Chmatákov online


Fórum – Again JOKER

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nevidím důvod, aby si zamykal téma, které je o5 aktulní, bez flame, bez OT, zbytečné využití práv, takže,
Rád bych tady dořešil tvůj SMAZANÝ topic, který se týkal videii, ovšem OT došlo až k chování graffiky, který se měl řešit zamknutím, né?

PROČ SI TO SMAZAL?
CHCI aby si pěkně moje názory přečetl Gizmo a nějaký zakomplexovaný mod to smaže aniž by na to měl právo

takež CHCI důvod smazání?


+ ŘEŠENÍ GRAFFITKY a jejího smazanýho topiku



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.58

# 27.1.2012 17.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

TeRiNeČkA:To, jak se Joker chová, jeho stupidní názory, obhajoby atp. si všimlo tuším několik hráčů, co jsem se tak bavil. Že neustále tady obhajuje jabko, jelikož je jeho platným členem, to se mi také nelíbí, potom to takhle dopadá, že pomáhá kamarádům, je neobjektivní a neřeší věci správně.. (Japkař vede forku ofiku... 3-(



Keby som mal stupidné názory tak mi Gizmo nedá práva móda. Máš niečo proti tomu že hrám aj Jabko? Vieš kolko ludí z ofíku, ktorý nanho tak nadávajú ho hrajú? Btw: toto isté by som robil aj pre ofík. Furt tu hovoríte kamaráti, jediný s kým som kamarát je akurát tak Lemmy a Rembus. Graffitku atď...absolutne nepoznám ani nwm jak sa volá...Tak si ma neber do huby keď o mne nič nevieš....Nechápem načo to tu furt riešite, Gizmo má vlastnú hlavu a vie sa rozhodnúť...



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.52

# 27.1.2012 18.50
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
To že si nezaložim na Jabku Jmeno PALANDA neznamena, že sem tam nebyl a neviděl sem, jak to tam chodí ..

Já se domnívám? Přečti si co tu lidi píšou .. a pak podívej něco o domněnkách ..
To už tady asi neočistíš ..

# 27.1.2012 18.50
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Kristýnko :-P Pala se nedomnívá,on má očixD
# 27.1.2012 18.51
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Jirekcz
uživatel
SZ
Jen oznamuju, že se celý tohle téma smaže, až si to dořešíte, nemám v úmyslu vybírat OT jako plevel, beru si na vás sekačku.
# 27.1.2012 18.52
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Taktak, ona asi neví že jsem tam taky byl a na vlastní OČI viděl .. ale to jí tady prostě nevysvětlim ..
# 27.1.2012 18.52
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Joker, graffitku znáš na jabku, nelži..
Samozřejmě Gizmo si tě vybral jako moderátora, asi jsi se mu líbil nebo jsi mu lezl do prdele a proto ti ty práva dal aby jsi ho nesral, vážně nevím, kadopádně bych tě jako moderátora vyměnil, promiň.
# 27.1.2012 18.52
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jireky nech to bejt at si to gizi přečte at to nedopadne jako s jokerem,že smazal vše podstatný pro gize
# 27.1.2012 18.53
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Jirekcz
uživatel
SZ
Ne, založte si téma "Flame o Graffitce".
# 27.1.2012 18.54
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

Lowas:Joker, graffitku znáš na jabku, nelži..
Samozřejmě Gizmo si tě vybral jako moderátora, asi jsi se mu líbil nebo jsi mu lezl do prdele a proto ti ty práva dal aby jsi ho nesral, vážně nevím, kadopádně bych tě jako moderátora vyměnil, promiň.


Poznám ju ako GM...ale osobne nie, nemám ju ani na skype ani nič...Keď i myslíš že som zlý moderátor je to tvoj názor. Ja som sem už písal, ak si bude Gizmo myslieť že som zlý mod. nech mi dá dole práva. Uznal som svoju chybu a čakám na Gizmove vyjadrenie (predpokladám ho zajtr lebo akurát ide z londýna).

EDIT: Jireky radšej to nemaž ale lockni, lebo bude Pala riešiť aj teba...



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.56

# 27.1.2012 18.54
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jistý věci budou použity jako usvědčující materiál ;)


Joker, o tobě se budu zminoval až se tohle pořeší .. ;) nenecham to jen tak aby sis tady mazal a zamykal témata..


//Som mod. mám na to právo, autor ma požiadal, koniec.



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.55

# 27.1.2012 18.54
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Já už jsem si to dořešila, není ani co, téma které vzniklo jako připomínka na jokera, opět palanda otočil proti mě, následně to někdo obrátil i proti jabku, takže asi jediný záměr je se tu prostě s někým pohádat...

Až Pala dodá na mě nějaké důkazy a bude moci dosvědčit jak proradná jsem, tak at si založí klidně další topick... Jinak taky prosím Smazat, ale bacha, at si pak Pala nezaloží i topick proti tobě... Joker už to odskákal..
# 27.1.2012 18.55
 
DanerhaZ
uživatel
Ve hře: ZaaaNooo
SZ
Súhlasím s JurkomCZ :D Rovno napíšte Gizmovi. "Je to bugerka, nechceme ju tam" ale nie, vy to musíte vyťahovať, aby to vedeli všetci, ale ako Graff napísala. "Urobila som to len raz", tak to asi len raz skúsila, nemám náladu ani chuť čítať ako ju tu neprávom očiernujete. Prosím ZAMYSLITE SA!
# 27.1.2012 18.55
MANCHESTER UNITED!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Grafiko, neřikala že už nic psát nebudeš?
mimochodem, sama si se přiznala, takže nevim proč chceš pořád dukazy ježiš..
# 27.1.2012 18.56
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

Kristyna_Graffitka:TheneoR, však já na něj neútočím, čistě se jen bráním a žádám tuto autoritu, aby se dle mého topicku (díky že jsi mu věnoval pozornost, ale jsou to spíše slova Thomase Hobse, jak jsem psala :) choval spravedlivě k "poddaným" a když už mě očerňuji, nechci slyšet jako důkaz jen, že pochybuje...


Jo Palo! Konečně jsme v něčem za jedno, taky mě fascinuje, že o mých skutcích na jabku nic nevíš, ale máš hned jasno v tom, že jsem si určitě něco přendala...

To určitě nem vůbec žádnou spojitost s tím, že nechceš, abych byla Q, že? :D To je tvůj neomylný úsudek, který ti filosofové celého světa tolik závidí.

Zajímavé, nikdy jsi ma na tom FB nenapsal, že bys mi nevěřil, psal jsi něco na styl ať tvému tátovy napíši jméno dotyčného, že dostane trest a já ti řekla, že nemíním na nikoho házet špínu, viď?

Ale v jednom máš pravdu, nebudu se tu s tebou hádat, až se proviním s radostí se doznám a třeba mě už na ofiku nikdy neuvidíš, ale do té doby, si o mě piš, co chceš, jak je vidět CHTS tu asi neznamená ctít něco jako slušnost, pravdu atd.


Hlavně, že se ty podle jeho slov chováš.Ruka ruku meje co? ;)
# 27.1.2012 18.56
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Jireky:ty jantare nechci se s tebou hádat ale nech to bejt,nebo seš jak ten JApKAŘ???



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.57

# 27.1.2012 18.56
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.