Chmatákov online


Fórum – Nový telefon

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Zdravím Vás chmatáci, chci si pořídit nový telefon za rozumnou cenu cca do 4 000 kč, ovšem nevím který. Prosím lidi kteří tomu alespoň trochu rozumí a mají více let než průměr chmatákovské populace (Koly, Fabos apod.).
Podmínku mám jednu a to že tam prostě chci mít net a aby nebyl pomalej.
Mezi těmito vybírám:

Tento: www.obchod.nokia.cz/nokia-c5-03-barva-graphite-black nebo www.huramobil.cz/DetailPage.asp?DPG=58979 nebo třeba tento www.obchod.nokia.cz/nokia-5230-barva-all-black. Tyto sem vybíral jen tak narychlo, ovšem jestli by ste mi doporučili nějaký jiný telefon v této cenové kategorii tak se nestyďte to napsat :) Díky MAKovi a Jirekymu že to nelocknou :)

Když to shrneme:

Nokia 5230 doporučuje Theneor
XperiaX8 doporučuje Eazzy8, John1
Xperia Mini (ST15i) doporučuje Pers
Nokia C503 doporučuje Gestapo
Nokia 5800 doporučuje Fabos
Sonny erikson doporučuje Erektus
Samsung galaxy S doporučuje Charvik, Gestapo, Palmer
Sonny Ericsson walkmann doporučuje MAK, Sojka

Takže nejvíc hlasů má zatím Galaxy S a Walkmann... Mezi nimi se teda budu zatím rozhodovat. Jinak mi nikdo neodpověděl na mou otázku co říkáte na tento telefon? [url]www.lsmobil.eu/index.php?option=com_cmgkatalog&view=single&catid=306&id=788[/url] myslíte že je lepší jak ten Sonny ericsson walkmann nebo než Galaxy S? Díky :)



Naposledy upraveno: 1.11.2011 15.43

# 31.10.2011 17.43
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Kterej?
  • 1.1 hlas, 13 %13 %
  • 2.6 hlasů, 75 %75 %
  • 3.1 hlas, 13 %13 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Matomi, čelní panel a zadní kryt je z tvrzeného skla, co se ti asi stane když ti spadne z kapsy na dlažbu? lol
# 3.11.2011 17.38
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

Matomi:Andorid je veľmi nestabilný systém podľa môjho názoru. Nieje ani z časti tak vyladený ako iOS od Applu (hlavne 5.0).

Sem doplň pointu z prvej časti svojho príspevku.


K tým tvojím veľkým MHz - jednu dlhú odpoveď som už na to niekomu písal, nájdi si ju, nechce sa mi to hľadať a kopčiť.

S tou baterkou máš pravdu ale len z časti :D narážal si tam na vysoké takty CPU, u Androidu je tá spotreba kôli celkovému súladu HW a SW vraj. Do tohto už moc nevidím ale čo chodím po diskusiách, tak je tam na túto tému skloňované hlavne to, že Android nieje vyladený na jeden typ HW ako napríklad iPhone ale beží na všetkom (nebrať doslovne) :D
Samozrejme, spotreba sa dá na Androide taktiež "vyladiť". Pre obyčajného použivateľa je to hlavne pohranie sa s taktom CPU, vypínanie aplikácií (inak bežia na pozadí a keď ich človek nepotrebuje, je to zbytočný žrút RAMky, výkonu a teda aj baterky). Niektoré ROMky sú optimalizované hlavne na výdrž baterky - na mojej starej X10 som mal ROMku, ktorá udržala telefón pri živote bez nabitia 3 dni pri normálnom používaní (nonstop pripojenie na internet, občas kuk web, telefón, nejaké SMS a tak) a to je pri Androide celkom dobrý výkon.
ROMky Cyanogenmod sú ale asi najlepšie čo sa týka všetkého. Kto má Androida a chce z neho dostať viac tak odporúčam fórum xda-developers.com.
# 3.11.2011 17.46
 
dmk
uživatel
Obrázek
SZ Web
Každý systém má nějaké klady a zápory, je už jen na kupujícím, čemu dá přednost.

iPhone nemá Gorila glass což je škoda, tedy když občas spadně dopadne podobně jako na videu http://www.youtube.com/watch?v=jViSKlAeYYs
# 3.11.2011 18.26
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
JO hodnhě lidí mi řikalo že Iphone spadne a končí...
A Galasy S2 je o dost odelnější...
# 3.11.2011 19.05
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Zdravím komunito, dostal jsem nějaké nabídky na koupi telefonu a nechci nějak zakládat zbytečně nové téma a třeba bude prospěšné i autorovi..

