Chmatákov online


Fórum – Nový telefon

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Zdravím Vás chmatáci, chci si pořídit nový telefon za rozumnou cenu cca do 4 000 kč, ovšem nevím který. Prosím lidi kteří tomu alespoň trochu rozumí a mají více let než průměr chmatákovské populace (Koly, Fabos apod.).
Podmínku mám jednu a to že tam prostě chci mít net a aby nebyl pomalej.
Mezi těmito vybírám:

Tento: www.obchod.nokia.cz/nokia-c5-03-barva-graphite-black nebo www.huramobil.cz/DetailPage.asp?DPG=58979 nebo třeba tento www.obchod.nokia.cz/nokia-5230-barva-all-black. Tyto sem vybíral jen tak narychlo, ovšem jestli by ste mi doporučili nějaký jiný telefon v této cenové kategorii tak se nestyďte to napsat :) Díky MAKovi a Jirekymu že to nelocknou :)

Když to shrneme:

Nokia 5230 doporučuje Theneor
XperiaX8 doporučuje Eazzy8, John1
Xperia Mini (ST15i) doporučuje Pers
Nokia C503 doporučuje Gestapo
Nokia 5800 doporučuje Fabos
Sonny erikson doporučuje Erektus
Samsung galaxy S doporučuje Charvik, Gestapo, Palmer
Sonny Ericsson walkmann doporučuje MAK, Sojka

Takže nejvíc hlasů má zatím Galaxy S a Walkmann... Mezi nimi se teda budu zatím rozhodovat. Jinak mi nikdo neodpověděl na mou otázku co říkáte na tento telefon? [url]www.lsmobil.eu/index.php?option=com_cmgkatalog&view=single&catid=306&id=788[/url] myslíte že je lepší jak ten Sonny ericsson walkmann nebo než Galaxy S? Díky :)



Naposledy upraveno: 1.11.2011 15.43

# 31.10.2011 17.43
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Kterej?
  • 1.1 hlas, 13 %13 %
  • 2.6 hlasů, 75 %75 %
  • 3.1 hlas, 13 %13 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Rozhodně doporučujuNokii 5230 . Mám jí a sem hrozně spokojenej :)
# 31.10.2011 17.52
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Z této nabídky bych ti doporučil ten Sony Ericsson (2.). Sám vlastním Sony Ericsson (ne tento) jeden už trošku postarší, ale jsem s ním spokojen, jako se značkou. Ty Nokie... Já jsem měl kdysi Nokii, ale už bych si znovu žádnou nekoupil :D . Kámoš tento Sonáč má a je dost dobrej. Takže ti radím ten... ;) ... Je to seřazený podle foťáků, ten první 5mpix., druhý 3,2mpix. a ten třetí 2mpix. ... Já mám mobil s foťákem 3,2 mpix, fotky jsou dost dobrý, takže stačí. A k tomu OS ... Nokie mají Symbian, a ten Sonáč Android. Taky mám ozkoušený, a rozhodně bych doporučil ten Android ;) ... Takže ber ten Sonnáč... :D ... i cenu máš nejvýhodnější a já tvrdím, že to nejdražší není vždy to nejlepší ... :)
# 31.10.2011 17.53
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Prihodíš nejakú tu stovku a máš Iphone 3GS 16GB, ako nový. Tiež ho mám a môžem tvrdiť, že som nemal doteraz lepší telefón....

O rýchlosti internetu, fotení, funkciách a aplikáciach sa vôbec nemusíme baviť. To je samozrejme všetko na vysokej úrovni.
# 31.10.2011 17.56
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web

Matomi:Prihodíš nejakú tu stovku a máš Iphone 3GS 16GB, ako nový. Tiež ho mám a môžem tvrdiť, že som nemal doteraz lepší telefón....

O rýchlosti internetu, fotení, funkciách a aplikáciach sa vôbec nemusíme baviť. To je samozrejme všetko na vysokej úrovni.



Oh, to jsem netušil, že se tak zlevnil už... :) ... Mám něco podobnýho od Applu, je to iPod Touch 4G, jsem s ním spokojen jako s WI-FI, což chceš... Takže kdybys našel nějakej levnej iPhone, ber ;)
# 31.10.2011 17.58
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
MAtomi: Děláš si srandu? :D Nějakou tu stovku? :D 14 000 za telefon se mi zdá dost :D Jinak zatím to také vidím na tu Xperii :)
# 31.10.2011 18.00
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jak piše eazzy8 ,a k tomu netu,stejně pokud vyčerpáš limit,tak se ti to zpomalí,pokud nechceš platit za to astronomický sumy ,mají určitej počet stažených dat,který ti garantujou a pokud to přesáhneš(i když se jen na stránku podiváš,bere se to jako stažený)tak pak se ti net hodí do pomala xD
# 31.10.2011 18.00
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Nokie? Ne! V žádným případě...
Doporučuji- http://www.alza.cz/sony-ericsson-xperia-mini-sk17i-white-d255676.htm

Ta cena jde, když ho koupíš na šedivce tak ho dáš i do 3,5k. Má i HD video...

