Chmatákov online


Fórum – 2012

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Dlouho očekávaný rok 2012.
Tak co? Myslíte si, že přijde konec světa, jak spekulováno? :)
A co divné zvuky

Můj názor:
Podle mě se něco chystá, ale konec světa určitě ne. Pokud jde o zmiňovanou srážku asteroidu, to je podle mě blbost, pač když vědci dokáží najít asteroidy a vypočítat jejich dráhu na X let dopředu, určitě by o nějakém blížícím se se zmínili.

Co u mě přichází v úvahu je pouze setkání s mimozemskou civilizací a obrácení polů. :-)


Jaký je váš názor?
# 19.1.2012 21.16
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak pardón pane Losos, zasveť nás do týchto vecí :D

Neviem ako u vás, ale u nás je snáď všetko "proamerické", pretože slováci sa radi pchajú niekomu do riti, bohužial. Ja osobne mám údaje len z internetu - áno, aj sračky ako bulvár, čo je pravda a čo nie je otázne.
Len mi prosím ťa nepovec, že Amíci konajú dobro, rozdávaju radosť a šťastie - tak, ako to tvrdia oni a naše média.
# 20.1.2012 13.26
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Asi mně budete mít za úpně blbého idiota, ale jeden den se mi zdálo že se z venku ozívají velice dívné zvuky. Bylo to jenom asi 3× deně (uplně krátce) a podle toho jak jsem to ještě slyšel, tak se to rozléhalo po celém městě. Nikoho jsem se neptal, jestli to neslyšel, aby mně nemněli za blázna, ale připadalo mi to dost podobné jako je ten zvuk na 3 videu. Bylo to ještě dříve než se tahle zpráva objevila na internetu.
Já osobně na konec světa nevěřím. Vím, že to dost lidí spojuje z mayským kalendářem, ale to je podle mně nesmysl, to se snad ani nedá předpovědět.
Mayové byly ale na svou dobu velmi vyspělí národ, a ten jejich kalendář určitě nebude bez nějaké náhody. Byly dobrými astronomi a dokonce věděli věci, kteří až dneska vědci poznali se se suprovými počítači a jinou moderní technikou. Podle mně se něco stane (proletí nějaká hvězda atd...), protože mayský kalendář podle mně není jen taková náhoda...
Ale určitě nebude konec lidstva.

Lidstvo se zničí samo. A nepotřebuje k tomu žádné asteroidy atd...
# 20.1.2012 13.42
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
...amici prostě dělají to co by dělal každý národ kdyby se dostal k moci, využívají ji pro vlastní prospěch. A ber to zas tak, že lepši američani než Putin, to mi doufam potvrdiš ;-) ...nebo bys radši čín
# 20.1.2012 14.00
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
Jirekcz
uživatel
SZ

Shinty:2012


ven
# 20.1.2012 14.27
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
I kdyby měl být konec světa tak nám to může být šumák.
# 20.1.2012 17.36
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jestli to fakt bude, tak by nebylo naškodu nahrát vše okolo ch na nějakou feritovou paměť a poslat jí do vesmíru, aby tak dobrá hra jako je ch nezanikla 8-)xD
# 20.1.2012 17.48
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
2012... ještě k tomu 21.12.2012 .. Za svůj život jsem zažil několikrát konec světa... Nic se nestalo. Určitě neříkám, že konec světa nikdy nebude. Bude! Ale to nikdo nespočítá, nevyčte... Že by se určilo datum a přesně ten den by zanikl svět, tomu se mi nechce věřit. Ještě k tomu takové ''magické datum''. Pokud má být konec světa, ať je, tomu nikdo prostě nezabrání. Má spadnout asteroid? Má být největší tsunami? Mají přiletět mimozemšťané? Mají se snad z lidí stát Zombie, co se požerou?

Toto je zajímavé téma, nikdo datum nepoví, pokud má být konec světa, tak je po nás... Ale nebude 21.12.2012 podle mě.
# 20.1.2012 20.38
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ježiš vy to nechápete? Mayovia urobili kalendár do roku 2012, potom s tým prestali. Čo si myslíte, že mali urobiť kalendár do 1.1.5 miliard? To je ako keby dneska urobil niekto kalendár, robil by ho po rok 3012. Potom by si ludia v roku 3012, mysleli že bude koniec sveta. Proste sa už Mayom nechcelo robiť ten kalnedár ďalej...Koniec :) Mám skoro 15 rokov a za svoj život som zažil minimálne 3x koniec sveta. Média to akurát rozširujú, aby mali sledovanosť. Tým na svete bude 21.12.2012 taký chaos ako písala Santea: hromadné samovraždy, atentáty, rabovanie, atď...Takže tak :)
# 20.1.2012 22.32
 
Jirekcz
uživatel
SZ

JokeR™:hromadné samovraždy


Alespoň se to pročistí od idiotů.
# 20.1.2012 23.19
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Brokí
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brockey
SZ
Spíše konec internetu :D Pokud víte o čem teď píšu..
# 20.1.2012 23.30
Obrázek
By Montik
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Myslím že Santea má naprostú pravdu, hlavne o tom počasí nie je možné aby tu kde bývam ja zasnežilo za celú zimu 2-3X? Keď som mal 6 rokov tu bolo minímalne 50cm snehu, v Amerike padá sneh kde ho živote nevideli je to celé naopak, a tie póly sa určite ale isto posúvajú, 2012 magický dátum? Hmm nič sa nestane magický dátum bol aj 11.11.2011 že chportál sa spustí na plno a čo sa stalo nič :D
Áno popravde mám menší strach že sa niečo stane, ale bude mi to jedno, každý máme náš osud dopredu napísaný a my ho nezmeníme.:-P
# 21.1.2012 1.59
Obrázek
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Mayský kalendář je kruh takže nekončí ne?
# 21.1.2012 8.26
 
Mister
uživatel
SZ ICQ
hej lidi já jsem to slyšel doopravdy
# 21.1.2012 10.28
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Mister:hej lidi já jsem to slyšel doopravdy


Co si slyšel?
# 21.1.2012 10.57
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Že bude konec světa. xD
# 21.1.2012 11.29
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.