Chmatákov online


Fórum – Nahození serveru

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby měl třeba John přístup k serveru a když by to spadlo nahodil to?
Každý by si přeci párkrát za den rád zahrál...,) nebo aspoň skrypt na nahožení serveru automaticky, to dřív bylo, né?
# 2.8.2011 18.35
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
A ten běh servru stojí tak moc?Kolik že mu je ? Myslím že nemá málo peněz "Koukněte se na C z e c h b o y e...."
Ten nevydělává ani mu nikdo nedává prachy kartin ho okradl ještě o ty příspěvky který lidi posílali a taky jabko furt běží,santeo nic proti ani proti gizmovi ale měly by ste se dát do pohody protože tohle je realita a demence.

Ten servr nebude stát víc jak 500 kč,- měsíčně, kdyby gizmo zprovoznil hru přidal naky skiny pro hráče a zpřístupnil Obchod na webu.
Myslím že by mu ještě zbylo aby si skočil na pivko...

Ať se vám tohle líbí nebo ne je to jediné řešení jak se dostat z problému
# 5.8.2011 12.37
Smrdím
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Demence vládne akurát tak u tebe, Gizmo má server u serverovny narozdíl od Czechboye co stojí dost peněz. 500,-kč to určite nebude, tolik možná stojí provozovaní tohohle webu měsíčne.

Jestli-že budeš chtít příšte zamachrovat, nejdřív si zjisti jak se věci mají.....
Si myslíš asi, že to je moc jednoduchý provozovat takové něco jak je CHO, nebo MMORPG hru. To bys asi musel přejít tým co Gizmo, pak bys určitě nechtěl vidět ani CH ikonu na svoje ploše.
# 5.8.2011 12.48
 
Dzayem
uživatel
Obrázek
SZ
Gestapo: Kde žiješ?... Myslíš mi, že teď provoz bude stát tak málo? Mysli ty pakárno...
# 5.8.2011 12.56
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Santý, ale asi před 2mi měsíci taky pár hráčů přispělo a podívej jak dlouho to vydrželo... |
Já vůbec nechápu loajalitu těch hráčů, když vidí jak to s chmatem je a sou na něj furt závyslí... Giz na to se.e, sice je pravda, ale proč bysme se měli držet u ch? Stačí vatáhnou drápky a zavítat na jiné hry, například metin, taky jsem ho před cca měsícem začal, hodně lidí tam je zlých/noobů, ale je tam taky většína lidí 20+ let... A online hráčů cca 1500 a to na privátě! Za příspěvek tam máte věci, prémium atp...

Ale zase nemůžu na chčko nadávat, přeci jsem ho hrál cca 3 roky a užil jsem si ho...Ale všechno má svůj čas, a ten chmatu již skončil.... Gizi je v pohodě financoval ho již od začátku hry, ale co by ho na tom mělo bavit? Nadávky?... Nic mu to hold nepřinášelo, a ta měsíční ztráta peněž, co na tu hru musel dát, být já Gizmo už dávno bych zrušil hosting, web, prodal z toho ch co by se jen dalo a začal bych si užívat...:) Měsíčně 5k navíc je přeci hodně dobrý..;)

To Gestapo: Czech boye to nic nestojí, možná web hosting za měsíc něco- ale, giz má server u serverovny, jak už to padlo, což je 5 tisíc měsíčně... Czech žíje ještě u rodičů a věř, že proud a opravy mu s touhle cenou elektřiny ročně budou stát okolo 25 tisíc. Což taky není zrovna málo :idea:
Rozpočítej si to na měsíce, takže to czechoj měsíčně stojí kolem 2k, mevím kde to žiješ, 500kč... Naifko
# 5.8.2011 13.01
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Ikdyby ten server prodal, hlavně že by šel...

A víte vy vůbec co chcete?Jaspere jednou chceš offík zpět a teď tu píšeš jak hraješ metina :D


k tomu metinu:taky sem hrál cz lvl 70, a sindicate lvl 80


potom hellworld a Celestial-world...a všechno to byly nesmysli
3-( chmat mě baví víc :)
# 5.8.2011 16.09
Smrdím
Dzayem
uživatel
Obrázek
SZ
gestapo: Skoro 7 let práce by prodal. Mysli trochu. :D:D
LVL 70?....Jakejpak nick a kde?..3-(
# 5.8.2011 17.45
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kde píšu že mě baví?...Tohle je téma o nahození serveru, né že mě baví...
A to že hraju něco jinýho neznamená že mě ch nebaví...;)
# 5.8.2011 17.54
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže abych se připojil k tématu.
Matomi: Gestapo ale nechtěl vůbec zamachrovat, pouze ty asi se tu povyšuješ. On pouze prokazuje svůj Názor !
Dza: Gestapo nikoli nepsal že aby Gizmo proda server, ale psal to Jasper. Nejprve se ujisti co píšeš.

