Chmatákov online


Fórum – Nahození serveru

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby měl třeba John přístup k serveru a když by to spadlo nahodil to?
Každý by si přeci párkrát za den rád zahrál...,) nebo aspoň skrypt na nahožení serveru automaticky, to dřív bylo, né?
# 2.8.2011 18.35
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Není to tak jednoduchý jak se to zdá, Gizmo psal, že kvůli hardwarové chybě nastává něco jako modrá smrt nebo tak nejak to říkal. Tam už žádnej skript nepomůže.

I když, každej problém se dá vyřešit a řešení udělat pohodlnýmxD
# 2.8.2011 19.28
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
John nemůže ani přidělovat práva, myslíš si tedy, že by mu Gizmo povolil přístup na server? Navíc, co píše Matomi je pravda...nebo to tu tedy alespoň už zaznělo ;-)
# 2.8.2011 19.41
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ahá, tak to je škodá, taky se mi stávalo že sem měl modrou obrazovku a pomohl jen reset, ale to se vyřešilo re-instalací systému...=), nebo sehnat nějakej starší pevnej disk do 500 a jelo by to...=) to je výměna na 20 minut...=)

Sewer: ale taky někdy psál že je to ten jedinéj komu tady věří? Né?
# 2.8.2011 22.11
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Myslím, že kdyby to byla otázka 5 stovek, už to jede 24/7. Bude to něco závažnejšího.... Nechme na Gizmovi, jestli to vyřeší :-)
# 2.8.2011 22.29
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

Jasper:Sewer: ale taky někdy psál že je to ten jedinéj komu tady věří? Né?



Tak by mu mohl přidělit GM10, aby mohl ve hře přidělovat práva...stačí udělat acc, o kterým nebude nikdo vědět, aby ho nikdo nenalogoval přes WPE a je to. Na účet dát skin ID6 a schovat ho do nějaké nenavštěvované lokace a je to. Chmazka byla obnovena více než před půl rokem a ani já stále nemám práva. Proto jsem taky zatím přijmul jen jednoho člena. Nemá cenu snažit se tu za Chmazku, když je problém nám od listopadu přidělit práva 3-(
# 3.8.2011 8.52
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Jak jsem psal, na serveru je chyba v HW, po čase dojde zřejmě k přehrátí a dojde ka automatickému vypnutí. Výměna zdroje (ostatní bylo vyměněno) je záležitost max. 1000 Kč, kdysi tu hafo hráčů slíbílo přispět a samozřejmě nic :) Takže já to opravdu nebudu ani platit, ani řešit, nemám pro to žádný důvod.
# 3.8.2011 9.56
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
V lednu jsem ti několikrát psal, že ti pošlu peníze, ale že bych za to chtěl KONEČNĚ práva pro Chmazku. Ani jsi mi neodpověděl (opět).
# 3.8.2011 11.19
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Na ofiku už hraje celkem málo hráčů, hodně jich přestalo hrát a dost jich je na jabku. Kdo asi bude přispívat na upadajicí server. Možná kdyby se změnili podmínky ve hře, tak sem příjdou nějací noví hráči.
# 3.8.2011 11.52
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
No i ti dobří hráči, nebo starší přešli na jabko, což je docela lol protože ho před pár měsící strašně kritizovali jako já, a sám tam mám účet.

Důvod? Sám nevím, hraje tam každý druhý tak proč to nehrát.
Kdyby se tohle stalo s ofikem, tak ofik je plný jako dříve.

Ale stejně, nemá to cenu pro pár hráčů,, 20 hráčů? no..
# 3.8.2011 12.05
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Gizi, to jo, ale třeba jak psal Sewer....:-)

Sewe: Já o tom včera psal Gizimu na icq a jak jsem mu napsal došla mu teprve teď 2 měsíce stará zpráva, třeba to nečetl :)

Jinak je to škoda protože moc lidí na server nepřispěje, no... kdo by přispíval na server kterej je už dá se říct pod drnem... :-) Někdo pošle tisícovku a může se rozbít zas něco...
Gizi: co koupit starší zdroj...?

http://www.alza.cz/zdroj-eurocase-350w-atx2-d77624.htm :D
# 3.8.2011 12.52
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
No tak jasně že všichni přešli na jabko. O server se starají, dá se tam dobře záhrát. Jsou tam rychlejšá skilli, levnější předměty. Kdo bude tady skillit něco, když stejně server skoro nejede. Možná kdyby se zvíšila rychlost skillení, dalo se neomezeně náboju a zlevnili se náboje šípy, atd... Tak by sem přešlo více lidí. Však si snad něco vydělal na tom zdrojovém kodu. Tak bys něco ještě mohl pro server udělat. Možná že by hráči přispěli potom. Nebo když budeš mít trochu času tak třeba prodat ostrov. Když řeknš že za ty prachi z ostrovu pujdou na non-stop běh serveru a že se server potom zlepší, tak určo někdo ostrov koupí.
# 3.8.2011 13.21
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Zmazat....



Naposledy upraveno: 3.8.2011 19.43

# 3.8.2011 15.00
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Matomi, pošli mi na skypu toho tvého Mohameda... :-)
Mě už chčko dávno přestalo bavit, ale chci aby šel kvůli jedné určité věci... :-)


Gizi: Ono kdyby se zavedlo třeba prémium, že by ti to rychleji skillilo, tak by si to hned koupila kupa lidí, nebo nějaký speciální svitky, který by dávaly do předmětů třeba útok +....
Ale je jasný že ti na server kde se nic neděje a zakillit si jdou radši na jabko kde je víc lidí...

Co takhle s tím něco začít dělat? ,)
# 3.8.2011 15.09
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Já teda souhlasím... :-)
Na Jabku hraje více hráčů, a taky jich o to víc posílá Příspěvky, třeba na novou verzi nebo na Rádio Jabko.
Všichni tam posílají cca 400Kč tak nevím... Za měsíc?
Já sám jsem se Zýkym něco přispěl, myslím že to bylo okolo 4000Kč
Lepší podmínky, by ofíku určitě neuškodily :-)
# 3.8.2011 19.18
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kdyby server šel jako jabko, Gizi by sem občas zavítal, koukl do toho jednoho tématu za den a odepsal, lidi by viděli aktivitu a přispívali...:-) Každý si těch 10 minut za den na kouknutí fora přeci najde...:-)

Ale ono když člověk vidí hru/forum/web o co se nikdo nestará tak co...Odradí ho to...:-)



Naposledy upraveno: 3.8.2011 19.52

# 3.8.2011 19.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nahození serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.