Chmatákov online


Fórum – WOTAFAK?!

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co to jako má být? :DDD Kuba 4ewer je afk, vrak ho zabije, protože pročbyne a dostane np, že se z tama nikdy nevytěží? Ste se asi hodně pop*čili, ne? ;) Je to tvoje chyba, že si byl afk a věci typu že si zůstal viset si nech pro noobáky, ne pro mě prosímtě .. za tu dobu, než by tě zabil, tak by si dávno odlogl ;) Tady si akorát vylívaš zlost. JE mi úplně ukradené, jestli si tu zlos vyliješ na mně a dáš mi taky np, protže hrát hru, kde je CHTS někdo, jako jsi ty, vážně nemá cenu ;) Po cho jenom lítáš na svém VIP chobotovi, kterého ti kráál Vrak vzal (:DDDD) .. Vzpoamatujte se a naberte do GM a CHTS teamu pořádné lidi .. Tímto nemyslím, že john je hlupák, ale je to tak .. CHTS tady dělaj téměř hovno .. Tak jak CHmazka .. Strašně chtěli obnovovat chmazku a soutěže nedělá nikdo ..... Toto mě trápilo, tak jsem to musesl sepsat :)
# 26.3.2011 15.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
johne tak dobře no, asi nevim že sem se vyndával za divina ale dobře no máš pravdu tak lžu bez komentáže fakt radši:) podíváš se na ty kameny nebo ne ?:D

provokativně? hodil sem zbytečných 6 kamenu na zem toje provokativně tak jo:) neřikám ti že mi ho musíš řikat, slušne sem poprosil tak se podle toho chovej, chudáčkovi kubíčkovy sem podělal Šavlozuba tak šle brečet, jak myslíte :)

btw a ty kameny jsem tam hodil za divine god, né VRahounek a když jsem to pslal kuba že sem lagoval tak psal z Rybama, vám jde prostě jen o to abyste provokovali ;)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 17.17

# 26.3.2011 17.06
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Nevim myslim si že když se propustil že by si je měl zpátky vytěžit :) Nebo rovnou BAN ?
# 26.3.2011 17.16
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

kuba 4ewer:Nevim myslim si že když se propustil že by si je měl zpátky vytěžit :) Nebo rovnou BAN ?



si chts ne GM tak nepiš a di brečet dál :-*
# 26.3.2011 17.18
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Fabosi jo jen se vykecej, vis ze mi ti tvoji reci klickuji jenom okolo moji prdele. Me se akurat ulevi kdyz vyprovokuji takyho netvora jako tyxD

Jak se rika: Za pravdu se kazdy bije co?

Doporucuji ti najit nejakou starsi pani co by te doucila cizi jazyk abys pak nedelal gramaticky bohemizmy i v nadpisu temy.

A naco vlastne kdyz nevis ani tvuj materinsky jazyk.... skoda penez pak na ten dalsi.
Jsem Slovak ale mam pocit, ze vim lepe v CJ jako ty.
Nadavani do decek, a strasnych nul a nevim co jeste - jo to dela kazdej kto je zatlacenej faktama do rohu a mele z posledniho. Jen si otvarej hubu kolik chces, ale mysli i na to at ti raz do ni neco nespadne a neostanes zaskocenej.

Kdyz si tak velkej machr a stejne tak dokonalej tak se bran na to co jsem ti rekl uz v prvnim prispevku nebehej kolem horky kase. To asi tezko kdyz uz jsem ti v prvnim prispevku shrnul vsechno to, cim jsem te dostal do sachu....
# 26.3.2011 17.23
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Ale no ták, nehádejte se, nenadávejte si a chovejte se jako lidi. Vše se dá přeci řešit né? Gizmo vám po dlouhý době pustí server a vy už zase máte nějaký problémy. To se nemůžete chovat aspoň trošku slušně a vážit si sami sebe. Co si tím pomůžete, že si tady budete nadávat. Zamyslete se všichni nad sebou, protože takhle to dopadne jako před pár měsíci (ofik zase ve "sračkách";) a to nikdo nechce. Nechápu tresty 10 000 kamenů, co to má za smysl? Kdyť to nikdy nemůže nikdo vytěžit, tak proč takové tresty? Vrak, neni žádný svatoušek to všichni moc dobře víme :-), ale zase mu dávat takové ohromné tresty vlastně za nic. Jestli byl kuba AFK, tak je to chyba kuby. Zamyslete se nad sebou. ;-)
# 26.3.2011 17.44
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Splendit: je to chyba kuby.



Je no a on si to uvědomil.. takže to NP nemá za to že sem ho prej zabil ale za to že sem lagoval lol přitom sem natěžil kameny v NP a oni mě propustily tak jak sem je asi mohl sebrat, fakt logika .. :)
# 26.3.2011 17.47
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ale je to CHTS mátě mít respekt a nemá vás ani nepadnout 1x do něj střelit, ban za to..
# 26.3.2011 17.51
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Kozel_CZ:Ale je to CHTS mátě mít respekt a nemá vás ani nepadnout 1x do něj střelit, ban za to..



: Od čeho má HP? Nehraješ tak už nepiš prosimtě, děkuju :)
# 26.3.2011 17.52
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Já hraju cto meleš :D

HP máš i ty, ale nejde vbec o HP ale o autoritu a respekt k nadřízeným osobám..
# 26.3.2011 17.54
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jak to bylo , on měl hp? 5k a tys ho zabil , nebo jak? 3-(
# 26.3.2011 17.57
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Tak jestli z CHTS nemají hráči respect, tak je asi někde chyba né? Myslíš si snad, že by někdo střelil do Johna? Já si myslím teda že rozhodně né, John má autoritu a dokáže si to srovnat a to Kubovi asi zřejmě chybí. Nemám nic proti kubovi to rozhodně né, ale tady asi udělal menší chybu.
# 26.3.2011 17.59
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Presne tak jak rikas Andy

Na CHP by za to byl BAN IP okamzite, to dobre vim....
Ja se vopred Gizmovi ospravedlnuji, nevydrzim v sobe drzet neco co by mel vedet kazdy koho zaslepuje dokonalost nekoho jak jsou vyse spomenuti.



Naposledy upraveno: 26.3.2011 18.03

# 26.3.2011 17.59
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Splendit: střelil do Johna? Já si myslím teda že rozhodně né.



: Asi tak, souhlasím :)
# 26.3.2011 18.02
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
LoLOloLOlol , kde Andy napsal , že by za to dostal ban ip? lollollollol
# 26.3.2011 18.05
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Splendit to co v prvnim prispevku pises je naprosta pravda. No nejdriv by si meli uvedomit dotycni killeri, ze do.ebavaji cely server i postoj Gizma k hre tym, ze delaji neco takovyho....

Snazite se tu presadit CHP pravidla, tak ja Vam to jedno pripomenu: Za jeden jediny zasah do GM nebo CHTS na CHP je BAN IP bezpodminecne a nikto se tam o tom nebavi, a urcite ne na 4 stranach fora.

Co tak si sebrat priklad ?xD

Andy: Nikde, to byl muj dodatek :D
# 26.3.2011 18.06
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.