Chmatákov online


Fórum – Nahození serveru

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby měl třeba John přístup k serveru a když by to spadlo nahodil to?
Každý by si přeci párkrát za den rád zahrál...,) nebo aspoň skrypt na nahožení serveru automaticky, to dřív bylo, né?
# 2.8.2011 18.35
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
4000 na jabko ? Jenom tak ? =D Co jste si koupili proboha ?
# 3.8.2011 19.52
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Když hráči vydí, že se snaží, aby server jel a hraje tam dost hráčů, tak prostě přispějí.
# 3.8.2011 20.11
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Jj, ale zase je problém s důvěrou... Pokladník byl ex-GM a Správce účtů Kartin, který napsal že se dohromady nasbíralo asi 1000Kč.. O 2 dny později skončil s Jabkem. Prostě, vzal si prachy, a číést.
Ale myslím že toto by se na ofíku URČITĚ nestalo :-)
# 3.8.2011 20.20
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tak to určitě ne, když by to šlo rovnou Gizimu =)
# 3.8.2011 20.28
 
QuaTeX™
uživatel
SZ Mail ICQ Skype
Muj nazor je..že když se server rozjede hrači budou chtit VIP přistup, skiny a ostrovy a když každy zaplati...tak si na tom GIZMo celkem dost vyděla...přece jen za 1 SKIN je 300kč..a je dost lidi ...jen co jsem slyšel..kteři chcou svuj vlastni SKIN a jsou ochotni do toho dat dost peněz..i ja osobně bych měl zajem o vlastni SKIN..ale jelikož vidim že se na to prostě sere...tak nema cenu ani nikomu psat aby mi ho nakreslil...:D jinak každy rad přispěje..když budou dobr eherni podminky a ne jako ted..:) že server jede jednou za tyden...:)
# 3.8.2011 20.43
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Lidi, jako srry, ale většina z vás je úplně off.

Tak předně, Groku, jestli si troufáš tvrdit, že těmi almužnami za VIP, servery, o-vy (které btw. už nejmíň 4 roky nefungují) si Gizmo přišel na prachy, tak jsi vedle. Pochybuju, že mu tyhle výdaje zaplatily alespoň provoz. O hardwaru nemluvě. Vsadím svoje boty, že server dotuje. To Jabkaři asi ne (jak to tady tak čtu)

QuaTeX™: Za skiny se platí grafikům, Gizmovi, pokud vím, nejde ani koruna, takže to máš vlastně gratis...

Celkově mi přijde, že to berete úplně obráceně. Chcete, aby se Gizmo hře věnoval? Tak plaťtě. Ne, že "Ty makej a my možná zaplatíme.", ale "Zaplatili jsme, prosím, udělej něco." Dokud to nebude fungovat takhle, souhlasím s ním v jeho postoji. Udělal bych to nejspíš stejně.

Karel Kryl: To je pochopitelně zásek a velikánská škoda. Věřím ale, že s trochou snahy a hodně penězi (např. od Johna) by se daly dělat soutěže alespoň o běžné (a třeba drahé) věci. To, že byste to museli všechno "oběhnout" sami (protože nemáte právo hromadné zprávy a teleport), je druhá věc. A btw. GM účty jsou vázané na IP, pochybuju, že by to WPE změnilo :)

To, že Gizmo nekomunikuje, je NAŠE vina, ne jeho. Představte si situaci, kdy otevřete mail a 95% (bez přehánění) jsou zprávy od noobíků o něco škemrajících. Pročítali byste to kvůli těm 5%? U ICQ ještě horší. Lognete se a rázem se začnou pozornosti dožadovat desítky lidí, kterým jste své ICQ číslo nikdy nedali? Pořád ok? Pokud vím, tak minimálně z Johnem Gizmo komunikuje, takže bych to směřoval přes něj (i když, zkuste se u Johna domoct alespoň odpovědi na otázku :D ). Pokud mi nevěříte, zalistujte komentáři ve starých příspěvcích.