Jedná se o výběr telefonu, který by měl sloužit hlavně na práci na internetu (FB, ICQ, Skype, google atp..)

Jedná se o výběr mezi těmito telefony:
mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-xperia-mini-pro/
mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-xperia-lt18i-arc-s/
mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-xperia-play/
mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-xperia-ray/
mobilni-telefony.heureka.cz/htc-wildfire-s/

Děkuji moc za každou radu.
# 4.11.2011 11.51
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Xperia Ray alebo Xperia Arc z tých, čo si sem postol.
# 4.11.2011 12.27
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mini pro na net moc malej displej, ale zase má klávesnici, Arc podle mě nejlepší volba, dobrý foták, velký displej, dost pěkný vzhled, play? foťák nic moc, a pro někoho zbytečný, na hry je komp a ta čtvrt hoďka na bus. zastávce se dá vydržet i s mp3, ray malý displej, wildfire je nejméně vybavenej mobil od htc když nepočítáš starého smarta a předchozí wildfire, rozlišení a velikost displeje taky ne, být tebou beru Arc :)



Naposledy upraveno: 4.11.2011 14.53

# 4.11.2011 14.34
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
HTCčko :-)
# 4.11.2011 14.47
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Jasper:Mini pro na net moc malej displej, ale zase má klávesnici, Arc podle mě nejlepší volba, dobrý foták, velký displej, dost pěkný vzhled, play? foťák nic moc, a pro někoho zbytečný, na hry je komp a ta čtvrt hoďka na bus. zastávce se dá vydržet i s mp3, ray malý displej, wildfire je nejméně vybavenej mobil od htc když nepočítáš starého smarta a předchozí wildfire, rozlišení a velikost displeje taky ne, být tebou beru Arc :)



Ray má tuším 3,2" je to málo, jo? Jinak nevíte, zda ARC S má grafický čip? Jak jsem psal, potřebuji to hlavně na práci na internetu... Vážně jsem mobilní antitalent, takže si rád nechám poradit.. :-[
# 4.11.2011 14.53
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&catcomp=1&section=63&itemlist=20555%2c21997%2c29902%2c20546%2c22053
# 4.11.2011 14.56
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Rozhoduji se mezi těmito dvouma:
1. mobilni-telefony.heureka.cz/htc-wildfire-s/
2. mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-wt19i-live-with-walkman/
Raďte :D Napsali jste toho strašně moc a ty vaše hádky o tom který je lepší, který má jaký operační systém, který hovno vydrží apod. mě uplně zmátli :D Navíc je to člověk a názor a tyto mi příjdou dobrý cenově i kvalitně, který z těchto dvou? Případně kdyžtak ještě nějaký jiný? :D
# 4.11.2011 15.23
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Pepsimus_
uživatel
SZ
já bych šel do toho se, htc má kamarád a moc se mě nelíbí.
# 4.11.2011 15.28
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ten druhý :-)
# 4.11.2011 15.30
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Sonáč :)
# 5.11.2011 22.05
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Terinečka: Len by som dodal, že nezáleží na pixeloch ale na spracovaní. Iphone 3G, 3GS má 3.2mpx, no fotky robí na kvalite môjho digitálu Samsung, ktorý má pomaly 10mpx.

Neviem ako sú na tom ostatné mobilné telefóny, no Apple si dáva na foťákoch záležať celkom dosť, čo som mal možnosť vidiet, odskúšať.

Mimochodom celkový verdikt - Ghoom ak si drevorubač tak si kúp SE, Samsung xD.
# 5.11.2011 23.01
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.