Chmatákov online


Fórum – GMka

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Musím dodat něco ohledně topicu Kristýny !! Z tím že by měli být GM ráznější než doposud byly z tím naprosto souhlasím !! GM je tu od toho aby tu vlastně všechny vedl,dneska už jsou skoro všichni závislí na GM !! Prostě..Já neřikám že třeba Sam,Dieres nebo Big Daddy byly nebo jsou špátný GM,ale nejlepší byl i přes to všechno BD !! Já jsem mu psal sice X zpráv,když jse něco potřeboval,nikdy mi neodepsal,nikdy mi nic neudělal,a to i přes to že jsem byl slušný !! Ale byl to GM,který přesně věděl co na killery,budery atd.. platí !! Jen bych chtěl dodat že by GM měl být někdo jako BD,někdo kdo tomu více rozumí,někdo kdo ví co je to KOMUNITA !! Děkuji ;-)
# 10.7.2008 17.42
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Přesně tak :D nepochybuju, že by se GMka po změně vašeho přístupu vrátili...
# 10.7.2008 20.23
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
A nevim co resite s GM. Dyt budou ne? A tvrdy.
# 10.7.2008 20.23
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Coca Cola,já že bych umřel bez obyčejnýho hraní?.Když mě CHO skoro ani nebaví,je to o ničem.Dělam to jen pro Vás,chytam ryby,abych mohl dělat soutěže.I přes to,že mě to nudí.
# 10.7.2008 20.25
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Tak na to ser lol
# 10.7.2008 20.28
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ono obecně,v jinejch hrách to je tak.Za jednu postavu seš třeba PK,a za druhou vůdce guildy která je nejlepší na serveru,a taky ti nikdo nebude nadávat.Jenže tady seš PK,a na Aukci ti v životě nedaj žádnou věc,protože se o ní bojej,a BD hned : "Vyhodte ho ze všeho co může".:-)
# 10.7.2008 20.29
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
Medvěd má pravdu....ale kdybyse přidali tak 2-3 new GMka tak jedno by se tak mohlo udělat(pokud by chtělo) ne?:-[
# 10.7.2008 20.33
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
no tak to jses asi sam koho chmat nebavi Nary protoze ty co to prestalo bavit stim sekli a zbyli asi uz jen MALINCI DEMENTICI kteri jen otrvuji.. treba dneska jsem dostal PMku od jednoho prvna napsal:cau si tu pls odpoved!!!!!!!! na too jsem mu odpovedel ze ano jsem a on po chvily:Ono my nejde hrat a tobe?? to mne asi jebne jsem si rekl a pak dal pokoj jinak jeho ucet tady na webu je Gunmen...
# 10.7.2008 20.35
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Big Daddy..J vyděl jsem jeho fotku !! Takový dlouhovlasí že ??
# 10.7.2008 20.57
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ozzy osbourne v českém vydání xD
# 10.7.2008 21.01
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
xDxDxD To jo...Hele todle téma už nemá smysl už se sem píšou věci,které nejsou k tématu !! Prosím o LOCK xD Stejně jsme to nevyřešily !!
# 10.7.2008 21.04
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
no mam jeste otazku nyni jse divam kdo je online na chmatu webu a je tam D!reS a za jmenem ma v zavorce spravce hry ? je tedy jeste spravce hry nebo ne ? ale myslim jsi ze to ma jeste ze minula jinak predem diky za odpovedi...
# 10.7.2008 21.34
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
JJ..Taky mě to udivilo !! Ale asi to zapoměly sundat xDxD
# 10.7.2008 21.35
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
On se nikde nevyjádřil, kdo to má vědět...

Jinak já se s váma loučim, zas za pár tejdnů sem zajdu ošéfovat fórum :-P
# 10.7.2008 21.36
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
tak jo Daddy mnej se fajn a pro vsechny uzivejte jsi prazdnyni i zivot...
# 10.7.2008 21.37
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
JJ..Daddy čuz xDxD
# 10.7.2008 21.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.