Chmatákov online


Fórum – WOTAFAK?!

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co to jako má být? :DDD Kuba 4ewer je afk, vrak ho zabije, protože pročbyne a dostane np, že se z tama nikdy nevytěží? Ste se asi hodně pop*čili, ne? ;) Je to tvoje chyba, že si byl afk a věci typu že si zůstal viset si nech pro noobáky, ne pro mě prosímtě .. za tu dobu, než by tě zabil, tak by si dávno odlogl ;) Tady si akorát vylívaš zlost. JE mi úplně ukradené, jestli si tu zlos vyliješ na mně a dáš mi taky np, protže hrát hru, kde je CHTS někdo, jako jsi ty, vážně nemá cenu ;) Po cho jenom lítáš na svém VIP chobotovi, kterého ti kráál Vrak vzal (:DDDD) .. Vzpoamatujte se a naberte do GM a CHTS teamu pořádné lidi .. Tímto nemyslím, že john je hlupák, ale je to tak .. CHTS tady dělaj téměř hovno .. Tak jak CHmazka .. Strašně chtěli obnovovat chmazku a soutěže nedělá nikdo ..... Toto mě trápilo, tak jsem to musesl sepsat :)
# 26.3.2011 15.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co tady taháte soukromý život? Je to prostě jen hra, tak se podle toho chovejte .. Jo zabil tě, ALE byl jsi AFK .. Tak o co jde? :D PRostě tvoje chyba a ty se s tím musíš smířit ...

Sewere: Nemyslel jsem to špatně, je tady taky přistup Gizma, který nemá čas .. ale to hře taky moc nepomáhá ;)
Btw:Je plno lepších lidí, něž rytmus ;)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.20

# 26.3.2011 16.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Nevim myslíš že ti bude Palanda říkat pravdu ? :) Myslíš si že všechno co ti kdo řekne je pravda :D ...máš jich přesně 2342903930 :-)

PS: 200 si jich měl po tom cos jich vyhodil předemnou johnem a noobou 6..A pak jsi zalagoval celé NP což ti trest zvýšilo .Myslim si ,že tohle neni třeba dál řešit..



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.23

# 26.3.2011 16.20
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

kuba 4ewer:Nevim myslíš že ti bude Palanda říkat pravdu ? :) Myslíš si že všechno co ti kdo řekne je pravda :D ...máš jich přesně 2342903930 :-)



: tak mi jich dej přesně 200, máš na to 5 minut. ;)

zvyšil semi trest na 254453424? jak myslíš ;)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.24

# 26.3.2011 16.22
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jestli si mu nastavil tolik kamenů, tak jsi akorát čurák, co brečí, že přišel o s vého chobota ;) Nemáš na postu CHTS co dělat, srry ;)
# 26.3.2011 16.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Jojo už letim :-)

Fabo : Urážej mě jak chceš . O věci mi nejde. Tamto je uzavřená kapitola.Pokud ti nedošlo ani jednou jsem nikomu neřekl ,že chci věci zpět.Teď šlo o něco uplně jinýho :)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.26

# 26.3.2011 16.24
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jsi prostě dítě ;) Člověk chce s tebou něco vyřešit a ty píšeš sračky typu

Jojo už letim :-)

# 26.3.2011 16.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Já píšu sračky ? :) Mě tu nikdo nebude rozkazovat :-) prostě ať si vytěží to co má :)
# 26.3.2011 16.27
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No jo, ty jsi totiž velký pán a velký CHTS, že? ;) Přitom jsi hovno .. nebýt CHTS tak ani nehraješ .. Musíš si tady něco dokazovat .. Přitom to byla tvoje chyba :D Ty by ses měl zavřít a těžit .. ;)
# 26.3.2011 16.28
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Vraku: co si tu hraješ na poctivýho a ublíženýho hráče??? Podvádíš kde se dá!!! to hráči ani neví !!! Vysvětli mi laskavě jak si jsi se během 1o minut dostal z NP,když jsi měl nastaveno 1o ooo kamenů??? a nikdo z chts tě nepouštěl,jak je možný že si měl najednou 0 a ochočoval si choboty. Jak je možný,že hráč hunter se najednou ocitl v NP s tím že si se odvolal na mě,když sem ve hře vůbec nebyl a nemohl sem ho tudíž ani zavřít a nikdo z chts ho nezavíral ??? TO BY MĚ TEDA DOOOST ZAJÍMALO 3-( 3-( 3-(
# 26.3.2011 16.30
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Proč myslíš že bych nehrál :-) Myslíš si ,že vybouchnu a začnu vám tu nadávat ? Takovou radost vám neudělám .No což , už se tu s nikym hádat nebudu :) Zastávej se svýho kámoše... Já si na nic nehraju narozdíl od vás dvou.Ani jednomu z vás jsem neřekl že jste hovno.. :P

