Chmatákov online


Fórum – WOTAFAK?!

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co to jako má být? :DDD Kuba 4ewer je afk, vrak ho zabije, protože pročbyne a dostane np, že se z tama nikdy nevytěží? Ste se asi hodně pop*čili, ne? ;) Je to tvoje chyba, že si byl afk a věci typu že si zůstal viset si nech pro noobáky, ne pro mě prosímtě .. za tu dobu, než by tě zabil, tak by si dávno odlogl ;) Tady si akorát vylívaš zlost. JE mi úplně ukradené, jestli si tu zlos vyliješ na mně a dáš mi taky np, protže hrát hru, kde je CHTS někdo, jako jsi ty, vážně nemá cenu ;) Po cho jenom lítáš na svém VIP chobotovi, kterého ti kráál Vrak vzal (:DDDD) .. Vzpoamatujte se a naberte do GM a CHTS teamu pořádné lidi .. Tímto nemyslím, že john je hlupák, ale je to tak .. CHTS tady dělaj téměř hovno .. Tak jak CHmazka .. Strašně chtěli obnovovat chmazku a soutěže nedělá nikdo ..... Toto mě trápilo, tak jsem to musesl sepsat :)
# 26.3.2011 15.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ
Připojuju se k Fábovi, dát NP na účet, který nezabíjel a navíc mu dát množství kamenů tak velké, aby se nikdy nevytěžil, mi přijde dost dementní. :) Fabosos to dobře sepsal. :-O
# 26.3.2011 15.24
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vždyť ani Paťas, který neustále bugoval, nadával, atp .. nemá tolik kamenů ani NP .. 3-(
# 26.3.2011 15.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Byl jsem u toho, byl to doopravdy Vrak (Pirát,Pirát.), ale je zase pravda že kdyby taklhe zabil někoho jiného tak mu np nedá, tohle má Vrak spíš jako BAN. Ale zase Kuba je chts, měl bys nad ním mít respekt a né ho killit i když je afk... :-) Co já vím tak chts se killit nesmí, né? Jinak s chmazkou taky nejsem zpokojen.
# 26.3.2011 15.31
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A proč by se nemělo CHTS killit? Od čeho teda pak mají těch 5000 HP? Skilly a všechno .. Buď HP nebo zákaz zabíjení .. Navíc by neměl být ve hře AFK .. jestli ho přitom někdo zabije, je to jeho problém;) KDyž to byl tenda Pirát a Pirát- , proč má no na vrahounek?
# 26.3.2011 15.33
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Já ani nevím jak to bylo nemohu usuzovat..když sem tam nebyl..Ale jak si napsal třeba ohledně té CHMAZKY,Sewer by určo dělal soutěže nabral by nějaké nové členy,ale jde také o Gizma který práva musí nastavit!!A CH.T.S??chtělo by to podle mne nové členy =) John je aktivní,ale hodil by se ještě nějaký nový člen,Třeba Nooba Kuba??Kdy naposledy byl ve hře??Je v pohodě ale už není tak aktivní jako to bylo dřív,takže za něj bych dal náhradu!
# 26.3.2011 15.35
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Sewer tvrdil, že chodí do práce .. jo, neberu mu to, ale ať to třeba někomu předá .. Nebo se tady hraje na to "Já mám práva, já jsem víc" nebo co? .. John je v pohodě, jen je sám a to nestačí .. CHTS bych vyměnil teda úplně všechny ............
BTW : Palanda je ještě CHTS? Vždyť jsem ho hodně dlouho ve hře neviděl .. na co jsou takoví CHTS? že někoho zavřou a pak zase dlouho nelognou? O tom ta funkce není ... Nic proti němu ;)

EDIT: Jo, určitě to locknou a nic se nakonec nevyřeší .. Protože se tu nemá s kým co řešit, chtělo by to Gizma ;)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 15.44

