Chmatákov online


Fórum – Nový telefon

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Zdravím Vás chmatáci, chci si pořídit nový telefon za rozumnou cenu cca do 4 000 kč, ovšem nevím který. Prosím lidi kteří tomu alespoň trochu rozumí a mají více let než průměr chmatákovské populace (Koly, Fabos apod.).
Podmínku mám jednu a to že tam prostě chci mít net a aby nebyl pomalej.
Mezi těmito vybírám:

Tento: www.obchod.nokia.cz/nokia-c5-03-barva-graphite-black nebo www.huramobil.cz/DetailPage.asp?DPG=58979 nebo třeba tento www.obchod.nokia.cz/nokia-5230-barva-all-black. Tyto sem vybíral jen tak narychlo, ovšem jestli by ste mi doporučili nějaký jiný telefon v této cenové kategorii tak se nestyďte to napsat :) Díky MAKovi a Jirekymu že to nelocknou :)

Když to shrneme:

Nokia 5230 doporučuje Theneor
XperiaX8 doporučuje Eazzy8, John1
Xperia Mini (ST15i) doporučuje Pers
Nokia C503 doporučuje Gestapo
Nokia 5800 doporučuje Fabos
Sonny erikson doporučuje Erektus
Samsung galaxy S doporučuje Charvik, Gestapo, Palmer
Sonny Ericsson walkmann doporučuje MAK, Sojka

Takže nejvíc hlasů má zatím Galaxy S a Walkmann... Mezi nimi se teda budu zatím rozhodovat. Jinak mi nikdo neodpověděl na mou otázku co říkáte na tento telefon? [url]www.lsmobil.eu/index.php?option=com_cmgkatalog&view=single&catid=306&id=788[/url] myslíte že je lepší jak ten Sonny ericsson walkmann nebo než Galaxy S? Díky :)



Naposledy upraveno: 1.11.2011 15.43

# 31.10.2011 17.43
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Kterej?
  • 1.1 hlas, 13 %13 %
  • 2.6 hlasů, 75 %75 %
  • 3.1 hlas, 13 %13 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ber niečo s Androidom ale high-end. Kúpiš aj za relatívne lacno a stojí to za to.
# 2.11.2011 20.31
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
High-end je?? Jinak bych už nic jiného než Android nebral po tom co sem si přečetl vaše komentáře :D
# 2.11.2011 20.32
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jako jestli si zvedl takto cenu :) tak ber tohle:

http://www.zbozi.cz/vyrobek/htc-desire-z/

Cekuj tu klávesnici. Obří displej, rozjedes na tom snad vsecky hry. Ma to androida atp.

http://www.mobil-world.cz/product.php?id_product=1091

konkr. tady ten shop ma same + recneze
# 2.11.2011 20.35
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maku, je slabej, nemá to 1GHz procesor, teď tuším 600 bo 800 MHz? na androud nepoužitelný když už i se mini má 1GHZ :-PxD
# 2.11.2011 20.43
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Ah jo no.. 800 mhz 512 RAM.. ale ta klávesnice! :D
# 2.11.2011 20.47
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Čím viac GHz, tým viac COOOOL? Prosím vás, penisy sme si merali v škôlke a že CPU s taktom pod 1GHz neutiahne Android? To nieje Win Vista vole ale mobilný OS :D
# 2.11.2011 21.28
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
www.mobilmania.cz/default.aspx?catcomp=1&catalog=1&itemlist=22053%2c21998%2c21997

Mohl by mi prosím někdo poradit, který z těchto 3 si pořídit? Děkuji
# 2.11.2011 21.32
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Buď velkú Xperiu alebo ak chceš niečo skladnejšie a nie tak dobre nabité ako velká Xperia, tak mini pro(kôli klávesnici).
# 2.11.2011 21.34
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web

Ghoom:Rozhodl jsem se do toho vrazit o něco více (6500Kč) takže už nejste tak omezeni cenou, prosím o rady :)



