Chmatákov online


Fórum – Nahození serveru

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby měl třeba John přístup k serveru a když by to spadlo nahodil to?
Každý by si přeci párkrát za den rád zahrál...,) nebo aspoň skrypt na nahožení serveru automaticky, to dřív bylo, né?
# 2.8.2011 18.35
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Vtip je v tom, že se to nezrychlí a nezlevní. Hold ofík je jen pro ty nejlepší (čtěte nejtrpělivější ;-) ). Já budu klidně chytat celej týden. Když přijde John se Santeou a třeba nějakej random Matomi :D, tak je to ok.
# 4.8.2011 20.07
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
*facepalm*
# 4.8.2011 20.09
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Si facepalmuj mámu, john (malý =D) má pravdu ...
# 4.8.2011 20.14
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
A proty co chytání ryb nebaví, tak si pujdou udělat pořádnou killovačku na jabko.
# 4.8.2011 20.17
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Asi tak..
Ale neměl jsem na mysli Killovačky, ale víc soutěží třeba na.. kopání :-)
# 4.8.2011 20.36
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Pořádná killovačka na jabku? Ale kdeže :) .. Jdeš s bandou rubat, zabijou vás, páč jich je víc a hned jsi ten největší noob a začne rekill u nemocnice :) Killovačka jak víno ;)
# 4.8.2011 21.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Fábo my jdem ve 3, kulasy bonus 30 a at jich je 10 je nám to jedno všichni 100 mystika 100 přesnost muty 30 bonus :) Tak co více chceš ? :D Logika_^^

'' Tento příběh byl smyšlený, nic není realné. Vše se vymyslelo IQ a mozkem ''
# 4.8.2011 21.31
Xteen :))
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Yoyo o co ti jde? Mluvíš jak kdybys tady byl na Hruška fóru. Si tam zalez a mluv si tam o tom jak tě baví killovat a plsovat všechny, GM, CHTS, Questery...

Nás to číst nebaví..... Rozebírá se tady chod !!!OFFICIÁLNÍHO!!! serveru Chmatákova, a tohle je úplne mimo co všechno píšeš. Jestli tě to baví na Jabku, ostaň tam a nesnaž se podobonou katastrofu přenést i na tenhle server.

Promiňte na OT, já si budu dávat pozor raději už....
# 4.8.2011 22.20
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Tvl.. A dost. Jabko už ani nehraju, a už na mě hučíte, protože nejsem váš kamarád :)

Jste úplně sáhlí. Na Jabku hrajou i normální hráči, a ne jen plsáci. Tady těch plsáků není o moc méně, a víte od kud na Jabko všichni přisly? Z ofíku. Ani se jim nedivím, když je tady taková komunita že jeden hraje Jabko, a už je sbodovanej

Už to lockni, další téma které je rozstěkané těma I N T E R N E T H E R O
# 4.8.2011 22.33
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jde poznat, že někteří jabko už buď dlouho nehrály, nebo ho nehráli nikdy a jen se přidávaji k těm co ho pomlouvají. Jabko se docela dost změnilo. Nikdy neni ve 4. dost killeru, aby ste je nerozsekali, a navíc už jsem rekillován u nemocnice dlouho nebil. Oni nerekilluji, protože ví, že příjdete zase a bude další bitka.

Ale dost o jabku. Přejdeme už k ofiku. Nebo to lockněte.
# 4.8.2011 23.24
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
pfff, moje téma locklé nebude!
# 5.8.2011 0.01
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Chvilkama sem si říkal že offík přišel k sobě ale po včerejším asi před 20 minutama hraní sem dostal kick a server je zas jak už od názvu je poznat OFF

Takže skvělé no ted zase bude měsíc offline a potom 2 dny online takovýhle v tom máte systém ? xD
jako nic proti ale nedivim se že tu hraje 14 hráčů kdyby byl aspon tejden online tak je jich tu vícxD3-(
# 5.8.2011 0.19
Smrdím
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
grok: Cca 2-3 měsíce není zas tak dlouhá doba ;) NEříkám, že se tam dobře nekillovalo .. rozhodně lépe, než teďna oficu .. ale většina hráčů jsou jen troubové, kteří tě jednou rozsekají a jsi totální lama ;) A když oni dostanou 10x a pak tě jednou v přesile rozdrtí, tak jsi taky lama =o)
# 5.8.2011 0.58
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
gestapo: Ale to nezáleží na nikdom jak dlouho bude server online. Když spadne, tak prostě spadne. A zase musí všechno zařídit Gizmo.

Včera jsem večer na jabku zažil suprovou killovačku, bez rekillování. Ale už se o něm nehodlam bavit
# 5.8.2011 6.48
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

gestapo:Chvilkama sem si říkal že offík přišel k sobě ale po včerejším asi před 20 minutama hraní sem dostal kick a server je zas jak už od názvu je poznat OFF
Takže skvělé no ted zase bude měsíc offline a potom 2 dny online takovýhle v tom máte systém

Přečti si na 1.stránce odpověď od Gize a pochopíš, proč je hra pořád off

Jinak k tématu, nejlíp to vystihl malej John. Proč by měl Gizi platit pořád za někoho a pak se dočkat takovýho ,,vděku,,. Ofik měl v dobách svý slávy neustále plno a bohužel to se časem změnilo..Vzhledem k neustálým výpadkům a stavu off každej přešel jinam a i když je hra online, nikdo v ní není, což je logický. Možná by ještě stálo za pokus se domluvit ti, kteří stojí o to, aby to šlo normál, že by každej poslal nějakej drobnej peníz a těch 1.000,- plus minus by se dalo dohromady. Pár nás takovejch tu ještě je. Jinak práva GM10, který john nemá, by se měli dát do pořádku, je postavený na hlavu, že GMko ve hře nemůže přidělovat nebo odebírat práva hráčům, kteří již do hry nechodí nebo naopak dostali nějakou funkci. A současný GM (ať se to některým líbí nebo ne) svýho postavení nezneužívá, hru nějakým způsobem pořád drží a tudíž by měl možnost právy GM10 disponovat
# 5.8.2011 9.45
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.