Chmatákov online


Fórum – Again JOKER

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nevidím důvod, aby si zamykal téma, které je o5 aktulní, bez flame, bez OT, zbytečné využití práv, takže,
Rád bych tady dořešil tvůj SMAZANÝ topic, který se týkal videii, ovšem OT došlo až k chování graffiky, který se měl řešit zamknutím, né?

PROČ SI TO SMAZAL?
CHCI aby si pěkně moje názory přečetl Gizmo a nějaký zakomplexovaný mod to smaže aniž by na to měl právo

takež CHCI důvod smazání?


+ ŘEŠENÍ GRAFFITKY a jejího smazanýho topiku



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.58

# 27.1.2012 17.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Mě jde o to, že když už se něco psalo, ona se celkeme doznala, tak to nechala smazat a chce po mě důkazy
TAK CO TO DOPRDELE JE?
# 27.1.2012 18.33
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
GM jsem byla nejen na jabku: na rabbitovém, acerovém, andreho i jabku.

Můj intelekt se nemění v závislosti na prostředí kde se vyskytuji...

K jabku jak jsi sám doznal ty, víš prd, ale domníváš se... Já se taky domnívám, že jsi udělal to nebo ono a prudím tě s tím?

Co se týče ofiku, hrála jsem chvíli oldku a pak test, ano byla jsem mladá, ale udělala jsem tam i dost záslužných věcí, to že jsem psala jak 11leté děcko a občas tam padla nadávka nepopírám.

To je naposledy shrnutí pro tebe, doufám, že už mi dáš konečně pokoj, pokud si myslíš, že budeš mé činy překrucovat, a že ti to odsouhlasím tak se pleteš... Mám svou pověst a jméno, ale to nemůžeš chápat, jsi jen zaslepen postem Q, který ale rozhodně takto nezískáš... Možná ani já? Možná ne, mrzelo by mě, kdyby mi Giz nedal šanci kvůli závistivci, ale to je život. Pokud tu šanci dostanu, budu dělat vše proto, abych si ji zasloužila a lidi se mnou byly stejně spokojeni jako na jabku nebo dalších zmíněných serverech.
# 27.1.2012 18.35
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

Kristyna_Graffitka: až se proviním s radostí se doznám a třeba mě už na ofiku nikdy neuvidíš

Doufám že to dodržíš 3-( když sem tě zavíral za bugování :-O :-O
:-O



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.38

# 27.1.2012 18.36
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Já vůbec nechápu proč se tu hadáte a nemužete na to založit jiné téma? Není toto náhodou stížnost na moderátora Jokera? Nechci ze sebe dělat móda, ale přestaňte spamovat a hádat se.
# 27.1.2012 18.36
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
já se nedomnívám, já sem viděl.
Překrucovat?Ježiš, proč si pořád myslíš, že chci byt nějaký Quester? :-D Omg, seš mimo..
Bojím se toho, že jak to dostaneš, budeš toho znovu a o5 zneužívat jako tomu bylo do teď na ostatních serverech ..

Lowas: neni to jedno? je to mířený na ně na oba ..


John: True story bro, hlavně že má čistej štít, jak tady psala :-D
# 27.1.2012 18.37
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
V tomhle jsem totálně za jedno s Pálou.. To, jak se Joker chová, jeho stupidní názory, obhajoby atp. si všimlo tuším několik hráčů, co jsem se tak bavil. Že neustále tady obhajuje jabko, jelikož je jeho platným členem, to se mi také nelíbí, potom to takhle dopadá, že pomáhá kamarádům, je neobjektivní a neřeší věci správně.. (Japkař vede forku ofiku... 3-( ) Dále k tématu, myslím si, že s Pály nejde žádná závist vůči tomu, že jsi byla vybrána na post, ve kterém jsem mimo jiné i já napsal, že bych byl rád Questerem.. Tady jde pouze a jen o to, že Giz pravděpodobně o takové "slušné" holčičce mnoho neví.. Nezastával bych se někoho bezdúvodně, ale Pala má PRAVDU! Sám jsem si některé informace o Graff zjišťoval a mnoho lidí mi tyto věci potvrdilo..

