Chmatákov online


Fórum – Nový telefon

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Zdravím Vás chmatáci, chci si pořídit nový telefon za rozumnou cenu cca do 4 000 kč, ovšem nevím který. Prosím lidi kteří tomu alespoň trochu rozumí a mají více let než průměr chmatákovské populace (Koly, Fabos apod.).
Podmínku mám jednu a to že tam prostě chci mít net a aby nebyl pomalej.
Mezi těmito vybírám:

Tento: www.obchod.nokia.cz/nokia-c5-03-barva-graphite-black nebo www.huramobil.cz/DetailPage.asp?DPG=58979 nebo třeba tento www.obchod.nokia.cz/nokia-5230-barva-all-black. Tyto sem vybíral jen tak narychlo, ovšem jestli by ste mi doporučili nějaký jiný telefon v této cenové kategorii tak se nestyďte to napsat :) Díky MAKovi a Jirekymu že to nelocknou :)

Když to shrneme:

Nokia 5230 doporučuje Theneor
XperiaX8 doporučuje Eazzy8, John1
Xperia Mini (ST15i) doporučuje Pers
Nokia C503 doporučuje Gestapo
Nokia 5800 doporučuje Fabos
Sonny erikson doporučuje Erektus
Samsung galaxy S doporučuje Charvik, Gestapo, Palmer
Sonny Ericsson walkmann doporučuje MAK, Sojka

Takže nejvíc hlasů má zatím Galaxy S a Walkmann... Mezi nimi se teda budu zatím rozhodovat. Jinak mi nikdo neodpověděl na mou otázku co říkáte na tento telefon? [url]www.lsmobil.eu/index.php?option=com_cmgkatalog&view=single&catid=306&id=788[/url] myslíte že je lepší jak ten Sonny ericsson walkmann nebo než Galaxy S? Díky :)



Naposledy upraveno: 1.11.2011 15.43

# 31.10.2011 17.43
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Kterej?
  • 1.1 hlas, 13 %13 %
  • 2.6 hlasů, 75 %75 %
  • 3.1 hlas, 13 %13 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

MAK_obnova2
uživatel
SZ
:))) Neni mozne, v něčem se shodneme se sojkou xD ( souhlas :) za tu cenu walkman live je fakt pecička! sám bych ho bral nemít novej mobil poměrně)
# 31.10.2011 21.19
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
VY teda myslíte tenhle? No nevypadá vůbec špatně :) www.alza.cz/sony-ericsson-live-walkman-wt19i-black-d263507.htm Dávám své Nokii tak 14 dní maximálně měsíc :) A když koukám na paramentry u tohoto telefonu tak zatím asi vede :) Ještě to porovnám s pár jinýma telefonama a rozhodnu se :) Jinak přidávejte stále další :))
Edit: Teď jsem narazil na tento: www.lsmobil.eu/index.php?option=com_cmgkatalog&view=single&catid=306&id=788 Co si o něm myslíte? Je zhruba cenově stejný jako ten nad ním a co píšou recenze tak je snad bez chyby :D Napište Váš názor prosím :))
# 31.10.2011 21.38
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Promiňte, že Vám vstupuji do diskuze, ale chtěl bych se zeptat "odborníků", jaký je rozdíl mezi mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-wt19i-live-with-walkman/recenze/ a mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-xperia-mini/specifikace/#section Děkuji..
# 31.10.2011 21.59
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Terinečka:
No hele rozdíl je to v pár drobnostech, například velikost displeje => jemnost displeje
tady máš porovnání, programově to je vybavený stejně.
# 31.10.2011 23.19
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Xperia jde těžce do sr*ek. :-)
Pokud si 3k doplatíš, dostaneš telefon na úrovni.
Až dostane ten telefon aktualizace na Androida, bude mít lepší staty, než některá pádla za 15 s nejnovéjším androjdech.
LG Optimus 2X. ;)
# 1.11.2011 5.58
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Sony ericson :DDD můj bejvalej telefon... neměl sem zas tak moc starej... a měl sem asi 3 modely... každý cca rok.
A u všech 3 sony ericsonů sem pocítil že baterie pomalu umírá,tlačítka se vymačkávaj jako prase takže když budeš chtít sony... nejlépe dotykovej.
Spadne ti parkrát na zem a praskne ti display jako mě, nebo ti přestane hrát repráček...vypadne ti tlačítko a nebo se totálně rozjebe (stačí cca páz z kapsy a je po ňom, 3 SE sem měl... a všechny 3 takhle dopadly).

