Chmatákov online


Fórum – Skin Andree020

Fórum » Archiv » Skin Andree020 [zamknuto]

Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Dobrý večer

Skin ,,Kouř pravý

Píšu tu kvůli hodně dávno bohužel nedořešené věci se skinem.
Před asi 3.roky jsem si nechával kreslit DVA skiny ,jeden z nich (ID 26) je ve hře a je krásný a byl přidán do hry bez problémů ,za to opravdu moc administrátorskému týmu i grafikovi děkuju .. :)

Bohužel ale druhý skin ,byl pouze namalován ale do hry přidán nebyl. Nestěžuju si samozřejmě ,jenom prosím o vaší pomoc, chtěl bych a moc bych si přál kdybych skin mohl přidat do hry ,jsem možný za to rozhodně i peněžitě nebo jakkoliv přispět do hry neboli Programátorovi za práci s přidáním skinu do hry.

Mohu samozřejmě jakkoliv dosvědčit že jsem majitel obou skinů ,jak důkazy o domluvě s grafikem Flybojem ,doklad o zaplacení grafikovi,certifikát a podobné jiné věci.

Jestli bych mohl opravdu hodně poprosit někoho kdo,by namalovaný skin dokázal přidat do hry (správce,programátora) .O to aby se mi ozval buď jsem na forum nebo na email Andreas.Schuppler@firmagop.cz ,jelikož nemohu nikde sehnat jakej koliv kontakt na programátora hry.

Děkuji moc ,s pozdravem Andreas Schuppler ,,Andree020.
# 16.1.2013 23.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Zeptám se Smackynga ,Rabbita nebo Pepise .. uvidím co mě odepíšou ,ale já osobně nechápu protože mám dva skiny a ten jeden ve hře mám ,ale neplatil jsem krom flyboyvi nic a ten druhý nemám ,ale neměl jsem tenkrát bohužel jak řešit a nechal jsem to tak .. zeptám se jich tedy a uvidíme
# 25.1.2013 14.15
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
No já myslím Gizi, že jste si s flybojem nějak ty peníze vždy podělili. Taky jsme platili za skin 300 celkově. Dělal ho Flyboj a ve hře ho mám.
# 25.1.2013 18.48
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, v tom případě to bude snadné.
# 25.1.2013 19.07
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Jak teda bude ? ,co proto tedy mohu udělat gizmo ?
# 26.1.2013 0.16
 
Gizmo
autor hry
SZ
nic - udělám to.
# 26.1.2013 16.51
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Dobrá ,děkuji ti moc :) .,měl bych ještě otázku ,je možnost se domluvit na update pro jabko ? ,já hrávám hodně tam ,a chtěl bych tam mít svůj skin ,+ mají verzi 930 a byla by potřeba udělat upgrade ,jestli by to šlo ?, Děkuji.
# 26.1.2013 23.50
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
A je to venku, Andree020 vždycky nadával na Jabko + psal úplně jinak. Zdá se mi to docela dost divný tento případ :-D
# 26.1.2013 23.55
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Taky se mi zdálo, že píše nějako retardovaně, ale tak co...
# 27.1.2013 0.01
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Ják retardovaně vole ? :D ,psal jsem slušně tak jak se má .. a Gizma beru s respektem ,jednou si pamatuju že když jsem si sněm psal tak jsem mu napsal že něco CHCU (už nevím čeho se to týkalo) ,a pak jsem dostal pojeb a naučil mě psát a říkat .. CHTĚL BYCH :D :D (ale to už je tak 5 let zpátky) ..

Jabko je server,kde si to mohu dovolit a jsem tam doma a na vlastním písečku si můžeš čůrat kde chceš.

Na cizím písečku můžeš taky ,ale nesluší se to a neměl bys.A proto jsem vychovaný kluk a žádám tu hezky o pomoc :) .
# 27.1.2013 0.13
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
No, to je ono! Když píšeš slušně, tak jsi úplně jiný člověk lol
# 27.1.2013 0.56
 
Gizmo
autor hry
SZ
Update by je vyšel minimálně na 2k.
# 27.1.2013 10.35
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
2k to nebude zas takoví problém ,Domluvím se snimi ,a jak seženeme peníze pak bych ti sem někam na forko napsal ,nebo jestli bych mohl poprosit o nějaký lepší kontakt na tebe prosím ?
Jestli se můžu zeptat ještě ,jaký bude mít skin ID ?
# 27.1.2013 11.41
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Můžu se tě taky na něco zeptat? Proč máš nově založený účet, když hraješ už 5 let?. A btw: cca 2 roky zpět zde byly ID skinů a u toho ,,tvého,, bylo napsáno, že byl prodán na jabku účtu pastelka a ty tu píšeš, že jsi na jabku pořád, tak koho je tedy ten skin 26?
# 27.1.2013 16.32
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
No asi bych se do toho míchat neměl, ale že jsem s Pastelkou v kontaktu dobře tak se vyjádřím. Prodej skinu byl ještě když jsem byl na Jabku GM, cca rok zpět. Je i písemná smlouva o převodu skinu na jméno Pastelky. Nedávno si po Pastelce žádal fotografie ve spodním prádle, sčím ho samozřejmě poslala k šípku a on si začal opět nárokovat skin.

Ke všemu mám podklady, kopii smlouvy o převodu skinu, kopii občanského průkazu Andreeho, screeny z koverzace mezi Pastelkou a Andreem.
........
Já si nejsem ale jist ještě u jedné věci. Mám z nedůvěryhodného zdroje informaci že skin ani není právoplatně Andreeho (ID26), ale Pietra. Ale co je na tom pravdy nevím.
# 27.1.2013 16.55
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Myslím, že id 26 měli napůl, ne? To je taky megakrutopřísně velká inteligence, posílat někomu kopii OP kvůli prodeji skinu ve hře... -.-"
# 27.1.2013 17.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Skin Andree020 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.