Chmatákov online


Fórum – 2012

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Dlouho očekávaný rok 2012.
Tak co? Myslíte si, že přijde konec světa, jak spekulováno? :)
A co divné zvuky

Můj názor:
Podle mě se něco chystá, ale konec světa určitě ne. Pokud jde o zmiňovanou srážku asteroidu, to je podle mě blbost, pač když vědci dokáží najít asteroidy a vypočítat jejich dráhu na X let dopředu, určitě by o nějakém blížícím se se zmínili.

Co u mě přichází v úvahu je pouze setkání s mimozemskou civilizací a obrácení polů. :-)


Jaký je váš názor?
# 19.1.2012 21.16
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3 4 5 6

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Ghoom:Upřímě by mě zajímalo, kdo ty Mayové vůbec jsou?.. Nějaká sekta, nějaký druh víry, lidská rasa nebo už dříve vyhinulý druh? Jsou ještě mezi námi?



Je to historická civilizace, která vymřela tuším při příjezdů Evropanů do Ameriky.
Byl to velice vyspělí národ, ale naší kulturu prostě nepřežil xD
Teda myslím...
# 21.1.2012 22.15
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ

Ghoom:Upřímě by mě zajímalo, kdo ty Mayové vůbec jsou?.. Nějaká sekta, nějaký druh víry, lidská rasa nebo už dříve vyhinulý druh? Jsou ještě mezi námi?




Mayové byli indiánský kmen, kterej byl dost vyspělej na svoji dobu. Dokázali předpovědet mnoho událostí.
# 21.1.2012 22.29
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype

Mr.Barth:Mayové byli indiánský kmen, kterej byl dost vyspělej na svoji dobu. Dokázali předpovědet mnoho událostí.




To je možný, ale to co se má stát v tomto roce je podle mě blbost.
# 21.1.2012 22.38
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Mr.Barth:Dokázali předpovědet mnoho událostí.



Co prosim?
# 22.1.2012 2.02
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
ShockWave
uživatel
SZ
Jsou to spekulace, nikdo nic neví. Co když bylo všechno jinak a ve skutečnosti tu byla vyspělá rasa mimozemšťanů, kteří když opouštěli tuhle planetu tak vyšlechtili život (nás) uměle a všechny důkazy o něčem podstrčili ? Jak třeba někdo může podle tísice let starých vykopávek zjistit kdy bude konec světa ? Co když ten jejich kalendář vytesanej do šutru byl větší (o 20 000 let), ale utrhl se a ten 2. díl je někde na dně moře ?
# 22.1.2012 10.16
 
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Třeba zemětřesení, tsunami, záplavy,.. Ale je taky možný že se ty události staly a ptm řekli že to předpověděli...
# 22.1.2012 10.18
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ty podivné zvuky jsou i u nás v okolí, píšou na tom i na netu..
Je to už nějaká doba co to tu bylo, ale je to zajímavý..
# 22.1.2012 11.23
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
Hele nepišou o těch zvucích jen na novinkach.cz ? ...jestli jo není se čeho bát :D
# 22.1.2012 12.03
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Prý se ty zvuky ozívají i v ČR, jak psal kozel. Možná, to co jsem slyšel bylo fakt ono. www.novinky.cz/koktejl/256895-neznamy-zvuk-vychazejici-ze-zeme-byl-zaznamenan-uz-i-v-ceske-republice.html
Nevím čím to může být, ale mně je to uplně jedno. Navíc si myslím, že to nemá žádnou souvislost s předpovědí o konci světa 21.12 2012.
# 22.1.2012 12.25
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Já to taky slyšel.. bylo pod mrakem a já si řikal, co to ku*va slyšim .. fakt sem si v tu chvili říkal, jestli to sou ty zvuky, jako byli na novinkách.cz .. no, ale v tom se z mraků vynořila helikoptéra .. :-D
# 22.1.2012 15.41
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Mr.Barth:Třeba zemětřesení, tsunami, záplavy,.. Ale je taky možný že se ty události staly a ptm řekli že to předpověděli...


Kde jsi tyhle informace nabral? :o
Je pravda, že měli dobře vyvinuté vědy jako např matematiku, věděli, že je země kulatá atp..
# 22.1.2012 16.16
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ

palandaa:Já to taky slyšel.. bylo pod mrakem a já si řikal, co to ku*va slyšim .. fakt sem si v tu chvili říkal, jestli to sou ty zvuky, jako byli na novinkách.cz .. no, ale v tom se z mraků vynořila helikoptéra .. :-D


To je vůl. :D
# 22.1.2012 17.14
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
FryFox
uživatel
Obrázek
SZ
Amerika , Egypt , Evropa , Asie

V každé z těchto zemí je jiná víra věří v něco odlišné než druhé. Najdite mi jednu vec kterou mají společnou a tomu proste uvěřím.

Máyové byli chytrí pozorovali oblohu a byli vzdelaní myslím ,že oni delali ty divné obrazce na zemi které ze vzduchu vypadaj jak obrazi teda konkrétní postavi atd... Prý se našli zlaté sošky které vypadají jako letadla.

Egyptané zase staveli hrobky ve tvaru trojuhelníku a s leteckého pohladu se podobají na souhvezdí orion. Prý v nejakem chráme sou obrázky které vypadaj jak vrtulníky a čísla které vždy dostanou výsledek 9 (Mars). Co když byl Mars obydlenej . xD
# 22.1.2012 17.14
STOP CENZUROVANI INTERNETU
ShockWave
uživatel
SZ
FryFox: To z velké části potvrzuje moji teorii :D
# 22.1.2012 18.50
 
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ

koly aneb qqqqqq:

Mr.Barth:Třeba zemětřesení, tsunami, záplavy,.. Ale je taky možný že se ty události staly a ptm řekli že to předpověděli...


Kde jsi tyhle informace nabral? :o
Je pravda, že měli dobře vyvinuté vědy jako např matematiku, věděli, že je země kulatá atp..


Já už nwm, asi sem to někde čet..
# 22.1.2012 18.53
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » 2012 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.