Chmatákov online


Fórum – WOTAFAK?!

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co to jako má být? :DDD Kuba 4ewer je afk, vrak ho zabije, protože pročbyne a dostane np, že se z tama nikdy nevytěží? Ste se asi hodně pop*čili, ne? ;) Je to tvoje chyba, že si byl afk a věci typu že si zůstal viset si nech pro noobáky, ne pro mě prosímtě .. za tu dobu, než by tě zabil, tak by si dávno odlogl ;) Tady si akorát vylívaš zlost. JE mi úplně ukradené, jestli si tu zlos vyliješ na mně a dáš mi taky np, protže hrát hru, kde je CHTS někdo, jako jsi ty, vážně nemá cenu ;) Po cho jenom lítáš na svém VIP chobotovi, kterého ti kráál Vrak vzal (:DDDD) .. Vzpoamatujte se a naberte do GM a CHTS teamu pořádné lidi .. Tímto nemyslím, že john je hlupák, ale je to tak .. CHTS tady dělaj téměř hovno .. Tak jak CHmazka .. Strašně chtěli obnovovat chmazku a soutěže nedělá nikdo ..... Toto mě trápilo, tak jsem to musesl sepsat :)
# 26.3.2011 15.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Btw, Kubo .. Tobě CH znepříjemňovat nemůžem, protože valíš jen ".sledu" a nebo hlídáš u nějákých akcí :DDD ;)
# 26.3.2011 16.42
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
tak mi vysvětli jak si se dostal ven? 1ok šutrů vytěžit za 1o min??? docela zábavný xD
# 26.3.2011 16.43
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ale the builder a Divene god jsou Vladise
# 26.3.2011 16.44
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Fabo byt tebou zalezu nekde do pi.i a neotvaram si tu hubu na CHTSaka jakym je Kuba, ktory udelal toho vice jak ty s ostatnima tvyma rovesnikama dokopy za celou existenci CHO.

Jen abych nezapomel: s uctem Pirát. si me killil v dobe kdyz jsem mel nastaveny 5000HP a zadni povolani kvuli aukci. John jasne rekl, ze je zakazany me killit po dobu tohto nadstaveni HP a povolani. Hned jak jsem byl AFK kvuli zapisovani novych hracu do aukce a itemu do tabulky jsi dosel a cirou nahodou si mi killnul 2300 HP dole.

S Johnem jsem byl dohodnuty, ze kto mi da jeden jediny zasah ma NP, a ty si mi jich dal vice nez 100. Nejsem jeden z tych hajzlu co i za takovy neco hned prosikaji u nejvyssiho postavenyho. Rekl jsem to proto, abych ti dal na oci, ze to nebyl tvuj prvni skrat.
Prisel si i s Vrakem z Chportalu ve velkym stylu, to uznavam - zalozit tema nedokaze hocikto, ale doufam ze v rovnakym velkym stylu dostanes na vsechny ucty BANan a v ronako velkym stylu se napakujes spatky na CHP.

Snazis se tady prosazovat CHP pravidla? Fakt? Tak si je prosazuj na CHP.... Tohle je offik. Ja jsem dostal od kamose na CHP prusvitnyho chobota, ktereho cornul kdyz ho nekto vykillil. Dostal jsem za to BAN a on taky, na takovyto pravidla si zvykli ?

Vraku tobe mam rad, to vis, ale nevyskakuj taky moc, este pred nedavnem tvoje hodnota many byla v galaktickych cislech z neznameho duvodu......



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.45

# 26.3.2011 16.44
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Já se samozřejmě přidávám k Fabovi, Vrakovi atd, protože od doby co jsem se vrátil, tak na tebe slyším jen stížnosti jak už na Fórku, tak i ve Hře a myslím si že to čím se akorat povyšuješ je účtem CH.T.S, taky proto se stebou mnoho lidi baví, protože tě využívaj jak syn matku :)
# 26.3.2011 16.44
Xteen :))
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Johne už težim dlouho a mylsím že víc než 200 kamenu a furt nic tak si ze mě asi srandu nedělal, nebo nevim ;) asi mě to nechce pustit, tak mohl by ses kouknou kolik jich mám jetsli jich mám opravdu 200 a ne tolik to napsal palanda. 8-)




Kozel: ale the builder a Divene god jsou Vladise .. dal mi je ;)

Johne : : je muj a nevím proč by si mi ho banoval, měl sem právana divine god protože byl dřiv CHTS, měl PRÁVA ty se SEBRALI, pak měl imunitu ta se taky sebrala a měl manu, ta se taky sebrala takže nemám už nic co by jiný hráči neměl¨

Matomi: many byla v galaktickych cislech z neznameho duvodu...... už neni a bylo to protže ten acc byl CHTS ;)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.51

# 26.3.2011 16.45
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
MAtomi: Jdi do píč* ty jeden k**téne ;) Tady není nic o dělání ty p*čo .. KDyž já byl CHBI, tys o CH nevěděl .. řekni mi, kdo zjistil bugovaní přes dva obchody ty chytrolíne? ;) Ano já s Cibym .. KDo zjistil bugování přes WPE .. Ano, já Ciby a Zubr .. tak pomlč prosímtě .. víš totální hov*o, tak se do toho nes*r .. to, co ti udělal Vrak před aukcí mi je jedno, já tu řeším choování kuby ..