Už mě to docela sere každý tu nadáváte na Jabkaře. Až vy něco dokážete, to co dokázal Gizmo anebo C z e c h B o y, tak až potom se tu povyšujte vy jste oproti nim zatím něco jako batole.

Nevím možná jsem taky nic nedokázal, ale alespoň se tu nepovyšuju.
# 5.8.2011 18.17
Xteen :))
Dzayem
uživatel
Obrázek
SZ

QooQy:Takže abych se připojil k tématu.
Matomi: Gestapo ale nechtěl vůbec zamachrovat, pouze ty asi se tu povyšuješ. On pouze prokazuje svůj Názor !
Dza: Gestapo nikoli nepsal že aby Gizmo proda server, ale psal to Jasper. Nejprve se ujisti co píšeš.

Už mě to docela sere každý tu nadáváte na Jabkaře. Až vy něco dokážete, to co dokázal Gizmo anebo C z e c h B o y, tak až potom se tu povyšujte vy jste oproti nim zatím něco jako batole.

Nevím možná jsem taky nic nedokázal, ale alespoň se tu nepovyšuju.



Ikdyby ten server prodal, hlavně že by šel...

# 5.8.2011 18.20
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ano, sice napsal Ikdyby ten server prodal, ale vůbec sem nenapsal to co Jasper

být já Gizmo už dávno bych zrušil hosting, web, prodal z toho ch co by se jen dalo a začal bych si užívat...



Uvažuj hlavou a patou :)
# 5.8.2011 18.22
Xteen :))
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Matomi, aspoň vidíme na co je serverovna. Na houby, protože server stejnak nejede :)
# 5.8.2011 18.25
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Dzayem
uživatel
Obrázek
SZ

QooQy:Ano, sice napsal Ikdyby ten server prodal, ale vůbec sem nenapsal to co Jasper

být já Gizmo už dávno bych zrušil hosting, web, prodal z toho ch co by se jen dalo a začal bych si užívat...



Uvažuj hlavou a patou :)



Čti meziřádky a nepoučuj mě tu,jak mám myslet. ;)
# 5.8.2011 18.25
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
A jak přesne se tu povyšuji ? Mi to skopíruj prosím tě pekně.
Áno chtěl zamachrovat, konkrétně jak se "vyzná" v sumách které Gizmo platí za server, web a jak on zná okolnosti celé situace, přitom ví prd.

A ješte mi přesne řekni co dokázal tak úžasnýho Czechboy ? Ať se trochu pobavíme taky tady na offíku.....

Down:

Co bych měl mít proti Czechboyovi ? Si přečti ješte jednou jestli jsem na nej něco špatnýho napsal. Ja napsal holou pravdu, a nevím vůbec co ho sem tlačíte, on nemá s offíkem nic....

Je drzost provovnávat Jabko a Offík, od Vás ovocinářů je to navyše úbohost....
Nechápu proč Vás stav offiku trápi, když je ten Váš server tak dokonalej, proč tady argumentujete ? Jen neříkejte, že Vám na tom záleží, vždyť máte všichni milióny a 150 mystiků s GM právama....



Naposledy upraveno: 5.8.2011 18.37

# 5.8.2011 18.26
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
DO CZechBoYe se nenavážej. Jestli proti němu něco máš, tak se běž vybrečet za Mohamedem
# 5.8.2011 18.28
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
D: Já nepotřebuju číst meziřádky, pokud vidím to co vidím a více am není je už jasné že se ztrapňuješ :)
M: Povyšuješ se tím že každého se snažíš zesrat a na víc si nezmůžeš. Jak se czechboy proslavil ? Dokázal více než ty, to co on vytvořil což ty asi nevíš protože nehraješ jabko, tak to co on vytvořil pro jeho server ty by jsi nevytvořil ani za celý svůj život. :)
# 5.8.2011 18.34
Xteen :))

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.