Tkže si kup Galaxy S... kterej je hooodně odolnej proti pádům atd...
Iphone......nemusim moc tyhle stroje neboť nemají vyjímatelnou baterii...
Časté poruchy a při pádu praská obrazovka...
Když si budeš kupovat novej model tak vyplázneš docela dost :)
# 1.11.2011 6.39
Smrdím
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Když už bych si musel nějakej vybrat tak asi tu Xperii...
Ale kupovat si novej mobil já tak chci jedině Galaxy S2
# 1.11.2011 9.20
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Gestapo, o tom by sme tu mohli polemizovať.....

Pred týždňom, pri billiardovom rozraze vyletela biela gula zo stola a padla mi z dosť veľkej výšky na nízky konferenčný stôl, zhodou okolností na môj Iphone 3GS. Ani 1 škrabanec na ňom neostal, žiadne známky poškodenia. Mimochodom dopadla na stred dotykovej plochy (displeja).

Kamarátovi sa pri obliekaní kabátu podarilo z vrecka vyhodiť Iphone asi tak 5 metrov od neho na dlaždicovú podlahu. Bez známky poškodenia.

Spolužiak zo základnej mal Xperiu pár dní (čisto novú), pri športe mu padla na zem, a šlo to do opravy....

Takže tvrdiť jednoznačne, že toto je na hovno a toto je lepšie je dosť nepresné. Záleží vždy na akú časť mobil spadne (displej, reproduktor, jack, kryt...), akou silou, pod akým uhlom, z jakej výšky, na jak tvrdý materiál, na jak ostrý materiál....

Zhrnul by som to tak, že vždy vo všetkom záleží najprv od prístupu majiteľa, až potom na vyhotovení daného predmetu (Iphone má vyhotovenie masívne mimochodom). Mobil sa nerobí na primárny účel odolnosti proti pádom z 2.poschodia a podobne. Jediné čo ešte nedomysleli vývojári je aplikácia, ktorá je blbosti-odolná. Taký mobil by išiel asi dosť na dračku xD.
# 1.11.2011 9.45
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Matomi, ale vem si 4 a 4S, to padne jednou na zem a máš to popraskané... :-)
# 1.11.2011 15.24
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Jasper:Matomi, ale vem si 4 a 4S, to padne jednou na zem a máš to popraskané... :-)


Proto se k takovým věcem nesmíš chovat jako prase. ;-)
# 1.11.2011 15.31
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ale zase někdy ti to nechtěně spadne když taháš klíče z kapsy atp, náhoda je blbec, jedině ho mít připlej na krku jak vodítko pro psa xD


Btw, Samsung galaxy S neseženeš z ofik. distribuce novýho do 4k...To můžu rovnou navrhnout Google Nexus za 6,5k..
# 1.11.2011 16.16
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Hehehe nokii 5230 si nekupuj už jsem s ní byl 2x na reklamaci ;) je to jebka :) mam jí a blbne mi furt dokola a vždycky něco jinýho:/
# 1.11.2011 16.58
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Nokia je celkově sračka.Až na pár vyjímek N8,N9. Dnes letí Android - Samsung
# 1.11.2011 17.01
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web

[E:r[E]ktus]Nokia je celkově sračka.Až na pár vyjímek N8,N9. Dnes letí Android - Samsung


Jj, Android a iOS, kterej vydal novou verzi 5.0, která přidala řadu nových věcí :) .. O ten Android se moc nezajímám, ale vím jak to vypadá atd... Symbian... No to tu rozebírat nebudu, ale Android jasná volba... ber to prostěěěě :D :D :D (Sony Ericsson 2.)
# 1.11.2011 17.18
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web

[E:r[E]ktus]Nokia je celkově sračka.Až na pár vyjímek N8,N9. Dnes letí Android - Samsung


Mám n8 a je to sračka největšího kalibru. Ne jen že se laguje jak svině. Ale on se jim i kurví kryt. Tam vedle jacka.
# 1.11.2011 17.38

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.