Chmatákov online


Fórum – Nahození serveru

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby měl třeba John přístup k serveru a když by to spadlo nahodil to?
Každý by si přeci párkrát za den rád zahrál...,) nebo aspoň skrypt na nahožení serveru automaticky, to dřív bylo, né?
# 2.8.2011 18.35
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Dzayem
uživatel
Obrázek
SZ

QooQy:D: Já nepotřebuju číst meziřádky, pokud vidím to co vidím a více am není je už jasné že se ztrapňuješ :)
M: Povyšuješ se tím že každého se snažíš zesrat a na víc si nezmůžeš. Jak se czechboy proslavil ? Dokázal více než ty, to co on vytvořil což ty asi nevíš protože nehraješ jabko, tak to co on vytvořil pro jeho server ty by jsi nevytvořil ani za celý svůj život. :)



Nerozumím řeči tvého kmene ....
# 5.8.2011 18.46
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Qoo: Nebuď vtipný..... Využívate toho že Officiál je skoro pořád offline a nahánite nové hráče na Jabko, protože každej normálnej člověk o webové stránce Hrušky nechce ani slyšet.

Zesíram té co tady melou nesmysli celou tému podobně jako ty, co víš absolutný kulový o celé situaci offíku.

Co dokázal Czechboy ? Koupit neofík, nabrat 300000000 GM, 5000000 Questerů, kteří následně vytvořili pro svoje anonymní acc ideálni podmínky na Fun hru. Tohle všechno asi dokázal..... Výdaje za web, elektřinu platí všechno jeho rodiče tak ho nesrovnávej s !dospělým! chlapem, který 7 let vytvářel tuhle hru i komunitu jen proto aby nejakej Czechboy odkoupil neofik za prachy, na které se nikdy vživote nenadřel a hostoval ho rozmazleným děckám, které tu pak jěšte do nej huští.

A takové rozmlazlené děcka maji tendenci psát příspěvky hodné akurát tak těch tvých. Ty ani netušíš co já jsem všechno dokázal zatím co Czechboy seděl doma na prdeli.

Opravdivej hrdina jsi teďka když si tohle napsal, pro Jabkáře určitě...
# 5.8.2011 19.04
 
Dzayem
uživatel
Obrázek
SZ
Viz. Matoni

Logl jsem po hodině,co bylo WIPE s novou verzi a 6 CHTS u rybárky a u nich 4 hráči s draky a oslavkami na hlavě, to samé...Jdu na těžbu a tam hráč s 1 stářím s turbanem na hlavě a vedle něj další 2 CHTS :D
# 5.8.2011 19.11
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, koupím zdroj a zítra ho tam hodím, tak už dejte pokoj. Jestli se to bude vypínat i po výměně zdroje, tak fakt netuším, vyměněno bylo snad vše..
# 5.8.2011 19.23
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.