Chmatákov online


Fórum – Again JOKER

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nevidím důvod, aby si zamykal téma, které je o5 aktulní, bez flame, bez OT, zbytečné využití práv, takže,
Rád bych tady dořešil tvůj SMAZANÝ topic, který se týkal videii, ovšem OT došlo až k chování graffiky, který se měl řešit zamknutím, né?

PROČ SI TO SMAZAL?
CHCI aby si pěkně moje názory přečetl Gizmo a nějaký zakomplexovaný mod to smaže aniž by na to měl právo

takež CHCI důvod smazání?


+ ŘEŠENÍ GRAFFITKY a jejího smazanýho topiku



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.58

# 27.1.2012 17.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

john1:lowas:smazal příspěvek, kterej se řešil a psalo se tam a vymlouvá se na to,že ho autorka požádala 3-(

jasper: byla u toho chycena xD


Johne sorráč, tak to jsem mimo.. :-D
# 27.1.2012 19.08
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jasper, gizmo ten příspěvěk smazal


Joker: co já vím, zamykání témat, mazaní témat, příspívání do zamčených témat .. = viz terinečka
# 27.1.2012 19.08
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Proč to sem dávám? Protože buď jsi lhal na FB nebo zde, tak či tak jsi prostě lhář...
Jaspere díky za podporu, ale já fakt bugovat neumím :D Ale vážím si toho a jsem ráda, že se najdou i tací, co ocení to, co jsem na různých serverech pro hru udělala...

Jaký člověk palando? Víš o mě prd...Tak se neopavažuj mě soudit, jestli o to tak stojíš, klidně se tu začnu vytahovat svými úspěchy, ale přijde mi to ubohé..
# 27.1.2012 19.09
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Johne, já si to pamatuju, ale o ní se nedá říct, že buguje pořád jako třeba Saťap (zkomolenina jednoho bugera z ofiku xD ) a navíc říkala, že to nebugovala ona, takže co je?
# 27.1.2012 19.09
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
v čem jsem lhal? v tom že budeš potrestana a že server zjistí že se to gizmo dozví, že si to použila? a že si máš zjistit co máš za kamarady? co v tom je za lež?
Kde sem řekl že ti věřim že si to nebyla? o.O

vytahovat? namyšlenost? :-D



JAsper: a jak tomu můžeš věřit? .. to muže říct kde kdo ..
# 27.1.2012 19.10
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pala, tak vidíš jaký má jméno třeba Smart, Jew, Paťas a já :-[ Když si řekneš něčí nick tak se ti pod ním hned někdo vybaví, ale pod Graffitkou se mi teda buger fakt nevybaví ;-)

Myslím, že v tom není jenom to přendávání věcí z jabka na ofic a krapec bugování, ale něco víc, jinak by si tady tak neplašil, no ni?
# 27.1.2012 19.13
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jasper , asi ti nedochází , že to může říct každej co ;)
JEstli jí máš tak rád. Tak si zajed do Prahy a zajděte si na zmrzku. Můžete pokecat třeba o Matice , co já vím.
Graffitko , jediný kdo tu lže si ty. Celkem tě znám , podváděla si i na portále.
A nezkoušej , že ne ;) Skype dělá divy co? :)



Naposledy upraveno: 27.1.2012 19.14

# 27.1.2012 19.13
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
To se mi sice nevybaví, ale bugovala ;) a tak to prostě je, nebude to jiný
# 27.1.2012 19.13
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jak vidíš Palando, nevěří ti jen protože zastáváš 2 roky funkci.. V čem lžeš? Na FB mi píšeš at si dám pozor na kámoše, který za mě bugoval a zde hrdě hlásáš, jak buguji já..
# 27.1.2012 19.13
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ježiš, ale na FACEBOOKU sem NIKDY nenepsal, že věřim, že si nebugovala ty.. takže nikde nelžu .. co tady vubec píšeš takový kraviny? to vubec nema smysl .. neni z toho patrny v čem bych lhal, takže nevim o co ti jde ..

nikde sem nenapsal, že ti věřim tím pádem nelžu když napíšu že ti nevěřim ..
# 27.1.2012 19.15
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Nechápu , co tu řešíte. Bugovalo se na tvém acc?Ano. Nemáš nikomu dávat heslo. Takže...? :) To je tvůj problém tečka!
# 27.1.2012 19.17
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Theneor, to že tu někoho obhajuju neznamená, že s ním jsem hned nějakej kámoš ;) Máš v těch pojmech dost zmatek ;-)
# 27.1.2012 19.17
 


SZ
Nevím o co se pokoušíte,myslíte si,že nějakým topicem na OFFíku zařídíte Graffitce práva DOWN? Pletete se a mohli by jste si to uvědomit.
Graff nemá zapotřebí,aby tu lhala,či machrovala co není.
Přeci jen,neni Vy.
Zkuste si někdy vyměnit pozice z CHTS na norm. hráče,taky budete hned naštvaní že nemůžete zasáhnout atp.. ;)
Každý má jiný názor,ale jsme lidi.
Tak se snad můžem rozumně dohodnout,ne?
# 27.1.2012 19.20
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Joreke, nepiš mi prosím do mých příspěvků, děkuji Ti.. Víc než dost důvodů jsem již napsal proto, že si myslím, že svou funkci dobře rozhodně nezastáváš.. Je mi Tě líto Graff, najednou se z té slušné holčičky stává vcelku vyčůraná potvůrka.. Co jsem se na Tebe zjistil, co zde napsali jiní a přidávají se k nim další.. I díky takovým, jako jsi Ty, jsme přišli o nejlepší GM na ofiku.. Měla bys mít trošku soudnosti.. Nechat si smazat téma, kde to potvrdíš a následně to vyvracíš jen díky tomu, že si to stihlo přečíst málo lidí mi příjde divné..
# 27.1.2012 19.20
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

Jasper:Theneor, to že tu někoho obhajuju neznamená, že s ním jsem hned nějakej kámoš ;) Máš v těch pojmech dost zmatek ;-)


Zmatek , kámo.Neřekl jsem že ste kámoši , jen že se ti tak líbí. Trochu něco jiného cO? :D
Odpust si to OT. Doufám , že tě Pan J. potrestá ;)
+ Vyjádření k Jokerovi. Je sice pěkné , že tě požádala , ale bylo tam dost faktů o ní . které si mohl kdokoliv přečíst, aby věděli , jaká je její minulost. To si fakt neměl mazat.
+ To tvé uzavírání témat se mi také nelíbí. Ale co stím udělám že? :P
# 27.1.2012 19.21
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.