Ty nokie nemají autofokus, sony je poněkud starší, v tomto máš android 2.3, ten starší se nevím, jestli se dá upgradovat...:)

Btw: Iphone 3GS- nový za 8990 přímo z apple storu, Iphone 4- 11 990, což taky není hrozný... :) ale z bazaru bych to nebral, ten kdo to tam dal měl určitě nějaký důvod...;)



Naposledy upraveno: 31.10.2011 18.22

# 31.10.2011 18.15
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ghoom, ja nehovorím o novom kuse. Na internete sú skoro nepoužívané, alebo úplne nové do 250,-€.

Valiť peniaze do Androidu je podľa mňa blbosť, pretože väčšina mobilov má príliš slabé procesory aby to utiahli, potom to vyzerá tak, že mobil sa zapína 2 minúty a v prípade multimédií (hry) neuspeješ vôbec.

iOS od Applu je najviac vyladený OS pre mobily, čo som mal možnosť odskúšať.
# 31.10.2011 18.18
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Matomi, počkej na WP7 v Nokii, to bude něco! Viděl jsi už Lumii 800 a 710? Žůžo! ;)

# 31.10.2011 18.23
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Pers: Co tam znamená to mini? Jinak dost uvažuji o některé z xperiích...
# 31.10.2011 18.28
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
No takhle ti to řeknu, já mam C5-03 v ruce nedávno koupený asi půl roku zpátky...



je to dobrý telefon a jestli máš rád přehled v menu a nejnovější verzi Symbianu čísla 5 tak si ho kup ;) :)


Mobil je v poho, jde na něm icQ , FB chat, skype.... má wifi.. prostě přenosný pc (k internetu)
na hry si taky nepotrpí....
Je to dobrý telefon..
K tomu netu ještě zpět..
Nebudeš za to platit pokud si domluvíš přístup jako já např k sousedovi a požádáš o tvz. přistupove heslo...
když ti to dovoli a bude to v pohodě soused... tak už tě to nebude trápit..
nebude tě chtit někdo pustit na pc a zapneš si telefon... prostě něco jako já ;)..



Hodně štěstí při výběru...
hlavně si nekupuj siemens xD
# 31.10.2011 18.29
Smrdím
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To je název, však on je proti jiným smartphonům opravdu menší, má display okolo 3 palců, což třeba Větší xperia arc s má 4,2 palců, jen tak pro srovnání

Gestapo, symbian a android nemůžeš srovnávat, to je úplně něco jiného, na android seženeš více aplikací atp, btw: ta nokia na alze je o cca 200 levnější, a má jen 600MHZ procesor, ta xperia má 1GHZ, ramka, tam to taky bude u nokie slabší¨



//Najdi si http://mobilni-telefony.heureka.cz/ a tam se podívej, zadej si cenu atp, mají tam i uživatelské recenze a poradnu, docela pomůže..:)
# 31.10.2011 18.34
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Aha hm, já myslel že C5ky nemaj procesor x))

...hele na ty normalni aplikace jako je you tube.... atd na netu... na přečtení mejlů.... fb atd to stačí ;)

To že se na tom nedaj pařit Executabilní hry mi ani mocn evadí.... k čemu budu pařit na founu když mam větší obrazovku u pc :) jde tu jen o net
# 31.10.2011 18.41
Smrdím
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Gestapo, procesor má i stará 3310 xD
# 31.10.2011 18.42
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No .. Já mám 5800 a jsem spokojen :) Mám jí dva roky a jediné, co se mi posralo bylo to, že jsem si poškrábal dotykovou folii, kterou jsem si sám doma vyměnil a telefon pořád slouží .. Dobře hraje, možnost připojení k wifi a není zas tak drahý .. Já jsem prostě zastánce Nokii :D Můj názor :P Tu xperii má kámoš, je taky v cajku, jenže mně osobně by vadil její dotykový display, který nejde ovládat nehtem nebo nějákým "špičatým" předmětem, ale polštářkem prstu ... :D Ale vše je o zvyku :)
# 31.10.2011 18.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.