Chmatákov online


Fórum – Again JOKER

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nevidím důvod, aby si zamykal téma, které je o5 aktulní, bez flame, bez OT, zbytečné využití práv, takže,
Rád bych tady dořešil tvůj SMAZANÝ topic, který se týkal videii, ovšem OT došlo až k chování graffiky, který se měl řešit zamknutím, né?

PROČ SI TO SMAZAL?
CHCI aby si pěkně moje názory přečetl Gizmo a nějaký zakomplexovaný mod to smaže aniž by na to měl právo

takež CHCI důvod smazání?


+ ŘEŠENÍ GRAFFITKY a jejího smazanýho topiku



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.58

# 27.1.2012 17.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
TAké nechápu důvod smazání 3-(
# 27.1.2012 17.22
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
A ja som tam zrovna pochválil Fabovi video:evil:
# 27.1.2012 17.23
 
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Palanda daj si prášky na nervy, je vidieť ako ho chceš dať down, len pretože hrá jabko uvedomte sa už.
Môžeš to riešiť cez PM a nie ho tu verejne očierňovať a ponižovať na fóru, toto je celkom tvoj zbytočný príspevok.
# 27.1.2012 17.24
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Dôvod som tam napísal! Požiadala ma oto. Máš niekde v pravidlách že mod. nemôže zmazať topic keď ho o to požiada autor. Keď má niečo proti tomu že che byť graffi Q na ofíku tak založ o tom nový topic, a nepíš to do topicu o videách.
# 27.1.2012 17.25
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Zmazaním topicu nezmažeš len to, čo písala ona ale aj všetko ostatné, čo sa tam písalo a iba o to jej išlo.
# 27.1.2012 17.26
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Lemmy, nezajímá mě jabko, zajímá mě to aby si moje názory přečetl gizmo, protože imho moje spojitosti dávají smysl..



Joker, z jakýho duvodu si ho smazal?
protože se řeší její špína co dělá ve hře a jenom protože má být Questerka na new serveru tak se téma smaže

viz. sam
# 27.1.2012 17.27
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Same, omlouvám se tobě a dalším slušným lidem, kteří nespamovali a neničili můj záměr.

O smazání jsem ho požádala já, jelikož topick, který jsem založila pro zábavu se strhl v OT a především pak nepodložené házení špíny, které mělo do realné stížnosti či připomínce s důkazy dosti daleko...

Takže, pokud chceš někoho vinit z "problému" na foru, obviň mě, nyní máš konečně příležitost něco na mě ušít a mít i pravdu. Já totiž přejímám plnou odpovědnost, bylo to mé rozhodnutí a já jej o smazání topicku požádala. Jinak řečeno smysl topicku šel do kytek a leda tak k warmům, tak jsem ho požádala, ať to smaže, bylo mi to dost líto..
# 27.1.2012 17.29
 
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype

Nechápu a nevidím důvod, proč mažeš Témata, která se zrovna probírají a jsou aktuální, není to poprvé, Chápu, kdybys to zamkl., ale mazat? důvod? ..
Hraješ na jabku a spravuješ forum ofiku, co to sakra je?
chci vysvětlení.


Palanda radšej mlč, prosím ťa myslíš že Gizma zaujímajú tvoje debilné názory a keď si myslíś že daváju spojitosť tak to si potom borec.
Zmazal to tak to zmazal, neviem čo hneď prudíš a chytáš nervy.
# 27.1.2012 17.30
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ano !
nezajímá mě to, že si ho požadala to smazat, smazal i MOJE příspěvky, které měli hlavu a patu ikdyž byli mířený na tebe, měli podmět!
neměl to celý mazat, ale locknout!

Lemmy, tvoje názory mě nezajímají..
myslim že moje názory ho zajímaj víc než nějakýho ubožaka z jabka
# 27.1.2012 17.30
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Tak si založ new topic a napíš tam všetko, čo máš s Graffitkou. Všetky problémy atď...Je taký problém založiť o tom new topic?
# 27.1.2012 17.32
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Všechno? jednoduchý?
tak mi to pěkně všechno přepošli ty frajere, když si myslíš že je to tak jednoduchý ..

proč to mám kvuli tobě psát všechno 2x?

//Edit: Nejde o téma ! je podělaná protože se tam napsala pravda!!

a jaktože si zamkl téma "Joker"? to že píšu rychle neznamená že tam je Spam, bavili sme se my dva, nebylo tam flame, nebylo tam OT, takže další tvuj fail!

vy prostě nechcete aby jistý fakta šli ven !
# 27.1.2012 17.33
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Palando, já chápu, že jsi chtěl být taky Q na novém serveru, to opravdu asi každý, ale nikdo to nemá jisté, věc se řeší a tím co zde na foru předvádíš asi nikoho o tvých kvalitách nepřesvědčíš.

Já nikdy nepopírala své omyly a chyby, ale nemám ráda, když na mě někdo hází špínu bez důkazů, taky kdo ano, že? Proto si raději 5x uklidím vlastní práh, než bych někoho soudila... Možná by jsi jako CHTS mohl opravdu přestat spamovat forum a stěžovat práci moderátorovi a přijít až budeš mít opravdový reálný problém se mou osobou, nějaký důkaz mých skutků, pak si klidně založ témata a urážej mou osobu.
# 27.1.2012 17.38
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Mazání témat, cenzura - SOPA dorazila do Čech :-)
# 27.1.2012 17.40
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
já chci být Q? mám jiné zajmy než hrát hru, hlídam hru, hlídam jí "dobře" a sem stím spokojený,,
sportuju a to něco stojí, hlavně čas.

nepopírala si to nikdy? tak proč si žádala smazaní? protoža tam byla PRAVDA!

nespamuju, lofaskové, řikám pravdu a opakuji, že když píšu rychle neznamená že spámuju
nepotřebuju dukazy, jako že 2 roky spravuju officiální server, tak moje slovo má trochu váhu

koly: Přesně tak !



Naposledy upraveno: 27.1.2012 17.41

# 27.1.2012 17.40
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Muíš všetko písať 2x? Ja už som asi 5x napísal že na sťažovanie si založ new topic a ty to stále nevieš pochopiť....Keď chceš premenujem dodám k názvu tejto témy "/Sťažnoť na Graffitku", btw. Pala nespamuje, reaguje.



Naposledy upraveno: 27.1.2012 17.43

# 27.1.2012 17.41
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.