Chmatákov online


Fórum – Skin Andree020

Fórum » Archiv » Skin Andree020 [zamknuto]

Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Dobrý večer

Skin ,,Kouř pravý

Píšu tu kvůli hodně dávno bohužel nedořešené věci se skinem.
Před asi 3.roky jsem si nechával kreslit DVA skiny ,jeden z nich (ID 26) je ve hře a je krásný a byl přidán do hry bez problémů ,za to opravdu moc administrátorskému týmu i grafikovi děkuju .. :)

Bohužel ale druhý skin ,byl pouze namalován ale do hry přidán nebyl. Nestěžuju si samozřejmě ,jenom prosím o vaší pomoc, chtěl bych a moc bych si přál kdybych skin mohl přidat do hry ,jsem možný za to rozhodně i peněžitě nebo jakkoliv přispět do hry neboli Programátorovi za práci s přidáním skinu do hry.

Mohu samozřejmě jakkoliv dosvědčit že jsem majitel obou skinů ,jak důkazy o domluvě s grafikem Flybojem ,doklad o zaplacení grafikovi,certifikát a podobné jiné věci.

Jestli bych mohl opravdu hodně poprosit někoho kdo,by namalovaný skin dokázal přidat do hry (správce,programátora) .O to aby se mi ozval buď jsem na forum nebo na email Andreas.Schuppler@firmagop.cz ,jelikož nemohu nikde sehnat jakej koliv kontakt na programátora hry.

Děkuji moc ,s pozdravem Andreas Schuppler ,,Andree020.
# 16.1.2013 23.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
chmatakov@chmatakov.cz

Toto ti může pořešit jen Gizmo.
# 17.1.2013 7.53
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Andreas020:nemohu nikde sehnat jakej koliv kontakt na programátora hry.

Skiny do hry přidává jen Giz, nikdo jinej a za vklad se platí 300 Kč. Buď mu písni na mejl, kterej ti napsal Nexoušek a nebo počkej, až sem Gizi logne a přečte si tvoji žádost
# 17.1.2013 10.23
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Zkusím tedy napsat a poprosit Petra Roudenského i na email který jste mi zaslali ,Děkuji vám za pomoc :) .
# 17.1.2013 15.32
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Případně to můžeš, zkusit na icq.. ale nevím jestli tyto věci tam řeší.
# 17.1.2013 16.47
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Bohužel jsem se zatím nedočkal ani na email ani na forum žádné odpovědi :( ..
# 19.1.2013 0.47
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Měj trpělivost, Gizi jezdí často pracovně mimo republiku. Určitě sem logne a přečte si to. Na slušnou žádost ti slušně odpoví, tak vydrž :-)
# 19.1.2013 10.11
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud jsi za skin platil Flybojovi a ten mi skin poslal (nebo ho máš ty), bude možné ho přidat až budu updatovat klienta (v horizontu týdne či dvou).
# 20.1.2013 15.48
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Tak jestli mohu poprosit ,kontaktoval jsem vás na email chmatakov@chmatakov.cz ,poslal jsem vám certifikát, a chtěl bych se tam domluvit kam vám mám poslat peníze a jakou částku ,do update bych samozřejmě počkal ,ale zaplatil bych vám to už teď .Akorát ke skinu nemám žádné kódy ani jiný programátorský podklad. Flyboy vám ale myslím nějaký podklad k tomu poslal,skin už je namalovaný už asi 2 roky.
Kontaktujte mě prosím na email Andreas.Schuppler@firmagop.cz ,děkuji.
# 20.1.2013 19.10
 
Gizmo
autor hry
SZ
Jaký programátorský podklad? Skin do hry nemůže přidat nikdo jiný než já. A skin je ve hře nebo není? Kde jsou 4 obrázky skinu ze 4 směrů?
# 20.1.2013 20.54
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Myslí určitě ten dole v pravo (s brýlemi). Ten ve hře není.

Obrázek
# 20.1.2013 21.49
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Ano ,to je on .. ten hnědý s brýlemi ,ten bílí ve hře mám.
Mám poslat certifákat (obrázek ze všech 4 směrů sem na forum veřejně ) ? ,já jsem ho posílal na email totiž.
# 20.1.2013 23.03
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Obrázek

Asi nějak tak by to mělo vypadat ne? :-)
# 21.1.2013 7.03
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, potřebuju ho ale v herní velikosti či ve vektorovém formátu (např. AI), Flyboj ti to tak zřejmě poslal.
# 21.1.2013 13.37
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
stím budu mít problém ,tohle bohužel nemám :/ ,to mi neposílal ..dá se to nějak nebo někde získat? ,flyboy už se tomu totiž vůbec myslím nevěnuje ,aspoň si myslím ..
# 21.1.2013 15.22
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nevěnuje, už několik let. Pokud ten skin není ve hře a nemáš ho alespoň v PNG, nemám co bych do hry dal.
# 21.1.2013 15.42
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Skin Andree020 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.