Chmatákov online


Fórum – Again JOKER

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nevidím důvod, aby si zamykal téma, které je o5 aktulní, bez flame, bez OT, zbytečné využití práv, takže,
Rád bych tady dořešil tvůj SMAZANÝ topic, který se týkal videii, ovšem OT došlo až k chování graffiky, který se měl řešit zamknutím, né?

PROČ SI TO SMAZAL?
CHCI aby si pěkně moje názory přečetl Gizmo a nějaký zakomplexovaný mod to smaže aniž by na to měl právo

takež CHCI důvod smazání?


+ ŘEŠENÍ GRAFFITKY a jejího smazanýho topiku



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.58

# 27.1.2012 17.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web
Joker jednoznačně down! 3-(

Ke Graffitce: Troufám si říct, že jí znám nejlépe ze všech. Hraju s ní něco okolo 3 let a za tu dobu neudělala ani jednu chybu, která by někomu ublížila. Za další si myslím, že by právě ona měla dostat tento post, protože to není nějaký skunk co by parazitoval na ostatních. Za bugování? Panebože, kdo z nás tuhletu věc nezkoušel. Když už by někdo dostal takovouhle poctu, aby se mohl stát Q na ofíku, určitě by si to posral nějakejma blbostma. Totálně absurdní. Nesnášim lidi, co ze sebe dělaj andílky a přitom maji sami černé svědomí. I přesto, že jsem s Graffitkou jeden z nejlepších přátel, vždy soudila situaci ve prospěch toho, kdo měl opravdu pravdu. Nikdy mi nijak nenadržovala a to by udělal jen málokdo. Pálo: Jak zneužívat na ostatních serverech? Myslíš to, když jí bylo 10? .. To nemá smysl přeci řešit. Až se s ní Giz potká v realu a pochopí, že je to andílek a schopnej velitel, určitě bude vědět, že je ta pravá. 8-)
# 27.1.2012 18.57
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Podle mě je to teď nesmyslné řešit, stejně se nic tadyy nevyřeší, jedině co mě napadá je, že by se to mohlo LOCknout a počkat než přijede Gizmo..
# 27.1.2012 18.57
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Však proti japku vcelku nic nemám, pominu-li chování hráčů, tak vlastně se mi zhnusilo tím, jak se chovají správci hry, prodávají věci za Kč (smsky), potom případ Graffitky, jak již zmínil Pála, dále jejich neustále porušování ohledně skinů, to už se řeší delší dobu, nemyslím momentální stížnost od Vraka.. vydělávání na chod serveru atp.. Takže pohoda..

Joker, nechci Tě urazit, nadávat Ti, psát Ti, co si o Tobě myslím, jelikož nemám ve zvyku bývat sprostý a nechci urazit Tvůj původ.. Jediné co Ti řeknu, na post moderátora se naprosto nehodíš! (Mak na hrad..) Jednáš ukvapeně, řešíš věci ve prospěch kamarádů, vůči ostatnímu trestání hráčů jednáš neobjektivně, schováváš se za zamčené témata, mažeš témata, kde se nic neporušilo (zamykáš také).. Řešíme tady nějaký problém, co mají hráči s japkem a Ty, jakožto nestranný mod, se zastáváš serveru, který hraješ, píšeš naprosté bláboly, o kterých nic nevíš, lidé by v Tobě, jakožto modovi měli mít nějakou důvěru a Tvé věci by měli být pravdivé.. viz. téma o japku a skinech..

//Ešte raz napíšem že ak ma o to požiada autor mám právo to zmazať? Potom píšem ešte razže Graffitku poznám len ako GM, nemám ani jej skype ani nič. Nechám to na Gizma či mi dá dole práva alebo nie...JokeR
# 27.1.2012 18.57
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kde se vůbec řešilo kdo bude a nebude gm?

Graffitka je v poho holka a to, že bugovala pokud se to tak dá nazvat neznamená, že je hnedko špína, jak si někdo furt myslí. Za tu dobu co jí znám neudělala ani jednu chybu a jabkař fakt nejsem..



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.59

# 27.1.2012 18.58
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jireky, ale to neni žádně OT, prosím přečti si uvodní příspěvěk, děkuji.

jasper, to né, ale ani si nezaslouží post, jaky by měla mít



Naposledy upraveno: 27.1.2012 19.00

# 27.1.2012 18.58
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Grafitko:nejseš autor
# 27.1.2012 18.59
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Pálo to jsi teď dopsal, nepletu se? Jinak. Na druhou stranu zase Joker je jakožto nováček s moderováním, udělal chybu, která by se mohla prominout, popravdě mě štve, že se tam dostal, ale když už jo, tak když je nováček, tak ho trochu podpoříme a ne, že hned si jdeme stěžovat (nezastávám se Jokra)
# 27.1.2012 19.01
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Udělal ale nejednu chybu, bohužel.

dopsal a jelikož jsem autor, mám na to právo, tudíš tu žádné OT neni a není důvod něco mazat



Naposledy upraveno: 27.1.2012 19.02

# 27.1.2012 19.02
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Palo proč stále kecáš něco o nějakém přiznání? Já nikdy nepopírala, že kamarád na mém acc použil WP pro, trest jsem dostala, ale nehodlám přiznat, že jsem bugovala já, když to neumím a když to není pravda.

Jinak zde máš to FB: Lžeš tu, víš jak to bylo, víš že bugovat neumím... Jasně, ty nechceš post, ty chceš jen ukázat, jaký jsem viď? Usnadním ti to:

http://imageshack.us/photo/my-images/685/palaa.png/
# 27.1.2012 19.02
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ale teď už doopravdy, myslíte, že ten kdo chmat hraje cca 5 let jako Grafitka nemůže udělat ani jednu chybu? Co vám je dotoho, že jednou-dvakrát bugovala? 90% hráčů si to zkusilo taky, ano zkusilo, neberu tu nějaký monstr bugování gm práv atp. !!! A to, že si přividělala na výměně věcí, kdo by to neudělal kdyby mohl? :idea: Chová se tu dobře, umí psát a nevím co ještě všechno. Pala, proč jí chceš potopit?
# 27.1.2012 19.04
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jak ti může někdo věřit že to byl kamarád? jak ti mám věřit že si to nebyla ty?
a to že si to napsala ale neni žádnej dukaz toho, že bych ti věřil ..
jinak, nevím proč sem posíláš naše osobní rozhovory ze kterých neni nic patrný ;)


nechci jí potopit, nechci aby takovej člověk měl práva
# 27.1.2012 19.04
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
lowas:smazal příspěvek, kterej se řešil a psalo se tam a vymlouvá se na to,že ho autorka požádala 3-(

jasper: byla u toho chycena xD



Naposledy upraveno: 27.1.2012 19.06

# 27.1.2012 19.05
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Navíc pokud se nepletu, není to jeho první fail ..
# 27.1.2012 19.06
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pala, kde se píše, že by Graffitka měla mít práva? Chovat se umí a pomáhá, tak i kdyby tak proč ne, že?
# 27.1.2012 19.06
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

palandaa:Udělal ale nejednu chybu, bohužel.



Môžem sa opýtať čo strašné som ešte urobil?
# 27.1.2012 19.06
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.