Chmatákov online


Fórum – 2012

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Dlouho očekávaný rok 2012.
Tak co? Myslíte si, že přijde konec světa, jak spekulováno? :)
A co divné zvuky

Můj názor:
Podle mě se něco chystá, ale konec světa určitě ne. Pokud jde o zmiňovanou srážku asteroidu, to je podle mě blbost, pač když vědci dokáží najít asteroidy a vypočítat jejich dráhu na X let dopředu, určitě by o nějakém blížícím se se zmínili.

Co u mě přichází v úvahu je pouze setkání s mimozemskou civilizací a obrácení polů. :-)


Jaký je váš názor?
# 19.1.2012 21.16
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3 4 5 6

ZuBR#
uživatel
SZ
Podle mě jde o pozvednutí lidského vědomí :twisted::idea: Ty zvuky mi příjdou jako fake :-D
# 19.1.2012 21.25

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Podle mě se stane katastrofa, obrovské zemětřesení poté devastujcí tsunami a možna srážka s nějakým meteoritem.
# 19.1.2012 21.27
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Keď sa kuknem na svet okolo, tak sa schyľuje podľa mňa k nejakej vojne. Amíkom to jebe čím ďalej viac a viac, EU je v piči, Čína naberá silu, Rusom sa nelúbi Americký protiraketový štít v EU, všade je kríza, kapitalizmus je len kopa podvodu, intríg a sračiek...
Čo dostaneme, keď to všetko sčítame?:D

//Nešlo by to bez nadávok? xD JokeR
# 19.1.2012 21.28
 
ZuBR#
uživatel
SZ

Kozel:Podle mě se stane katastrofa, obrovské zemětřesení poté devastujcí tsunami a možna srážka s nějakým meteoritem

.

A ještě morové rány do toho... :-[
# 19.1.2012 21.29

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Všichni se bojíte, nic se nestane. Akorát nás ty š*lini straší, aby si lidi kupovali naposled veci který by si jinak nekoupili. A když se něco stane tak mám v p*či, je to zadlouho do tý doby si budu furt užívat.

Jinak:
Zvuky - FAKE, beztak tam někdo řeže něco na cirguli bo tak něco.

A náká předpověd náké zfetované věštkyně co to řekla před tisíci lety, mě fakt nevytrhne.

Jediný co by se mohlo stát je 3. světová válka, kdyby náhodou Korea a ty šikmý hlavy tam začli čachrovat. Ale z nákých šikmo oček fakt strach nemám. :D

A kdyby... tak chcípneme no. :)



Naposledy upraveno: 19.1.2012 21.33

# 19.1.2012 21.32
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nestane se nic .. JEdiné, co se bude dít, tak lidi bude v prdeli a dělat totálni sračky .. A dopadne to tak, že několik lidí zabije několik lidí, protože se ožere a řekne si "stejně je dneska konec světa tak co" .. Totální hovadina, nevěřím tomu .. a pokud má přijít konec světa, tak přjde .. Ale určitě né toho dne, co to všeci furt řeší ...
# 19.1.2012 21.33
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Já to vidím na obrácení polů :3 :)))
A to buď nic neudělá nebo naší planetku úplně roztrhá :)
# 19.1.2012 21.38
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
ZuBR#
uživatel
SZ
Proč si to myslíš? :-O
# 19.1.2012 21.40

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Normální fyzikální jev...Vem si to jako magnety...
# 19.1.2012 21.43
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Věřil bych tomu tvrzení, že Slunce má být po XXXX letech v poloze, v jaké by mělo mít neuvěřitolnou energii, kterou pocítí i Země a vypadne veškerá elektronika a spadne internetová a mobilní síť (Tak jsem to četl v jednom důvěrném článku).

A i kdyby měl být ten konec světa, tak je zbytečné si tím zasí*at hlavu, protože s tím stejně nic neuděláme ;-)
# 19.1.2012 21.44
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
To prepólovanie je úplne normálny jav a neudeje sa to behom jednej minúty ale deje sa do vééélmi dlhé veky:D aspoň čo som kukal nejaký dokument o tom.
# 19.1.2012 21.44
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Nestalo se to miliardy let , proč zrovna ted , že? :P Protože to řek fousatej týpek?
# 19.1.2012 21.53
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
A kolikrát měl bejt ten konec světa? á se držím toho co psal Sammyk
# 19.1.2012 21.59
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

TheneoR:Nestalo se to miliardy let , proč zrovna ted , že? :P Protože to řek fousatej týpek?


Protože náhoda je blbec...
# 19.1.2012 22.01
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Sám sem na to zvědavý, ale moc tomu nevěřím :) Když to pravda bude, tak nám to může být stejně jedno ;) Sice mám život rád, a sem rád, že máma porodila zrovna mě a chtěl bych tu ještě nějakou chvíli být, ale když budu muset chcípnout, tak s tím nic neudělám ;)
# 19.1.2012 22.06
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.