Nepřiznám ,že to byla moje chyba.. Páč kdybych byl afk tak bych asi pak něco napsal ne co myslíš,? jenomže já pak logl a byl sem mrtvej ;-)

Je to můj poslední příspěvek v tomhle téma :-) Piš si věci typu..Konečně vypadneš...Si nula..Nebejt CHTS si nic apod . Mě tím CH neznepříjemníš :-)
# 26.3.2011 16.32
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

john1:Vraku: co si tu hraješ na poctivýho a ublíženýho hráče??? Podvádíš kde se dá!!! to hráči ani neví !!!



Milý Johne, toto téma napsal hráč Fabos121 ve Hře pK_Fabos121, a ublížený hrát jsem já VRak protože mám nastaveno (15:3) Palandaa: asi 254453424 kamenů a o žádném hunter nevím, a já jsem ochočoval za jaký acc? asi sme to přezkočil nebo nehcápu kdybych se udajně "dostal z NP sám" tak bych už byl dávno venku kdybyhc mohl jenže to nejde, proto jsem ublížený. 3-(

Kubo a co ty tu pí*uješ že že ti ch znepříjemnujem? prober se zas mě de jen o to abych neměl 254453424 kamenů za 20 itemu na zemi, to neni normální ;) to se řeší, nic jiného.



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.36

# 26.3.2011 16.34
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ty to asi pořád nechápeš, že? :) .. NE, nemyslím si, že to uděláš .. tady jde jen o to, jací lidí jsou CHTS ;) I kdyby si visel, tak co .. šel do tebe zabil tě, máš smůlu a prostě tečko .. Já si tady na nic nehraju, to jsou jenom čurácké řeči, co tady většina chmatáků píše .. Já si na nic hrát nemusím, jen už mě tohle chování sere .. povyšuješ se tady nad ostatníma jak nějáký pán ... 3-( Klidně sem nepiš, je mi to totálně ukradené, ale jde vidět, že problémy si umíš řešit jenom pomocí svého CHTS účtu :)
# 26.3.2011 16.36
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Vraku:takže acc The builder teda není tvůj??? a když sem ti na něj měnil heslo ,tak byl v np s 1oti k šutrů takže ti zajisté nebude vadit když ho zabanuju,protože se dostal ven podvodem xD


BTW nepoznal si že si z tebe palanda delal pr... protože proběhl prstama po číselný klávesnici??? pokud by si měl tolik kamenů tak to máš na celý kila a ne takový nesmyslný číslo xD



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.41

# 26.3.2011 16.38
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

john1:Vraku:takže acc The builder teda není tvůj??? a když sem ti na něj měnil heslo ,tak byl v np s 1oti k šutrů takže ti zajisté nebude vadit když ho zabanuju,protože se dostal ven podvodem xD



: je muj a nevím proč by si mi ho banoval, měl sem právana divine god protože byl dřiv chts, měl práva ty se sebrali, pak měl imunitu ta se taky sebrala a měl manu, ta se taky sebrala takže nemám už nic co by jiný hráči neměli ;)



Naposledy upraveno: 26.3.2011 16.43

# 26.3.2011 16.40
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
Já se přidám i kdyby tě zabil kdokoli.... Je to jedno tak prostě si byl AFK! ;)
# 26.3.2011 16.41
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » WOTAFAK?! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.