Chmatákov online


Fórum – GMka

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Musím dodat něco ohledně topicu Kristýny !! Z tím že by měli být GM ráznější než doposud byly z tím naprosto souhlasím !! GM je tu od toho aby tu vlastně všechny vedl,dneska už jsou skoro všichni závislí na GM !! Prostě..Já neřikám že třeba Sam,Dieres nebo Big Daddy byly nebo jsou špátný GM,ale nejlepší byl i přes to všechno BD !! Já jsem mu psal sice X zpráv,když jse něco potřeboval,nikdy mi neodepsal,nikdy mi nic neudělal,a to i přes to že jsem byl slušný !! Ale byl to GM,který přesně věděl co na killery,budery atd.. platí !! Jen bych chtěl dodat že by GM měl být někdo jako BD,někdo kdo tomu více rozumí,někdo kdo ví co je to KOMUNITA !! Děkuji ;-)
# 10.7.2008 17.42
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
No právě..Todle bych uplně ignoroval..Bylo to tak že se nechaly otravovat !! Jediný BD ten si to nenechal líbit !! Buď bych je neházel do nápraváku nebo bych jim snížil skily apod...Je to hodně..Myslím že bych pak i o ty PMky musel prosit !! Trestat je a trestat !!
# 10.7.2008 19.32
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Věř mi, že tak jednoduchý to není ;) Jasně, přijde ti zpráva, odepíšeš na ni, že ti nemaj co psát a dáš jim trest. Po nějakejch 20ti,30ti zprávách už neodepisuješ a hned banuješ, ale ty zprávy nepřestávaj... píše ti pořád víc a víc lidí a ty už prostě nemáš sílu je řešit, tak se na to vysereš.
# 10.7.2008 19.34
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Big Daddy : Věřím ti..Neznám to páč jsem GM nebyl !! Třeba tě jednou pochopím xD Určitě máš pravdu,ale to je ono ! Tu sílu na ty DMNTY bych někde pobral a pak by se měli na co těšit !!

Maniak10 : Myslíš že udělat konkurz by bylo dobré ?? Jak na co : Hlavně by se tam přihlásil každý DMNT a určitě by se zase zvolil nějaký tichý,hodný kluk !! To právě že ne..!!

Do toho konkurzu bych podal přihlášku taky xDxD
# 10.7.2008 19.38
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
podle mě by tam podal přihlášku úplně každej, ať už by byl nějakej filtr, nebo ne. Takovýhle věci se prostě formou konkurzu vybírat nedaj.
# 10.7.2008 19.40
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ne to nedaj..I tak si myslim že by Gizmo měl vybrat ještě jedno GM převážně pro killy !! Je to jen můj názor,tak mi zase nepiště že jsem DMNT atd...

EDIT : Gizmo,promiň že jsem tě připravil o 20 min. tvého drahoceného času ! Ten nick mi prostě vypadl..Já jsem si zrovna v tu dobu nezpoměl !! Jsem DMNT ? Asi jo !! SORRY
# 10.7.2008 19.43
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Pokud vim, tak GM sou tři... To už je spíš o tom, jak si rozdělej povinnosti.
# 10.7.2008 19.45
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: Takový GM nikdo dělat nebude, nikoho by nebavilo řešit killy a hlavně, je to o nervy. Každej tvrdí, že to zvládne, jenže ta psychická zátěž je mnohem větší, než si umíte představit.
# 10.7.2008 19.45
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
To vieš, keď to niekto nezažil ta nevie... Bude si kecať svoje a myslieť si že on má pravdu.
To, že sú GM-ka anonymné je dobrá vec. Zrušiliste si zákony a všetko tak teraz si hrajte. Tie tvoje múdre reči že ani ty nechceš CHBI si nechaj na doma. Hrajte si jak chcete, váš problém a tie vaše problémy už momentálne nemajú koho trápiť, maximálne tak bude niekoho trápiť že máte zablokovaný účet, ostatné si riešte sami jak chcete a dajte každému naokolo pokoj, nikto vám už nepomôže... Killovanie, kradnutie atď si už môžte riešiť sami, ako ste vždy chceli...
# 10.7.2008 19.46
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Gizmo : Mě by to bavilo..A to ti přísahám že bych stim něco udělal,ale nejdi so kluka který má nervy jako já !! Já GM nikdy nebudu..Proč ? Nejsem hoden..protože podle tebe jsem DMNT !!
# 10.7.2008 19.47
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Nejspíš si to nemyslí bezdůvodně ne? ;)
# 10.7.2008 19.48
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: GM musí v první řadě znát a respektovat pravidla, což tě vylučuje už z podstaty.

A nervy - to si říkáš teď, každý to říkal. Jenže ono když tě lidi otravují non-stop, nadávaj ti, spammujou...nikdo to nevydrží a pak buď odejdou, nebo je začnou ignorovat.
# 10.7.2008 19.49
 
Master
uživatel
Ve hře: Fujitora
SZ ICQ
Zopei: kdybys byl GM tak možná dostaneš s dementů mrtvici ;-)
# 10.7.2008 19.49
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Daddy: no ve stare verzi jsi byl opravdu kruty...
# 10.7.2008 19.50
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
JJ..Asi jo..Myslí si to po dnešku..Dneska jsem se opravdu zachoval jako kretém to přiznávám

Sam : Já nechtěl pryč CH.B.I. to jsem nikdy neřekl...Podle mě to je dobrá věc..Mít policii na Chamtákově !! Jen lidi,který si myslí že zvládnou věci sami,pak přídou na to že to nejde !!
# 10.7.2008 19.50
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tak zkuste dát mě.A uvidíte,že vydržim tak dlouho jak budete chtít.:-)
# 10.7.2008 19.51
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.