Chmatákov online


Fórum – GMka

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Musím dodat něco ohledně topicu Kristýny !! Z tím že by měli být GM ráznější než doposud byly z tím naprosto souhlasím !! GM je tu od toho aby tu vlastně všechny vedl,dneska už jsou skoro všichni závislí na GM !! Prostě..Já neřikám že třeba Sam,Dieres nebo Big Daddy byly nebo jsou špátný GM,ale nejlepší byl i přes to všechno BD !! Já jsem mu psal sice X zpráv,když jse něco potřeboval,nikdy mi neodepsal,nikdy mi nic neudělal,a to i přes to že jsem byl slušný !! Ale byl to GM,který přesně věděl co na killery,budery atd.. platí !! Jen bych chtěl dodat že by GM měl být někdo jako BD,někdo kdo tomu více rozumí,někdo kdo ví co je to KOMUNITA !! Děkuji ;-)
# 10.7.2008 17.42
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Až na to přijdou, nebudou si už mít komu stěžovat - Gizmo se jim vysměje a GMka sou anonymní. ;)
# 10.7.2008 19.52
 
Master
uživatel
Ve hře: Fujitora
SZ ICQ
Zopei: spíš je více dementů, kteří jen demenci umí projevovat a rozšiřovat + killovat + spamovat, ale to snad k demenci patří. CHBI jim vtom aspoň trochu bránila 3-(



Naposledy upraveno: 10.7.2008 19.55

# 10.7.2008 19.54
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
GM by měl být někdo kdo Chmatákovu už rozumí,kdo ví jací jsou lidi,kdo ví jak na ně a jak snimi ! Gizmo : Nejsem DMNT,joo pravda dneska jsem se zachoval jako debil to taky přiznávám,jen říkám ! Na hrudý pytel,hrubá záplata !!

Naray : Myslíš že já bych to nezvládl ?? NWM..Možná že jsem najivní a kdybych opravdu nedokázal udžet nápor dementů tak to přiznám a odstoupím !! Ale v tuto chvíly si věřim,a myslím si že pro kluka jako jsem já by to byla brnkačka xD
# 10.7.2008 19.54
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Zopei: Sry stou CHBI, zle som to prečítal.
# 10.7.2008 19.56
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
V pohodě ;-)
# 10.7.2008 19.57
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Udělam si novej nick.Nový ICQ.Nikdo nebude vědět že jsem Naray.Tím pádem mě nebudou moct nadávat na Naraye.

Ostatní mě neznaj,takže mi budou lízt jen do prdele.Tak tím pádem nadávky budou odstraněny.Až mě nebudou mít rádi,vypnu si PM.A ICQ nebudu mít zobrazený.Jak mi budou moct psát?.:-)

Tím pádem bych si to ICQ ani nemusel zakládat.



Naposledy upraveno: 10.7.2008 19.58

# 10.7.2008 19.57
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Budou zakládat topicy na webu... Neboj se, oni se s tim neserou, když jim něco vadí, daj o tom ostatním vědět. ;)
# 10.7.2008 19.58
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Naray...Každý chytrý kluk by dokázal být dobrým GM !! Já bych si
poradil !! lol
# 10.7.2008 19.58
 
Master
uživatel
Ve hře: Fujitora
SZ ICQ
No nevím jestli by měli do GM týmu pouštět feťáky jako si ty ;-) :
Zopei
O uživateli

Mezi moje koníčky patří převážně HUDBA !! Poslouchám něco jako je třeba DnB,TeKKno,HARDcore,někdy i reggea !! Rofl..můj druhý nejlepší koníček je MARIHUANA xD Kompa taky můžu :D
# 10.7.2008 20.01
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tak to smažu.Založej jich pár.Budou mít 100 warning,budou mít ban.Udělaj novej účet.Ban IP.Ostatní uviděj,že maj ban,tak to dělat nebudou.A když mě budou štvát.Sundam jim skilly.:-)
# 10.7.2008 20.01
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ty debílku...Kdo je u tebe feťák..Až poznáš rozdíl mezi feťákem a klukem co si občas dá pár prásků trávy tak se mi ozvy !! Hňupe

Naray : Né asi...Chytře na ně !!
# 10.7.2008 20.03
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
vůbeeeec narayi, viděls někdy, že by po banu přestali ostatní killit, nadávat, bugovat? Takhle to brát nesmíš, tohle nejsou normální lidi, tohle sou prostě kreténi.
# 10.7.2008 20.04
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Podivej se na Chmatmastera..Taky si někdy dá trávu a taky je to slušný,inteligentní člověk !! Děcko,když promluví tak to poznáš na  150% viď Master
# 10.7.2008 20.05
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Zopei: Viděls jeho fotku? lol Dřív byla na stránkách uctívačů, ale bohužel, už je pryč...
# 10.7.2008 20.07
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Tak treba najakou pohladat a hodit ji sem co ? pro zasmani...

Jinak vsichni se tu hadate ze by jste zvladli GMkko a myslim ze by to nezvladl ani jeden mozna tak na tyden nezbyl by vam totiz cas na obycejne hrani a vy byste bez neho umrely


A proro budme slusni a dejme najevo GMkum ze mame najakou uctu k nim...
# 10.7.2008 20.21
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.