Chmatákov online


Fórum – Skin Andree020

Fórum » Archiv » Skin Andree020 [zamknuto]

Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Dobrý večer

Skin ,,Kouř pravý

Píšu tu kvůli hodně dávno bohužel nedořešené věci se skinem.
Před asi 3.roky jsem si nechával kreslit DVA skiny ,jeden z nich (ID 26) je ve hře a je krásný a byl přidán do hry bez problémů ,za to opravdu moc administrátorskému týmu i grafikovi děkuju .. :)

Bohužel ale druhý skin ,byl pouze namalován ale do hry přidán nebyl. Nestěžuju si samozřejmě ,jenom prosím o vaší pomoc, chtěl bych a moc bych si přál kdybych skin mohl přidat do hry ,jsem možný za to rozhodně i peněžitě nebo jakkoliv přispět do hry neboli Programátorovi za práci s přidáním skinu do hry.

Mohu samozřejmě jakkoliv dosvědčit že jsem majitel obou skinů ,jak důkazy o domluvě s grafikem Flybojem ,doklad o zaplacení grafikovi,certifikát a podobné jiné věci.

Jestli bych mohl opravdu hodně poprosit někoho kdo,by namalovaný skin dokázal přidat do hry (správce,programátora) .O to aby se mi ozval buď jsem na forum nebo na email Andreas.Schuppler@firmagop.cz ,jelikož nemohu nikde sehnat jakej koliv kontakt na programátora hry.

Děkuji moc ,s pozdravem Andreas Schuppler ,,Andree020.
# 16.1.2013 23.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
A můžu poprosit o nějaký nový kontakt na něj? ,zkusil bych to sním vyřídit .. Jestli ho tady někdo prosím má..
# 21.1.2013 16.12
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jestli chceš, tak až příjdu domů vystřihnu to v ps a hodím to sem z každé strany, giz si to pak zmenší podle sebe.

http://img252.imageshack.us/img252/162/andreek.png
# 21.1.2013 16.27
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ale tenhle skin už ve hře je. Jen nemá přidělené ID - tenkrát jsi totiž nezaplatil za přidání do hry a tak jsem ho nechal ve hře, ale bez možnosti nastavení.
# 21.1.2013 18.43
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
:-O ,Ooo :) ,tak to sem překvapenej a rád :) :) ,ale hlavně se ti Gizmo musím omluvit ,tenkrát mě tam vznikli nějaké problémy ale né peněžité .. ,nevěděl jsem o tom že jsem měl poslat ještě nějaké peníze a pak už sem to přestal dočasně hrát ..

Jestli je možné mu přidělit ID ,tak milerád ti pošlu peníze ,potřebuji akorát vědět částku a bankovní konto nebo adresu,děkuju.

Chtěl bych hlavně poděkovat všem tady za snahu mi pomoct ,Děkuju :) :)
# 21.1.2013 19.17
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Pokud se nepletu tak skiny od flyboje byli přidány do hry zdarma ne ??? Tedy za poplatek 300kč flybojovi a to jste si nějak podělili...
# 22.1.2013 14.47
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Jsem schopen klidně znovu zaplatit za přídání do hry ,hlavně abych tam skin měl a nebyla to pro mě zbytečná ztráta peněz když néni ve hře
# 25.1.2013 0.33
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

Andreas020:Jsem schopen klidně znovu zaplatit za přídání do hry ,hlavně abych tam skin měl a nebyla to pro mě zbytečná ztráta peněz když néni ve hře


Znovu? Jak sem si to tak celý pročetl, tak jsi ho tenkrát nezaplatil...
# 25.1.2013 0.40
Obrázek
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Karel Kryl tak asi neumíš číst ,a jestli ti to nedocvaká tak to píšu snad proto ,ŽE je mi jedno jestli jsem to platil nebo neplatil je to 3 roky zpátky ,píšu to proto že chci zaplatit abych měl svůj skin ..
# 25.1.2013 6.40
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Připadá mi to celý jako levá. :-)
# 25.1.2013 8.33
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Andreas020:
Mohu samozřejmě jakkoliv dosvědčit že jsem majitel obou skinů ,jak důkazy o domluvě s grafikem Flybojem ,doklad o zaplacení grafikovi,certifikát a podobné jiné věci.



Gizmo je snad grafik toho skinu ? Ne.Až příště budeš psát, že tu někdo neumí číst, tak si to po sobě ještě jednou přečti.
# 25.1.2013 9.04
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Já netuším ale o co vám jde ..kdyz placeni je to posledni o co by mi slo .. A prectete si co psal empty927 ..proto jsem vlastne napsal ze mi nevadi to zaplatit .. Jinak jestli vas muzu poprosit tak vas se to nijak netyka ,tak jsem prosim nepiste.Ja cekam jenom na odpovedi Gizma,né ma vaše odpovědi.

Gizmo samozrejme grafik neni ,ty dukazy a doklad o zaplaceni grafikovi jsem myslel proto abych tim vlastne dosvedcil ze jsem majitel pravy majitel skinu ..
# 25.1.2013 11.04
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Mario:

Andreas020:
Mohu samozřejmě jakkoliv dosvědčit že jsem majitel obou skinů ,jak důkazy o domluvě s grafikem Flybojem ,doklad o zaplacení grafikovi,certifikát a podobné jiné věci.



Gizmo je snad grafik toho skinu ? Ne.Až příště budeš psát, že tu někdo neumí číst, tak si to po sobě ještě jednou přečti.



Ty si pan chytrej co? Věta je srozumitelná až na to, že tam chybí jedna čárka, která z věty dělá úplně jiný význam.. Pán se asi nikdy nespletl...

A navíc pokud ten skin byl placen flybojovi tak jak jsem psal, do hry by měl být přidán zadarmo, jako za dřívějších podmínek. :)
# 25.1.2013 13.20
 
Gizmo
autor hry
SZ
A dříve se přídavaly skiny od Flyboje skiny zadarmo? Pokud vím, tak ne - ale třeba si to nepamatuju.
Protože pokud by to bylo tak, měl by si ho, ale já ho přidal do hry a nenastavil ID - takže jsem očividně čekal na platbu...
# 25.1.2013 13.59
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Přidán do hry nebyl proto že jsem se neozval ,nechal jsem skin namalovat a v tu dobu sem měl zdravotní problémy ,takže flyboy skin dodělal a namaloval a já jsem nestihl se ti ozvat o přidání do hry
# 25.1.2013 14.06
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, když někdo další potvrdí,že se tenkrát za skiny neplatilo, není problém.
# 25.1.2013 14.10
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Skin Andree020 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.