Na druhou stranu je fakt, že když nemá čas, měl by práva alespoň jedné osobě předat (jsem pro Johna všemi deseti)
# 3.8.2011 21.28
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Gm účty nejsou vázané na ip, pouze Mojdíska, ani Gizmo to tak tuším nemá.
Za skin si zaplatíš zvlášť grafikoj a pak navíc 300kč Gizimu za práci.
Je pravda, že by občas mohl někdo něco přispět, ale nerad říkám něco ve smyslu: hele vole přispěj. Protože každej si za to radši oupí něco. nápř. tryko, a když už do hry tak at za to má nějaký bonusy, né vip na chmatu, to si radši budu 5 minut klikat na to OK... a vip zona mi je k nicemu.... Přispět za vipka? Proč? Zbraně stejně za prachy prodejné nejsou, a choboty? Jen jinej vzhled... A 70% lidí tady nejsou tokoví dobrodějové aby jen tak přispěli dá se říct za nic, je přeci spousta dalších a lepších her, kde si třeba za příspěvek koupíš dost zvíhodnující předmět, prémium atp... Giz by taky něco tokovýho musel zavész jestli chce ze hry tolik prachů aby to aspon cástečně pokrylo chod serveru.
# 3.8.2011 21.52
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
U skinů se platí zvlášť grafika (kolik si dotyčný účtuje), a zvlášť vložení do hry.
Ano ty drobné mu sice provoz nezaplatí, ale jestli jel ten server sem tam bez těch drobných, tak server pojede asi i bez nich. Stačí 1000kč a zbytek může jít na provoz hry. Tuším že ostrovy stojí i víc jak 500kč. Server by potřeboval změnit, aby tady přišli noví lidé. Třeba zrychlit aspoň o něco Skylly a zlevnit třeba věci. Možná i něco přidat aby se lišil od jiných serverů a přilákalo to hráče z jiných serverů. A to by John nedokázal ani z GM právama. Takže to by musel všechno udělat Gizi. Přidáni těch věcí skinů nastavování atd... A Gizi už nám do hlavy pěkně dlouho cpe že nemá čas. Jestli nemá čas napsat ve hře pár slov a nastavit práva chmazce tak tohle všechno je stejně k ničemu.



Naposledy upraveno: 3.8.2011 22.25

# 3.8.2011 22.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
groku:češtinář sice nejsem,ale ty hruPky ???xD xD xD


edit: groku nic proti tobě,ale tohle mlátilo do očí i mě lol



Naposledy upraveno: 3.8.2011 22.30

# 3.8.2011 22.15
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já vím, čeština mi nikdy moc nešla.
Proto píšu slohovky ve wordu. xD
EDIT: opraveny chyby v předešlém článku. (jenom ty co byly objeveny ve wordu)
# 3.8.2011 22.20
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
No nevím. Jelikož už skoro není žádný server než Jabko, tak jsou tu "jabkaři" skoro všichni :-)
ReSa, Bobek. SNIPER KILLER, SupreMMe, tihle všichni hrajou Jabko
Všichni si tu pohrdáme těm co hrajou Jabko, ale přitom ho hrajou sami všichni..
Takto vznikají potom nadávky. Třeba THE Gangsta tu jednou buzeroval Mistera že hraje Jabko atd. A sám je tam GM :)

Btw: Groku, stáhni si český Google Chrome, tam se ti taky zobrazují chyby ;)
# 3.8.2011 22.57
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Narovinu řeknu že jsem jabkař,dříve jsem byl obdivovatel offíku.Po tom co byl méně online tak jsem přestával.A samozřejmě přešel na jabko.
Důvod je pro to jedinej:Na offíku nevidim chybu v komunitě, ani v lidech jak se chovaj právě naopak
Vidím chybu v gizmovi, a možná by mu pomohlo kdyby přidal hráčům nějaké skiny za peníze...
Jinak zdroják se dá sehnat i za 3 kilča :),.
A kdyby offík šel, muj nazor je že by sem přišlo omnoho víc lidí než je na jabku často online a doplním že je tam denně o víkendu cca 40 lidí.

Tak to poberte 3-(
# 3.8.2011 23.01
Smrdím
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ja osobně taky hraju jabko, už od té doby, kdy byl zrušen 2. neoficialni server.
Na jabku je pozoruhodne, že vydržel už z verzí 826. A i přes veškeré nadavky na jabko tam přešli skoro všichni. Ale Gizmo říkal, že nemá čas na přidávání věcí do hry. A stejně, i kdyby jel server non-stop, tak nepříjde tolik hráčů. Muselo by se ofik hodně upravit.

YOYO: jsem spokojen z operou. :D
# 3.8.2011 23.17
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Jojo, CzechBoY si server pěkně naložil :)
Rádio, Admin-Soft, Okamžité objednávky přes web, je to supr server, kterej si ale zaslouží víc..
No..K ofíku
Podle mě by tomu i dokonce toto: Práva pro Chmazky,malé velké výplaty na soutěže pro Chmazky, organizace "Quester" atd, taky docela pomohli :)
# 3.8.2011 23.25
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
No jo škoda, že chce Czechboy server prodat.

Podle mě by tomu i dokonce toto: Práva pro Chmazky,malé velké výplaty na soutěže pro Chmazky, organizace "Quester" atd, taky docela pomohli


No to by sice pomohlo, ale stejně by to moc lidí nepřilákalo.

Kdo se bude týden v kuse pyplat s přesností nebo mistikou, když na jabku máš za 1-2 h vyskilleno? A ještě to stojí stovky tisíc a na jabku poprosíš dajiti trochu a pak vyhráváš a vyhráváš a vyhráváš až maš statisíce chk. Za 4 hodiny po založení učtu se dohromady získal 1 100 000 chk a ještě vyskillil ochočko.
# 3.8.2011 23.40
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.