# 26.3.2011 15.40
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
: Napsal si to správně Fabošku :-* ale vsadím se že se nikdo nevyjádří nebo to locknou .. jsou totiž CH.T.S Noobs:)
# 26.3.2011 15.42
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Spiker, máš celkem pravdu, ale najít náhradu do CHTS není tak lehké, navíc noobu jsem viděl nedávno ve hře...když už tak možná nějakej jeden člen, ale o to by se měl postarat John, ví sám komu může věřit že toho nezneužije, ale to už nech na něm...Co se týče chmazky, tak se mi tam taky Sewer moc nezdá, ale je to můj názor...
# 26.3.2011 15.44
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

Fabos121:Tak jak CHmazka .. Strašně chtěli obnovovat chmazku a soutěže nedělá nikdo ..... Toto mě trápilo, tak jsem to musesl sepsat :)



Velmi rád bych dělal soutěže, ale stále nemám práva na systémovky, takže asi těžko...
Gizmovi jsem o ně psal několikrát a nikdy mi ani neodpověděl.
# 26.3.2011 16.00
Obrázek
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Chceš abych se vyjádřil máš to mít...věčně jenom rejpeš hraješ si na to co nejsi...jooo si král killnul si chts máš na chmatu šavlozuba...Víš co nech si ho mě je jedno že ho máš.. Třeba kdyby ti bylo 11 víš jak prostě bys byl frajer killnul si CHTS ,ale akorát kazíš hru ...Nemá cenu se s tebou hádat ...Klidně tu chtějte nové CHTS mě fuk :) Já se to snažim dělat tak jak mám... Pokud se nepletu ty Acc máš venku a to že tam máš Vrahounka je jen tvoje blbost ...Zvyšoval sis před náma Ego tím že si vyházel předemnou ryby :)... a pak si upozorňoval na to kolik těch kamenů ještě je v NP..

Řeknu ti to takhle ...

zatím jsi tohle:http://www.facebook.com/tomasek.ferak - frajer co se narodil s dobrym xichtem..

Dokaž to co tenhle http://www.facebook.com/Rytmusjepan A budeš pro mě Pán ,do tý doby seš stejnej jako všichni
# 26.3.2011 16.06
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Kubíčku ryby? docházejí ti argumenty, byly to kameny co jsme vytežil v NP :) a když jsme se zeptal kolik mám kamenů tak jsi napsla 200 a to neni pravda, tudíž jsi lhal a píšeš tu jak ti o toho chobota nejde přitom tě to strašně štve :-* je to jenom hraj neprožívej to tak :) a to že jsi mi před půl roke vrátil VIP chbota neznamená že tě nemužu zabíjet, budu zaíjet jak chci kdy chci a koho chceš, kdybys nebyl AFK nejsi kilnutej čua a tečka alaskavě mi nastav tech 200 kamenu za 6 itemů na zemi lagovánní a proberte se všechni už ;)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.13

# 26.3.2011 16.11
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Paťas to nebyl!!



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.20

# 26.3.2011 16.13
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
: frajer co se narodil s dobrym xichtem.. když už tak dobrou papulkou :-*
a když sem taháš muj FB tak já ti na oplátku říkám že až si najdeš krásnější přítelkyni než tudle, tak mi budeš moct říkat Tomíku :)
Obrázek

btw: nevím proč sem taháš muj profil :)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.19

# 26.3.2011 16.15
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Měl jsi 200 :-) Byly to kameny máš pravdu splet sem se... Nic už ti snižovat nebudu :) Máš jich teďko kolik jich máš jen těž :-)

Říkám ti tomíku ? Ne :P tak nevim co to sem taháš :-)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.18

# 26.3.2011 16.16
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

kuba 4ewer:Měl jsi 200 :-) Byly to kameny máš pravdu splet sem se... Nic už ti snižovat nebudu :) Máš jich teďko kolik jich máš jen těž :-)



: mluvíš o koze a o voze, piš jak CHTS a né jak náké 10 leté děco :)
jestli sme jich měl 200 tak proč jich mám více? nastav mi 200 ;) a ne (15:3) Palandaa: asi 254453424 ;)
# 26.3.2011 16.18
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.