Chmatákov online


Fórum – WOTAFAK?!

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co to jako má být? :DDD Kuba 4ewer je afk, vrak ho zabije, protože pročbyne a dostane np, že se z tama nikdy nevytěží? Ste se asi hodně pop*čili, ne? ;) Je to tvoje chyba, že si byl afk a věci typu že si zůstal viset si nech pro noobáky, ne pro mě prosímtě .. za tu dobu, než by tě zabil, tak by si dávno odlogl ;) Tady si akorát vylívaš zlost. JE mi úplně ukradené, jestli si tu zlos vyliješ na mně a dáš mi taky np, protže hrát hru, kde je CHTS někdo, jako jsi ty, vážně nemá cenu ;) Po cho jenom lítáš na svém VIP chobotovi, kterého ti kráál Vrak vzal (:DDDD) .. Vzpoamatujte se a naberte do GM a CHTS teamu pořádné lidi .. Tímto nemyslím, že john je hlupák, ale je to tak .. CHTS tady dělaj téměř hovno .. Tak jak CHmazka .. Strašně chtěli obnovovat chmazku a soutěže nedělá nikdo ..... Toto mě trápilo, tak jsem to musesl sepsat :)
# 26.3.2011 15.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Snipp
uživatel
Obrázek
Ve hře: Snipp
SZ ICQ Jabber
Je fakt, ze to co tady predved Kuba je na zamysleni. Nevim kolik mu je, mozna ho omlouva vek, ale bohužel tohle kazi jmeno serveru. A kdyz je to ofik, tak uz clovek predpoklada kvalitni team.
# 27.3.2011 11.33
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Obrázek

Aha, vyjádření člena CH.T.S který logne jednou za rok :)
# 27.3.2011 12.05
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
heh, co to tady řešíte za kraviny? nevim o co vám jde, udělali ste problémy VY a ted to hazíte na nějkoho jinýho? .. ted se tady hádate jak malý zmr** ..
Co řešíte proboha? gizmo vám na to totálně sere a jediný GM tu je john, co uděláte? vubec nic, budete se hádat dál a skončí to tak, že GM má pokaždý pravdu at se vám to libí nebo ne. bye ..

Edit: // však mám pravdu, co uděláte? nic .. budete děla bordel? ban.. já se sváma srát nebudu :-[
# 27.3.2011 12.05
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
To je celý problém chmatákova :DDDD .. Páni velcí CHTS to maj "v p*či" a to je všechno .. rozdáš NP a nic tě nezajímá ;) Měli by vám všem odebrat práva ... CHTS by měl být člověk, který dokáže pomoct nováčkům, řeší problémy ve hře .. ŘEŠÍ ! Ne, že rozdá NP ... 3-(

Asi tak, jak řekl Vrak .. PAla logne jednou za dlouhou dobu, rozdá NP a má zase vystaráno .. toto je CHTS? .. HAHAHA ..

Tobě je to jedno, protože se tě to netýká a ty jsi ten nedotknutelný CHTS ;)
# 27.3.2011 12.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
přesně tak.
Vrak tam buguje a dělá bordel, ale to vás vůbec nezajímá, to je vedlejiší a když dam někomu NP, tak já sem ten nejhorší ^^
Prostě zabil Kubu, má NP, co řešíte omg, udělal kravinu, má si to přiznat a né tady z toho dělat aféru na forku, když ví, že mu to stejně nepomůže.

že lognu jenou za pul roku, víš fabo, já u toho nezavislačim 4 hodiny deně .. a že nepomáham newbikům? to ty nemužeš vědět ..¨

edit: kdybych tady nebyl půl roku, tak mám smazanej učet ^^
# 27.3.2011 13.07
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
taaak vy všichni chytrolíni,váš nej kamoš Max_=P a hurvínek ,nejde zabanovat nejde nastavit kameny a pod...dělá si tam v podstatě co chce, co s tím bugerem uděláte???
tohle řešte,jak to udělat.to ani nevíte co musí GM popř. chts řešit,jen tu plácáte nesmysly a zastáváte se hráče který beztrestně zneužíval práv a ještě se tim chlubil.
Chtěl bych vidět jestli by jste se zastávali nějakýho anonymního hráče ,ktery by Kubu killnul. NE ,prděli byste na to,a jenom že to je jen nějakej "VRAK z Old " tak se můžete posrat,ale že podelává hru to už vás nezajímá.

