Chmatákov online


Fórum – 2012

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Dlouho očekávaný rok 2012.
Tak co? Myslíte si, že přijde konec světa, jak spekulováno? :)
A co divné zvuky

Můj názor:
Podle mě se něco chystá, ale konec světa určitě ne. Pokud jde o zmiňovanou srážku asteroidu, to je podle mě blbost, pač když vědci dokáží najít asteroidy a vypočítat jejich dráhu na X let dopředu, určitě by o nějakém blížícím se se zmínili.

Co u mě přichází v úvahu je pouze setkání s mimozemskou civilizací a obrácení polů. :-)


Jaký je váš názor?
# 19.1.2012 21.16
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OS-PmhhxPG4

Amíci určite len presúvajú sklady, nič iné za týmto nebude...:D
# 23.1.2012 22.29
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
:D .. pěkný pohádky tu jsou.
Ty zvuky o kerých se bavíte (me) jsou naznačování pohybu litosferických desek.
Každej 13 letej kluk i holka by měl vědět co to je, jsou to desky které tvoří kontinenty atd.
Miliardy let vytvářejí pohoří,ostrovy ale i hlubiny .
Když se pod touhle deskou, pozměněj tlaky tak poklesne ( o pár desetin ) ale poklesne, ... vyjadřuje se to tímhle zvukem.
Čím víc by jste tenhle zvuk slyšeli, tím by byla větší možnost že někde poblíž vás se to utrhne a je rizioko že spadnete do nepříjemné díry o teplotě X stupňů.Jelikož tam jsou roztavené horniny,nerosty a jedovaté plyny.
Tím chci říct jen že ten zvuk není nic ke 2012, je to možná naznačení nějakého velkého zemětřesení o stupni 9 R.Škály.
ale co, necháme se překvapit. :)
# 24.1.2012 6.19
Smrdím
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pekné pohádky, to áno ale to čo si napísal sa radí k ním :D
# 24.1.2012 10.24
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Yeah, já vim :DxD
# 24.1.2012 13.09
Smrdím
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
getsapo co to meleš?.. kdyby se hnuli l. desky tak se to tu klepe, což pod naší kůrou který je stovky km tlustá asi těžko, a určitě by to nebyl tenhle zvuk.. a kdyby to byly l. desky tak by naměřili něco ne snad?..
# 24.1.2012 17.02
 
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Ráno sem ten zvuk slyšel ale imho to spíš to bylo letadlo
# 24.1.2012 17.18
 
lukas999
uživatel
Obrázek
Ve hře: Buky007
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
OMG toje demence pry hýbani desek nejsme vůbec ani na okrajích těch desek snad ne ? xD
# 25.1.2012 10.56
FryFox
uživatel
Obrázek
SZ

FryFox:Amerika , Egypt , Evropa , Asie

V každé z těchto zemí je jiná víra věří v něco odlišné než druhé. Najdite mi jednu vec kterou mají společnou a tomu proste uvěřím.

Máyové byli chytrí pozorovali oblohu a byli vzdelaní myslím ,že oni delali ty divné obrazce na zemi které ze vzduchu vypadaj jak obrazi teda konkrétní postavi atd... Prý se našli zlaté sošky které vypadají jako letadla.

Egyptané zase staveli hrobky ve tvaru trojuhelníku a s leteckého pohladu se podobají na souhvezdí orion. Prý v nejakem chráme sou obrázky které vypadaj jak vrtulníky a čísla které vždy dostanou výsledek 9 (Mars). Co když byl Mars obydlenej . xD



Trošku doplním. Podle mne to bylo tak ,že Lidská rasa existuje už hezky dlouho a prenášíme se z jedný planety na druhou. Proste přinesli na Zemi život. Pozdeji (Egypt) se prišli kouknout jestli sme prežili. Prišli na zem a prinesli lidem nekolik nápadú zničili nákresli které domorodí egyptané nakreslili o jejich príchodu a odleteli. Ale ted se našli obrázky z chrámu (XY) které nezničili (viz. moje spomínané vrtulníčky.) Odleteli na planetu kde žili. Dnes možná už vymreli ale no.

Vím zní to šílene ale mám právo na názor a tenhle názor se mi zdá pravdepodobný. Sice nikdy dosebe nešli dve ruzne terorie tak si špekulace nechte v hlavičkách díky. xD
# 25.1.2012 13.59
STOP CENZUROVANI INTERNETU
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já osobně nevěřím na to, že by jsme přiletěli z jiné planety. Ta rasa by musela být velice vyspělá, kdyby se po tisíciletí šířili takhle. Nechápu, proč by nechtěli aby jsme o nich věděli a jak tak vyspělá rasa mohla vymřít. Ale já osobně věřím, že ve vesmíru je život. A nemusí to byt nijak extra planeta s dobrými podmínkami, vždyť si vemte, kolik je na zemi tvorů, například kytky potřebují k životu oxid uhličitý, některá havěť přežije i teplotu několik málo tisíc stupňů, tak proč by jsme mněli být ve vesmíru sami? Neříkám, že tam bude něco takového jako je člověk, a už vůbec ne v to, že by to bylo až tak vyspělé jako jsme mi, protože to je jenom náhoda. Třeba to nemusí mít ani ztejný základ jako máme my. Už jenom, že z několika milionu hvězd je život na této planetě, a ještě, že jsme se až tak odtrhli od živočišných tvorů je obrovská náhoda a divím se tomu.
Nemusí to být tvorové joko my, nebo jiní savci na této planetě.
Ale určitě je tam někde daleko život, třeba nějaké bakterie a takovéto věci.
# 25.1.2012 14.50
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Jirekcz
uživatel
SZ
Stačí.
Celé toto téma je prostě něco tak idiotského, až to bolí. Vezměte si prosím tyto názory na Alik.cz a tam o nich diskutujte, tady to nemá co dělat. Když sem někdo přijde a uvidí toto téma, bude si myslet, že jsme mentálně postižená banda 5ti-letých děcek.

Lock.
# 25.1.2012 15.10
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.