10.2010 21.14
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
takže aby jste se nehadali: kečup dal svuj acc jinymu hráči a ted se vehementně snaží ho dostat po roce z5 ,takže kdyby ten dotyčnej za něj nehrál ,je smáznutej, nwm jak vysvětlí,že měl 1k šutrů a nezavřel jsem ho(nemuže přes porty a ma najednou 0 kamenů)zajimavý3-( a jestli chce GM,rád mu to přenechám : VÍTEJTE NA HRUŠCE xD xD xD

edit :jestli si psal s gizim,tak proč už neni GM,když je tak dobrej xD
# 14.10.2010 21.33
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
by kečup: Když se někdo zeptá, kdy byl Chmatákov na své nejlepší úrovní, tak s přesvědčením můžu říci, že v té době, kdy tam byl VladdiS

To si děláš pr...l nebo seš tak samolibej???



Naposledy upraveno: 14.10.2010 22.05

# 14.10.2010 21.52
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Antonio
uživatel
Obrázek
SZ

john1:by kečup: Když se někdo zeptá, kdy byl Chmatákov na své nejlepší úrovní, tak s přesvědčením můžu říci, že v té době, kdy tam byl VladdiS

To si děláš pr...l nebo jseš tak samolibej???


A tos asi nečetl posty před tím. :)
# 14.10.2010 21.56
I want to remain in anonymous.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Antonio: myslíš ,že s člověkem ,který má nastavený trest a najednou má nulu,netěží v np a najednou je venku,je ferovka jednat??? Jak to asi udělal,když má 1o těžbu ???xD
# 14.10.2010 22.03
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Antonio
uživatel
Obrázek
SZ

john1:Antonio: myslíš ,že s člověkem ,který má nastavený trest a najednou má nulu,netěží v np a najednou je venku,je ferovka jednat??? Jak to asi udělal,když má 1o těžbu ???xD


Vzal "mystickou" hůl a čaroval. :DxD
# 14.10.2010 22.07
I want to remain in anonymous.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
dobrej dmntík ,to nedokážu ani jako GM
lol
# 14.10.2010 22.09
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Vladdis má pravdu. V době kdy hrál, byla hra v nejlepších letech (nemyslel to tak, že on byl ten element, který dělal hru nejlepší, aspoň já to tak pochopil)..
Nicméně, tady se o něčem mluví, něco se tu probírá a vlastně se čeká, až se vyjádří někdo z 'vyšších' míst...a za uherák přijde GM a začne psát totálně mimo téma..
Sorry, já to vzdávám.. Dál si ručně rybařte v pěti lidech...lol
# 14.10.2010 22.47
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

CatchUP:GM si sice byl, ale ani nevím jak na to mohlo dojít.


Eh, tady se neřeší to, že jsem já byl GM.

CatchUP:Kdyby ti ty GM práva měl dat Gizmo, tak je nikdy nemáš.


No a?

CatchUP:Byl jsi stejný jako my všichni.


Jako ty? V žádném případě.

CatchUP:Svým komentářem si akorat dokázal, že si myslíš, že pro CHO jsi něco více, že můžeš psát na forko nadávky, urážky atp a nebudeš za to potrestan.


Jasně, pane vědmo, jak jste na to sakra přišel? To mělo být tajné. 3-(

CatchUP:Myslím si, že kdyby tu byla párečka schopných módu tak máš BAN + BAN IP na forko, jako na svých starých účtech.


Myslím si, že kdyby tu byl pár schopných modů, tak tady nebude honzik ani ty. (za ty neustálé posty o johnovi).
# 15.10.2010 5.16
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...


SZ
Co vůbec Vladdys udělal že s nim tak zametáte? Nejsem nějak v obrazu...
# 15.10.2010 14.06
 
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Johne, že jsem to acc pučil VRakovi to je sice pravda, ale jaké právo bez jakéhokoliv důkazu si mu mohl změnit pass. Já jsem ti posílal složenku, a mě to heslo nezměníš? Divné trochu, že?

edit: A z hlediska Johna, ten Double post je spravedlivé? Jako GM by měl mít pravidla pod palcem nemyslíš?
# 15.10.2010 14.28
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.