Nooo, to je chlapácká nabídka alespoň :) . Jak psal Matomi a jak dopuručuji z vysoké zkušenosti i ... iPhone 3GS... 250€ to je cca 5000kč, tak máš rezervu cca 1500kč. Tak se neboj že by si nenašel nějaký v takovém cenovém rozmezí. Takže... iOS 5.0 ... Dobrá volba (aktualizuješ si po zapojení k PC). Wi-Fi super, neseká se to, můžeš udělat JailBreak, tj. něco jako Flash, stahování placených aplikací zdarma, a jiné vychytávky. Jestli si ho koupíš, uděláš dobré rozhodnutí. Jestli si ho koupíš, doporučuji také dokoupit ochrannou fólii (prodává se v každém iStyle), nebo za 100kč 3ks myslím a také si kup k tomu ochranný obal, aby se ti neškrábal. Já tomu nevěřil, nekoupil jsem ho a teď ho mám hafo poškrábanej v zadu, to se dělá snad samo... :D
# 2.11.2011 21.44
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Same, Mini pro je největší sračka co sem kdy držel v ruce, zalagovaná a to bez aplikací. Android kterej nemá aspon 1GHz procesor je na nic. A penisy si už neměříme my, ale holky :D
# 2.11.2011 22.23
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ono ten Android treba používať s rozumom. Skús si podtaktovať CPU na 128 MHz ako to bude šlapať ;-) no možno to občas sekne ale furt je to použitelný výkon. Jednu dobu som kôli spotrebe baterky frčal nonstop na 256 MHZ a nemal som žiadný problém. Na pomalší vstup do zoznamu aplikácií alebo štart aplikácií sa fakt zvyknúť dá (pri 256 MHz!, pri 500 to už išlo krásne) K tomu lagovaniu - doporučujem stiahnúť nejaký task killer lebo v tomto je Android nedomyslený - čo zapneš, to treba vypať ručne a veľakrát taká možnosť neni a zasiera sa RAMka - všetko je spomalené.
Držať niečo v ruke a držať niečo v ruke a vyznať sa do toho sú 2 veci, pri Androide je potrebné sa do toho trošku aj vyznať aby ti to šlapalo minimálne tak, ako má ale keď sa do toho človek dostane, tak ten systém je pecka - proste takmer plnohodnotné PC v ruke. A nehádaj sa somnou, už sa mi nechce písať vyčerpávajúce odpovede na objasnenie :D inak všetko naj prajem :D
# 2.11.2011 22.37
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Díky, no hele jasný když by byl muj, tak si ho flashnu udělám si to hned do rootu, potaktuju procesor a to je pak jiná. Kámoš má program kterej automaticky taktuje procesor dle potřeby. Jinak ta xperia mini pro. No nevím, na tý výsuvný klávesnici se nedá psát, displej to má fakt malej. Android je skvělej v tom že se dá upravit jak chceš. To je jeho výhoda. Už mi nemusíš odpovídat, stejně jdu spát :D
# 2.11.2011 23.51
dmk
uživatel
Obrázek
SZ Web
Jak píše Sam, nechápu proč se každý honí za co nejlepším CPU. Pokud si tel. dobře optimalizuješ tak ti bez problémů na 600MHz Cpu beží i hry jako např. http://www.gameloft.com/smartphone/gangstar-miami-vindication-hd/

Doporučuji telefon s Androidem a poté nahrát do telefonu Rom Cyanogenmod (což zabere dle návodu pár minut), který je dobře optimalizovaný a má rovnou již několik vylepšení jako optimalizace či komprese ram, přerozdělení cache, automatické taktování cpu dle náročnosti aplikace atd.. Proto je dobré vybrat telefon, který je oficiálně podporován http://www.cyanogenmod.com/devices

Za cenu 6500 koupíš už i hezký Google Nexus S



Naposledy upraveno: 3.11.2011 14.27

# 3.11.2011 9.45
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ja by som ti doporučil C5-03...Ja ju mám a je to vynikajúci mobil ;-)
# 3.11.2011 13.48
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Pers, neviem z jakej riti máš to, že 4G, 4GS Iphonom praskajú displeje. To je najväčšia chujovina jakú človek môže povedať o hocijakom telefóne.

Keby to povieš v súlade s teplotami ako sú v Rusku, tak ti dám za pravdu, ale toto...
Jak sa k nemu chováš, tak aj vypadá a podáva služby. Si kúpim kryt na Iphone keď som gramblavý a hotovo. S krytom by ti musel padnúť na hrot nejakej tyče/ostrého, vysokého predmetu, alebo skôr by si s ním o ten predmet musel dobre tresknúť, aby praskol displej.

Andorid je veľmi nestabilný systém podľa môjho názoru. Nieje ani z časti tak vyladený ako iOS od Applu (hlavne 5.0). Potrebuje procesory s veľkým MHz, aby fungoval správne. A takéto telefóny žerú aj fajnovo baterky.
# 3.11.2011 17.27
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.