Chmatákov online


Fórum – Nahození serveru

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby měl třeba John přístup k serveru a když by to spadlo nahodil to?
Každý by si přeci párkrát za den rád zahrál...,) nebo aspoň skrypt na nahožení serveru automaticky, to dřív bylo, né?
# 2.8.2011 18.35
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Nj, já tam mám asi taky pár stovek mega... Ale to taky, proto že je to takovej polofunek :-)
Ale víš co.. Dobře se obchoduje, Jeden njub mi dal na ofíku vyskilleného řemdu, a to jen za nějákých 10mega na Jabku xD
Já myslím že by tu bylo dost hráčů. Jabko je totiž už založeno hlavně na killení :-)
A ofík je od kazdýho trochu - přesně jak bejvávalo tak před 4mi - 3mi roky :)
Hlavně je na ofíku celkem pohoda, a to se mi líbí když vyhechám Cylinku nebo jak se jmenuje xD
# 3.8.2011 23.49
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Groku, ale zas aby to nebylo fun...
# 3.8.2011 23.54
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Téma je o nahození serveru, nikoli o jabku a nápadů jak zlepšit ofik.

Kdo chce pošle, kdo ne tak ne.
Od toho má Gizmo email, a ne ICQ.
# 4.8.2011 0.29
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Heh, jediné, co se tady nezměnilo je to, že všeci strašně něco chtějí, tvrdí, jak nepřispějou, ale skutek utek ;) ..
# 4.8.2011 0.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Nedělejte tu z toho Jabko...... "Každý" kto je na Jabku je tam proto, že nemá nervy si vyskillit řemdu nebo i všechny acc jako mám i já, poctivě. A takých tu je ješte pár co se jim to netěžilo skillit. Dnešný hráči by chtěli mít všechno rychle, o čem tá hra pak je?
# 4.8.2011 11.26
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Kámo, jestli je podle tebe zábava Zvýšení skillu o 1%, tak jsi divnej :D
# 4.8.2011 11.50
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Přesne to co jsem řekl o 1 příspěvek výše....... Ospravedlňuji se mimochodem za OT.
# 4.8.2011 11.53
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

YOYO alá Trace:Kámo, jestli je podle tebe zábava Zvýšení skillu o 1%, tak jsi divnej :D



Jestli je podle tebe zábava hrát server, kde se dá jen killit a sledovat ty idioty, jinými slovy hráče, co tam mají práva jen proto, aby si házeli účty z np, vyrábeli vipka a nastavovali bonusy do zbraní, tak seš tu divnej maximálně tak ty ..
# 4.8.2011 12.05
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Hm... jak chcete.
Vy prostě žijete tím, že Chmatákov byl grafický Chat. Ale teď tomu tak NENÍ, tak se proberte :)
# 4.8.2011 12.48
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Měl by ch zvolnit, no, ale stejně, já to beru tak, víc jak 60 lidí dohromady to nikdy hrát nebude...:DDDD
# 4.8.2011 13.11
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Zlaté časy, kdy neofíky neexistovaly..:'(
# 4.8.2011 13.14
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
O skilly tu nejde, xD myslím že kdyby server zůstal aspon půl roku v kuse online že by sem nalítalo lidí... ze všech nelegálů i neoffíků ale i kteří se nudí na pc :)
# 4.8.2011 15.09
Smrdím
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Matomi+Mario: Jste moji lidé ;-) . To je přesně ono. Každěj chce být rychle nejlepší. Ideálně hned. Ale to pak nemá cenu, pokud prvenství nemá svoji cenu. Já schválně skillím na ofíku. Na Jabku to totiž nemá ŽÁDNOU hodnotu...

YOYO: Zajímavý je, že Jabko je best, ale pokecat si jdeš sem (a meleš tu jabkoviny...). Jen to už o něčem vypovídá. Ofík je o komunitě, ne o fanatickém killení, bugování, machrování něčím, co za nic nestojí ap.

Pardon za OT, ale nějak to přelezlo v zajímavou debatu, ke které je co říci.
# 4.8.2011 17.16
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Komunitu si najdu na Skype. S Jabkem srovnávám, protože už žádný server nejede, ale tento vydržel. Něco na tom bude 3-(
# 4.8.2011 20.03
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Každý jde na jabko, protože si chce zakillit a zahrat a ne hodiny v kuse rybařit nebo těžit. Kdo si zakilli na ofiku? Týdny skillení. Všude málo peněz na skillení atd... Nechci, aby to vypadalo jako na jabku ale o trochu by se to zrychli mohlo. A zlevnit např šípy, manu a náboje. A dát neomezeno munice. Přece neni normalni si na Q brat pul invu many. :-D
# 4.8.2011 20.04
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.