Chmatákov online


Fórum – Again JOKER

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nevidím důvod, aby si zamykal téma, které je o5 aktulní, bez flame, bez OT, zbytečné využití práv, takže,
Rád bych tady dořešil tvůj SMAZANÝ topic, který se týkal videii, ovšem OT došlo až k chování graffiky, který se měl řešit zamknutím, né?

PROČ SI TO SMAZAL?
CHCI aby si pěkně moje názory přečetl Gizmo a nějaký zakomplexovaný mod to smaže aniž by na to měl právo

takež CHCI důvod smazání?


+ ŘEŠENÍ GRAFFITKY a jejího smazanýho topiku



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.58

# 27.1.2012 17.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
ne, nikdy sem ho nepoužil :-D
ani sem ho nikdy neměl stažený, šašku..

Joker neměl co zamykat a mazat témata
a graffitka se sama přiznala..


takže jakou má tvuj příspěvek váhu?
Proč se do toho cpeš, když nevíš o co jde?
# 27.1.2012 18.08
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
RembuSek
uživatel
SZ
Prosímtě :) nevykládej že si ho neměl nikdy stažený bo tak něco :DDD
Proč se do toho pletu? Proč ne?Je to snad zakázane?Bo co? Vím o co de :-*
# 27.1.2012 18.11
 
DanerhaZ
uživatel
Ve hře: ZaaaNooo
SZ
Rembus moje slová, kľudne mi nadávaj že som kokot z jabka, ktorý ničomu nechápe.
Proste je to jej téma a môže si snou robiť čo chce. To máš ako keď si kúpi tyčinku a dá ju niekomu zjesť a ty by si sa sťažoval, že mu to dala. Keď chceš napísať, že sa ti to video nepáči tak to napíš v komentari na youtube.

Inak prosím, odporúčil by som ti užívať nijake práška na nervy.
# 27.1.2012 18.13
MANCHESTER UNITED!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
ne, neměl a to ty nemužeš vědět .. nebo, má nějaký důkaz? o.O ..
jinak, trochu OT né? .. neměl by to nějaký mod smazat?¨


Hlavně že všcihni víte co bylo v tom tématu a ted tady chytračíte ..



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.13

# 27.1.2012 18.13
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Palando, ale já moc nerozumím tomu, proč to sem taháš? Víš, že s WP neumím, že jsem nebugovala, ale protože měl můj kamarád svolení mi to ukázat, tehdy kvůli bugerům na jabku (chtěla jsem vidět, jak se to dělá, jak to vypadá atd.) jsem prostě ban přijala a šla... Spáchala jsem zločin a dostala trest, čemu nerozumíš? Proč to sem taháš? Nemám důvod to popírat :D

A obchod skrze servery není zakázaný a je více než výhodný, z Q od některých Q jsi tam mohl dostat i 100k, takže vyměnit je za 10k na ofiku i to by se vyplatilo. A ano, bylo to mé poctivě vydělané peníze... Nejsem ve věku, abych si přendavala chk... Vidíš? Zase to děláš, nemáš důkazy, myslíš si o mě to nejhorší a tak vyvozuješ závěry...

To fakt nejsi schopen chápat, že by jsi to jako CHTS dělat neměl? Ty máš snad zkoumat fakt a důkazy a ne si říct něco na styl, hm vyměnila chk, je GM, tak si je přendala...

Jak říkám, já mám štít čistý a ty to víš moc dobře :)
# 27.1.2012 18.13
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
spáchala si zločin a dostala ban, za WPE, to víš moc dobře, takže neřikej, že máš čistý štít.

o tom, že by sis je vydělala nebo vyvořila nic nevim, ale pochybuju, že by sis je vydělala.

Hlavně že brečíš u kamarada jokera aby smazal všechnu pravdu, která se už nevratí a mě to s tebou přestava bavit..
# 27.1.2012 18.15
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
DanerhaZ
uživatel
Ve hře: ZaaaNooo
SZ
Palanda, tak si založte skupinu na skype a tam jej napíšte čo všetko urobila, nie? Úplne jednoduché.
# 27.1.2012 18.18
MANCHESTER UNITED!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
když to je tak jednoduchy, tak mi vrať z5, všechno co sem napsal a bylo smazano, dík.
# 27.1.2012 18.20
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
To, že ty pochybuješ je mi ale upřímně řečeno úplně jedno, pokud vím, je to záležitost jabka a dokud nezačne pochybovat THE nebo CZ...

Jak ti znovu opakuji a už mě to opravdu unavuje, já bugovat neumím, víš to, psali jsme si o tom, a pokud i nadále budeš překrucovat mé činy klidně si to v tom FB najdu a vyfotím si naše konverzace, aby ta davy lidí, které ti očividně hrozně věří a to z důvodu, že děláš chts na ofiku už 2 roky, pochopili, že jsi si se mnou psal jako kamarád, znal pravdu a nyní tu lžeš a proč? Kvůli tomu, že možná někdy budu dělat questy na ofiku?...

Takže naposled, buger se logl přes vzdálenou plochu, aby mi ukázal tzv. skill přes přechod portu, řekl mi, že je to na vlastní riziko, já do toho šla, viděl mě CHTS, dostala jsem ban, věc je pro mě uzavřená, ale neříkej, že JÁ buguji přes WP pro, když to ani neumím ovládat...
# 27.1.2012 18.20
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Graffitko , nedávno si něco psala na forum J. ne? Něco o autoritě , a ted
jí znehodnocuješ neodporuješ si trochu?
Zapřemejšlej ;)
+ Q někdo , kdo dostal ban za bugování?Směšné , jak si sami kazíte hru ;)
Btw: Graffitku tu podporujou jen špíny ;) Žádného rozumného hráče , co by napsal trochu k tématu ( Srozumitelně ) tu nevidím. SMŮLA ;(



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.23

# 27.1.2012 18.21
 
DanerhaZ
uživatel
Ve hře: ZaaaNooo
SZ
To je problém to napísať znova? Ja si tu nečítam nijaké príspevku, ktoré ma nezaujímajú.
# 27.1.2012 18.22
MANCHESTER UNITED!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
neumíš a dělala si to, fail a tohle muže napsat kde kdo, že to byl jeho kamarad a to že si mi to psala na FB zdaleka neznamená že ti věřim.

