Chmatákov online


Fórum – Nový telefon

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Zdravím Vás chmatáci, chci si pořídit nový telefon za rozumnou cenu cca do 4 000 kč, ovšem nevím který. Prosím lidi kteří tomu alespoň trochu rozumí a mají více let než průměr chmatákovské populace (Koly, Fabos apod.).
Podmínku mám jednu a to že tam prostě chci mít net a aby nebyl pomalej.
Mezi těmito vybírám:

Tento: www.obchod.nokia.cz/nokia-c5-03-barva-graphite-black nebo www.huramobil.cz/DetailPage.asp?DPG=58979 nebo třeba tento www.obchod.nokia.cz/nokia-5230-barva-all-black. Tyto sem vybíral jen tak narychlo, ovšem jestli by ste mi doporučili nějaký jiný telefon v této cenové kategorii tak se nestyďte to napsat :) Díky MAKovi a Jirekymu že to nelocknou :)

Když to shrneme:

Nokia 5230 doporučuje Theneor
XperiaX8 doporučuje Eazzy8, John1
Xperia Mini (ST15i) doporučuje Pers
Nokia C503 doporučuje Gestapo
Nokia 5800 doporučuje Fabos
Sonny erikson doporučuje Erektus
Samsung galaxy S doporučuje Charvik, Gestapo, Palmer
Sonny Ericsson walkmann doporučuje MAK, Sojka

Takže nejvíc hlasů má zatím Galaxy S a Walkmann... Mezi nimi se teda budu zatím rozhodovat. Jinak mi nikdo neodpověděl na mou otázku co říkáte na tento telefon? [url]www.lsmobil.eu/index.php?option=com_cmgkatalog&view=single&catid=306&id=788[/url] myslíte že je lepší jak ten Sonny ericsson walkmann nebo než Galaxy S? Díky :)



Naposledy upraveno: 1.11.2011 15.43

# 31.10.2011 17.43
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Kterej?
  • 1.1 hlas, 13 %13 %
  • 2.6 hlasů, 75 %75 %
  • 3.1 hlas, 13 %13 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Já mám Nokia N8
A z vlastní zkušenosti ti doporučuji Android, je to nejlepší OS pro telefony. Mobilům hodně rozumím. Symbian(Nokia) dělají telefony spíše pro starší lidi co to nechtěj mít složitý. Pro nás hračičky jsou lepší andoridy - dělají často update,více aplkikací,lepší rozhraní apod...
# 31.10.2011 18.47
 
charvik´n´bass
uživatel
Obrázek
SZ
Já osobně bych si tedy místo Iphonu koupil Samsung Galaxy S.
Souhra Androidu a Google je opravdu úžasná. Osobně jsem měl tu možnost otestovat Iphone 3GS a Samsung Galaxy S, jednoznačně u mě zazářil Samsung.
Taktéž záleží na co mobil máte.
Já mám mobil především na dorozumívání,poslech hudby, občasné fotografování.
Vlastním Nokii N900, po roce a čtvrt začíná často "zamrzat" jinak jsem celkem spokojený. Rozhodně jsem rád za klávesnici QWERTY. Psaní SMS je s ní mnohem snažší.


Shrnu-li to:
Samsung je perfektní na fotografování, poslech hudby, HD displej je skvělý na pouštění filmů.




Počítám, že se do mě teď pustí minimálně 5 zastánců Applu. Ok beru to každý má svůj názor.
# 31.10.2011 19.00
Ragga Jungle is part my heart.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mobily už mají HD displeje? o.O, upřesnuju, má nějakej mobil co se dá pořídit v česku HD displej? :D
# 31.10.2011 19.10
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
No, vidím to, co jsem si myslel, že uvidím, je to samozřejmě věc názorů. Pokud by si kdekoliv sehnal jakýkoliv iPhone 3G + tak ber, samozřejmě podle ceny, nevím jestli seženeš moc levnej, ale kdyby sis chtěl připlatit takovou 1000ku, tak by se sehnat dal i 3GS (možná) ... Chceš to hlavně na internet, Apple, jasná volba :D ... Ale z těch 3. co jsi sem dal ber ten 2., nejlepší možnost ;)
# 31.10.2011 19.25
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Myslím si, že Galaxy S do 4000 nekoupí, ne? ;) Takže je to trochu mimo mísu .. A záleží, na co telefon chce .. jestli prostě na volání, sms a na net, tak na co nějáký telefon pro hračičky? :) Telefon má splnit fuknce dovolat se a napsat zprávu, ostatní jsou přehnané zbytečnosti :)
# 31.10.2011 19.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
No asi tak. Já jsem si koupil Sony Ericsson T700 tak před 2ma roky, a nemůžu říct, že by mě nějak omrzel, či tak něco, ale mám ho na volání, SMS hlavně. Na hudbu, videa, foťák, aplikace, internet mám iPod... :)
# 31.10.2011 19.29
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Telefon chci na SMS, MP3, volání a když už ho budu kupovat tak WIFI aby měl... Toť vše :)
# 31.10.2011 19.29
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
To je hlavní, uvědomit si, k čemu ti to bude ... :D ... Tak bych bral ten Sonáč, co jsi zde uvedl. Volat, SMSkovat umí každej mobil a MP3 přehrávač má snad každej mobil v dnešní době ;) ...
# 31.10.2011 19.31
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Asi jo, je nejlevnější a podle toho co píšete i nejlepší :) No jinak pište další názory chci aby se vyjádřilo co nejvíc lidí :)
# 31.10.2011 19.34
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Mně osobně by vadilo, že je tak malý :) .. Ale to je každého názor :D
# 31.10.2011 19.35
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Nokia shit má ten svůj starej software xD dneska buď androdia nebo iphone.

Osobně za tu cenu bych koupil http://www.handymobil.cz/sony-ericsson-walkman-live-bila i kdyz je o litr drazsi to co nabizi je fakt pecka. Ty telefony od nokie maj vsecky odporový displej coz je ten co reaguje na tlak. Fakt shit :) kdyz uz dotykac tak brat rezistivní (reaguje na živ. hmotu)

A nebo HTC nejaky.. levnejsi je treba Wildfire coz ma android 2.3 a dost slušné komponenty.
# 31.10.2011 19.38
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No já jsem teda s diplejem na tlak spokojen :) Protože i ve škole si ho můžeš položit na lavici a ovládat si ho tužkou a čímkoliv :) i psani sms mi příjde na tomto displayi lépe :D:D
# 31.10.2011 19.40
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Hehe, Proč tu každý zapomíná na WP7?! xD
# 31.10.2011 20.07
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A k tvému dotazu galaxy S2 :D samsung určo má HD :D to je mašinka :D lepší jak můj PC pomalu
# 31.10.2011 21.00
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Čus, no hele měl sem možnost vyzkoušet všechny xperie, co jsou ted na trhu, dále jsem zkoušel nokii C5,C7 osobně mám n8 a už bych to nikdy neudělal. Nejlepší mobil za tuto cenu je Sony Ericsson Live Walkman.
Matomi:
To s tím andriodem neni pravda, dnes již se používaj standartně procesory s taktováním 600MHz+ a to je už dost svižný. Určitě to nemůže konkutovat telefonum s dvoujadrovym procesorem 1,2 GHz a vlastním grafickym chipem. ;) :D
# 31.10.2011 21.14

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nový telefon [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.