Fakt debata o hovně
# 27.3.2011 13.14
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Však já nechápu proč si mu nedal ban, vyřešeno.
# 27.3.2011 13.15
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Tenhle thread je v celku zábavnej a pointa je nadávání do pohlavních orgánů apod.

Jasné pravidlo č. 1: Nesmíš zaútočit do CH.T.S do té doby, dokud tě nezasáhne první on, nebo nedostaneš pokyn (př.: Při killícím Q)

Vůbec, ale vůbec nechápu, jak tohle můžeš zpochybnit, vždycky to tak bylo.
To, že jsi VRAK je mi v celku jedno, absolutně, a ty sladký řečičky typu ":-*", což má naznačovat polib mi .... mi je také jedno.

O tom, kolik máš kde šutrů, proč je máš, kdo ti je dal, o tom by jsme mohli pouze polemizovat.
Pokud máš nějaké připomínky, můžeš to klidně koncipovat, budu jen rád a rád se zase pobavím.

A hlavně mi nepiš "špeku ty vůbec nehraješ, tak co sem lezeš do p**i". Díky.
# 27.3.2011 13.44
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Mě hlavně dorazilo jak tu obviňují Palu z toho, že logne raz za měsíc když oni sami offik začali hrát tak po půl roku....
# 27.3.2011 14.01
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

palandaa:Však já nechápu proč si mu nedal ban, vyřešeno.



: za co ban, za kilnutí ?:DDD jo no já zapoměl, dostal sem ban i na jinej acc kuli tomu že se ti v realu něco nelíbilo, tak kuli tomu ban, fakt nechápu todle ,))
btw: Vrak tam buguje? kdy naposled? lol

btw: nejdřiv sme byl v Np za kilnutí kuby, a ted tam sme za lagování zat o že sme si natežil v Np pak mě pustily a já to nemohl sebrat, o to jde ne o nic jiného :)



Naposledy upraveno: 27.3.2011 14.07

# 27.3.2011 14.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
za killnutí? né, za všechno co tam děláš ^^
že se mi něco nelibilo, ten ban za to nebyl.. .. upřímě, trošku OT, ale celej se mi nelibíš a čekam na jedinou příležitost ti rozbít hubu.
# 27.3.2011 14.07
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
co ty víš co tam já dělám? Ochočuju si a když je náká příležitost tak já využiju, toť vše :)

upřímě, trošku OT, ale celej se mi nelibíš a čekam na jedinou příležitost ti rozbít hubu.


proč se ti nelíbím prosimtě? že si stažuju? mám i svuj názor :) a "rozbít hubu" si frajer no že děláš nevim co toje tamto box nákej nebo co a takle si dovoluješ na každýho který na tebe nemaj v tom co děláš pač to děláš normálně a děšláš to proto abys byl dobrej v "ringu" nebo jak se tomu řiká:) a ty to musíš tahat i někam jinam, poamatuju si jak sme se spolu bavily, na každýho si machroval i zbyrečně a jen kuli tomu že si měl tu výhodu že to děláš, si frajer no ale když bys měl proti sobě někoho kdo to dělá taky tak to by ais bylo něco jinýho :))



Naposledy upraveno: 27.3.2011 14.12

# 27.3.2011 14.08
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
To co mi řikaj ostatní a co sem se tady dočetl ^^ využiješ příležítost ? .. k podělu ..
3-( ot

Lol ty vubec nevíš :-D píšeš sem uplny blbosti, když nemáš informace .. Ty seš přesně příklad toho, že má někdo velkou hubu .. nic víc, možná machruju, fajn, ale mám na to, narozdíl od tebe



Naposledy upraveno: 27.3.2011 16.55

# 27.3.2011 14.10
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Tak to je dobrý že buguju no když o tom nevim, kdyby bylo jak neřikám že bych to nevyužil :)
# 27.3.2011 14.16
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tady jde o celkové chování .. Jo Johne, max buguje a vy máte hodně práce s tím něco dělat, ale proto na tom postu jste, ne? Abyste s tím někoho dělali ... Příjde mi celé CHTS zbytečné ... NAbrat ještě ze 2 GM a je vystaráno ..
# 27.3.2011 15.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.