Rozhodnutí je v této věci převážně na Gizim, ale chtěl bych, aby si tyto informace také ověřil u jiných hráčů, co s ní mělo zkušenosti, to, že by měl Jokerovi sundat práva, o tom ani nemluvě, myslím si, že za tohle by se postavilo většina aktivních členů toho forka!
# 27.1.2012 18.39
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Terinečka to vystihla nejlíp jak mohl/a :))
konečně to někdo pochopil, že mi nejde o post, ale o to kdo tam bude a že gizmo toho o ní hodně neví, předhodí tady na foru pár inteligentních argumentu a hned je vybrana, nehledě na to, že mu napíšou lidi typu kozel a je tam ..




TERINEČKA:Sám jsem si některé informace o Graff zjišťoval a mnoho lidí mi tyto věci potvrdilo..


ou shit graffitko,, důkazy důkazy důkazy...

jokerovi práva dolu? .. To povedu dál až se vyřeši tohle :)



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.43

# 27.1.2012 18.41
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
palo: na ofiku má xD zatím xD xD xD , když teda nepočítám bugování a slibování věcí a chk na jabku za věci a chk na ofiku :-O

edit : je tu toho dost: co tak říct jokerovi aby to zase smáznul :-O



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.43

# 27.1.2012 18.42
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
John, přesně tak to je.. hlavně že jí pan moderátor kryje tím, že smaže téma plný pravdy ..
# 27.1.2012 18.42
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Wtf.. takove problééémy, jooo to za máčka nebylo co ? xD
# 27.1.2012 18.44
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Palando, já fakt nevím, kdo mě doporučil, ale je to pro mě každopádně čest.

Myslím si ale, že Gizmo je dospělý člověk, a že si dokáže na člověka udělat názor sám, nepotřebuje k tomu další lidi, aby mu říkali, co si má myslet natož pak někoho, kdo na mě hází nepodložené stížnosti...

Ano za ty roky se najde plno lidí, co mě rádi mají a doporučí mě a plno lidí co mě rádi nemají a budou proti mě. Zda jsou důvody na obou stranách adekvátní? Toť otázka, právě proto, si člověk utvoří vlastní názor..
# 27.1.2012 18.44
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Názor aniž by věděl jak se chováš někde jinde ... TADY JE PRAVDA!
Podpořil tě samej bugerskej odpad, to je čest, hola hou ..
# 27.1.2012 18.46
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ono já problémy neměl snad nikdy s nikým, jen tohle nesnáším.. Proč mazat téma, ve kterém se něco řeší.. viz. Palova obhajoba.. Proč řídí forum někdo takový, co to očividně nezvládá a není objektivní? Takové to kamarádičkování přímo miluji.. A o Graff nemá smysl dále psát, ta si bude psát tu svou jistou pohádku pořád dokola, hlavně, že pravdu nechala smazat.. ^^ Myslím si, že ani John, ani Pála, vlastně ani já, nechceme nijak někoho shodit či takhle, jen prostě chceme, ať všichni ví, jak to doopravdy je, že není taková, co ze sebe dělá a opravdu bych nerad nepokračoval na novém serveru díky ni..
# 27.1.2012 18.47
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Ty ale taky nevíš, jak se chovám jinde...
A jsem ráda, že opět přesně víš, kdo mě podpořil, můžeš mi říct, když máte s Gizim tak důvěrný vztah, že ti přeposílá svou konverzaci, proč to vůbec řešíš zde na foru? Mu rovnou řekni o mě nějaké problémy, které se ty DOMNÍVÁŠ, že by se mnou byly...

To je ode mně dnes poslední řádek, nechtěla jsem se hádat, ale chtěla jsem očistit své jméno :)
# 27.1.2012 18.48
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Terinečko, jo názor ti brát nebudu, tady nejedu ani s pálou a ani s graff, jenom chci říci, že proč musíš říkat Japko a takhle znetvořovat názvy? Co ti udělalo jabko? Nezastávám se jabko, protože ho hraji, já hraji i ofík (poslední dobou ani jedno moc), ale nechápu proč pod slovem Jabko, Japko, vidíte hned newby? Na tom serveru jsou i dost dobré lidi, na ofíku taky, prostě na jabku je více dementu, ale tak to prostě je, protože na jabku jsou víc Q a ofík je přísnější, takže ti začínajicí hráči tam jdou, prosím přestaň urážet jabko a pochop to..
# 27.1.2012 18.49
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.