Doufám, že ty tam Quester nikdy nebudeš..



Jo je to problém, když nevíš jak to bylo dlouhý a oco se jednalo, tak se do toho necpi.. Fascinuje mě, jak lidi dokážou mluvit o něčem o čem nic neví
# 27.1.2012 18.23
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
TheneoR, však já na něj neútočím, čistě se jen bráním a žádám tuto autoritu, aby se dle mého topicku (díky že jsi mu věnoval pozornost, ale jsou to spíše slova Thomase Hobse, jak jsem psala :) choval spravedlivě k "poddaným" a když už mě očerňuji, nechci slyšet jako důkaz jen, že pochybuje...


Jo Palo! Konečně jsme v něčem za jedno, taky mě fascinuje, že o mých skutcích na jabku nic nevíš, ale máš hned jasno v tom, že jsem si určitě něco přendala...

To určitě nem vůbec žádnou spojitost s tím, že nechceš, abych byla Q, že? :D To je tvůj neomylný úsudek, který ti filosofové celého světa tolik závidí.

Zajímavé, nikdy jsi ma na tom FB nenapsal, že bys mi nevěřil, psal jsi něco na styl ať tvému tátovy napíši jméno dotyčného, že dostane trest a já ti řekla, že nemíním na nikoho házet špínu, viď?

Ale v jednom máš pravdu, nebudu se tu s tebou hádat, až se proviním s radostí se doznám a třeba mě už na ofiku nikdy neuvidíš, ale do té doby, si o mě piš, co chceš, jak je vidět CHTS tu asi neznamená ctít něco jako slušnost, pravdu atd.



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.29

# 27.1.2012 18.25
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Omg, graffitko, unavuje mě tu psát dokola, že dukazy byli právě tam, co si nechala smazat, nehledě na to, že Joker neměl právo něco mazat.. takže vubec nevim, proč se tady stim pořád oháníš..


úryvek:

Graffitko, vím, že je tohle mimo téma, ale sama víš, že být GM na nějakym jabku, neznamená vubec, ale vubec nic.
Tady na fóru se chováš jako velice inteligentní dívka a s tím žádný problém nemám, ale když se chováš takhle tady, tak nevidím důvod, proč by ses tak neměla chovat i ve hře, sama víš, že to tam není to pravý ořechový, tady se přetvařovat nemusíš.

Už se tady někdo zmínil o tvém postu na jabku?
Já bych to tady trochu rozvedl, myslím tím např. to, že posíláš hráče z jabka na ofik vybrat Questy a pak je za to odměňuješ tučnými částkami, vytváříš si věci na jabku a vyměňuješ je za věci na ofiku, promiň, ale na to bych opravdu pyšný nebyl.
Nastavuješ si skilly a pak se předvádíš, že si je vyskillila? To je teda úroveň 3-(
To je z mojí osobní zkušenosti, bůh, ví co dalšího sis kde vymyslela,nastavila,podělala,vytvořila,nalhala,...

A co tvoje herní kariera na ofiku?
Vycítila si tady příležitost se stát "něčím", že to byl tvůj dětský sen, ale proč? Celý roky si tady nehrála a ke mě si se ve hře hlásila jako ke kamarádovi, ale to že si mi nadávala do č*ráku,zmr*u a de*lů to už nikdo neví, protože málokdo dřív hrál, nemusíš tady skrývat tvojí nenávist ke mě, oba víme svoje.
Docela mě vytrhlo oči, když ti gizmo napsal, že s tebou nebyly žádný problémy, jak to on může vědět? nijak, to že jsme tě banovali za WPE asi taky netuší.
Jednoduše, dostala si NP, jaksi ses dostala ven, šla si rekillovat znova, to seš poměrně slušná hráčka, nemyslíš? :-[ vzápětí si dostala ban a týden spámoval fórum svojí obhajobou a očištěním všech buggeru (WPE), tím, že to jsou borci a inteligentní lídé, když si dokáži svojí práci ulehčit. :-[

K těm videům?
Kdo tady Rawa zná? já ho znám jenom z videi, jinak vubec, na ofiku sem o něm nikdy neslyšel.
ty videa sou slušný shit, sice pěkně provedený, ale shit ..



no, k dosti věcem se příznala, ale ten iqtykve to smazal, na její žádost, proč? že by pravda?
# 27.1.2012 18.26
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
DanerhaZ
uživatel
Ve hře: ZaaaNooo
SZ
Ale Palanda, chápeš jednej veci? Je to proste jej a má právo si stým robiť čo chce, áno Joker mohol zmazať jej príspevok a nechať tam ostatné, ale to ho asi nenapadlo, tak už kašli na to a neočierňuj ju tu pred všetkými. Normálne napíš Gizmovi, že nechceš aby bola Quester a je, nie? Vec by bola tým vyriešená.

Keby chcem tam si na jabku zarobím za aktívny týždeň aj 500k, tiež je to jej vec čo urobí s peniazmi, ktoré si poctivo vyhrá.



Naposledy upraveno: 27.1.2012 18.34

# 27.1.2012 18.32
MANCHESTER UNITED!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Again JOKER [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.