//+30%, Neprimerané množstvo necenzúrovanýh vulgarizmov ,Maniak10
# 26.3.2011 16.48
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
ale furt si mi nevysvětlil jak si se dostal teda ven ,když si měl 1ok šutrů??? během 1omin.
# 26.3.2011 16.53
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
: Johníku divine god protože byl dřiv CHTS, měl PRÁVA ty se SEBRALI, víš?
a koukneš na ty kameny prosím? :-P
# 26.3.2011 16.54
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
na divine god nejsou prava už dlouho a poslední výhoda co tam byla je imunita,a tu jsem sundaval dlouho před tím než byl chmat off,takže caa minulý tyden tam už práva nebyly
3-(
# 26.3.2011 16.56
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
no vždyt to ti píšu že sem se propustil za divine protože tam byly práva a už tam nejsou to je všechno prostě, podíváš sem i na ty kameny nebo ne ? :-[

a Johní když už sem ho udajně zabil, tak proč mám v NP acc VRahounek který je řemda a nic nedělal proč tam tady nejsou tamty acc?



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.59

# 26.3.2011 16.58
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Pane Fabosi, kdyz si takej velkej frajo tak se skus podle toho i vyjadrovat a nesekej tu do Kuby jak se ma vyjadrovat on kdyz sam nevis rict nic jiny jak vulgarizmus kdyz ti nekto rekne pravdu. Aby se nereklo, ze jsem srab: To te tak doma ucej komunikovat?

Mimochodem nechapu co si slibil tem chudakum hracum kdyz te tady obhajujou argumentama vhodnyma akurat tvoji inteligence.
Sam vis dobre co si udelal tak tu nedelej pretvarku a nezatahuj do toho jiny hrace, ktere v tom case kdyz si do nej daval dykou uz davno byli zalezli pod perinou. Obranuj se tak statecne jak si statecne ubral Kubovy 5000 HP.
PS: Bugovani Fabosi je ten pravej spusob jak dat najevo svoji postaveni na chmatu, bravo.

Co se ja vubec ponizuju tym ze se s tebou o necem takovym bavim.

Kubo: Nedaj se, oni ti nesahaji ani po kotniky, byl jsem svedek vseho okolo toho incidentu, takze se jim jen dal smej xD
# 26.3.2011 16.58
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Matomi: Polib mi prdel p*čo :DDDDD MYslíš, že já jsem taková nula, abych někomu mohl někomu slibovat? Vzpamatuj se prosímtě ;) Víš, oni jdou za pravdou ne za slibama ty trotle, jenže to ty nechápeš .. Jo, narážky na inteligenci .. jo btw věkěm jsem asi starší, tak ten ani envytahuj, jo? :)) Ponižuješ? :DD Co ze sebe děláš ty jeden ZERO?! :DDDDDDDDDDD Ne, nesáháme mu ani po kotníky, protože jsme si všichni rozvni, víš ;) JEnže tp ty nechápeš ;)

PS: Ty to asi ještě nechápeš, že? .. Můžeš být rád, že sme všechno Gizmovi řekli ty pacholku jeden .. Jsi totální dítě prosímtě, vůbec se už do této konvezrace nezapojuj, protože to vážně stojí za to ..

//+10%, vážne-používaj cenzúru, len mi robíš zbytočnú robotu, dík ,Maniak10



Naposledy upraveno: 26.3.2011 17.20

# 26.3.2011 17.02
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
matomi: neztrapnuj se:) tady de o to že mám nevim kolik kamenu už ne za to že sme zabil kubu ale za to že na zemi bylo 20 itemu :)
# 26.3.2011 17.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
vraku ty lžeš jako když tiskne,jak si mohl mít na divine god prava,když byly stažený dávno před tím než se vypínal chmat (caa několik měsíců) a když sem mu stahoval imunitu tak práva už na něm nebyly a acc the builder byl ještě minulý tyden v np na 1o ooo kamenů

BTW řešilo se to s tím zabitím,kuba ti pustil acc který s tim neměly teda nic společnýho a ty jsi provokativně začal házet itemy na zem a kolik máš kamenů jako trest ti není nikdo povinnej říkat



Naposledy upraveno: 26.3.2011 17.06

# 26.3.2011 17.04
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.