Chmatákov online


Fórum – GMka

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Musím dodat něco ohledně topicu Kristýny !! Z tím že by měli být GM ráznější než doposud byly z tím naprosto souhlasím !! GM je tu od toho aby tu vlastně všechny vedl,dneska už jsou skoro všichni závislí na GM !! Prostě..Já neřikám že třeba Sam,Dieres nebo Big Daddy byly nebo jsou špátný GM,ale nejlepší byl i přes to všechno BD !! Já jsem mu psal sice X zpráv,když jse něco potřeboval,nikdy mi neodepsal,nikdy mi nic neudělal,a to i přes to že jsem byl slušný !! Ale byl to GM,který přesně věděl co na killery,budery atd.. platí !! Jen bych chtěl dodat že by GM měl být někdo jako BD,někdo kdo tomu více rozumí,někdo kdo ví co je to KOMUNITA !! Děkuji ;-)
# 10.7.2008 17.42
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jop, tenkrát sem byl pěkná svině xD
# 10.7.2008 18.54
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Méďo, BYL? lol Nee Joke.. ty si byl v klidu Sam Taky D"erese sem neviděl BD namyšlený.. A nové GMka znát nepotřebuju lol
# 10.7.2008 18.59
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Počkej, až se ti bugne účet, budeš je ještě prosit :D
# 10.7.2008 19.03
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
NA to je ten formulář nebo co to je tady na Webu lol
# 10.7.2008 19.05
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Mno právě, kdo myslíš že ho čte? :)
# 10.7.2008 19.06
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No dyť oni jsou hodní, už jednou se mi bugl a odblokovali ho.. JEstli to čtete, děkuji lol
# 10.7.2008 19.07
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Master
uživatel
Ve hře: Fujitora
SZ ICQ
Jj taky jsem jednou visel a do 10 minut jsem měl účet odblokovaný :-) možná to byla ''náhoda" ,ale jediný kdo tu byl tou dobou byl možná Gizmo, ten se ten stará o všechno
# 10.7.2008 19.09
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
KUR*A...Já neříkám že bych nechtěl být GM...Mě by to bavilo,ostatně kdo by jim nechtěl být ?? Jen říkam že GM jsou moc hodní na to že to jsou GM !! PŘÍSNÝ,RÁZNÍ,SOBĚSTAČNÝ !! Každý nemá právo být GM...Je tu moc,moc lidí co by byly dobrými GMky,a přitom ten kdo by si toho měl všímat si toho nevšímá !!

crawler3 : Já říkám že mi nikdy neodepsal,i přesto to byl suprovej správce !!

ANONyMITA : Dneska jsou tu 3 GMka,teda aspoň já vim že jsou 3 ! Dieres,a ti dva co neznáme !! Stačí to ? Jsou dost dobří ? Jsou dobří,ale neni to ONO !! Zvolil bych GMko,takové kterého by měli všichni rádi,ale nemám na to pravomoc !!



Naposledy upraveno: 10.7.2008 19.25

# 10.7.2008 19.14
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Dieres skončil.
# 10.7.2008 19.15
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Aha..To jsem nevěděl..Jsou tu teda dva !! Ale jsou anonimní,nepotřebujeme aspoň jedno GMko,kterému by jsme mohly napsat svůj problém ?? ASI JO !!
# 10.7.2008 19.17
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
GM sou anonymní, protože jim to tak vyhovuje. Jediný co je jim potřeba psát, je odblokování, na to je formulář na webu. Něajký killení atp. jim může bejt u prdele, na to ste měli CHBI, kterou ste chtěli zrušit, tak se starejte sami.
# 10.7.2008 19.19
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Právě..Být GM který by řešil převážně kilení !! Sám trestat ti co pravidla porušují !! Takový být GM
# 10.7.2008 19.23
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Povídám, že killení řešila CHBI. Dokud se o to starala, mělo to aspoň trochu vliv, ale sami ste si rozhodli, že CHBI nechcete... tak teď vládne anarchie, když to hráči chtěli, ať to maj.
# 10.7.2008 19.25
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Já jsem proti CH.B.I. nikdy nic neměl !! Sám jsem jim chtěl být,ale nepovedlo se ! newa to neni k témetu !! Zvolte GM,který bude řešit věci takové,jaké chceme aby řešil !! Např. Já být GM,myslím že by tu byl na dobu co bych jim byl velikej KLID !!
# 10.7.2008 19.27
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
"věci které chceme aby řešil" - Tak právě kvůli tomu GMka odcházej. Oni maj vždycky co řešit, ale do toho je ještě otravovali hráči s kokotinama, který GMka vůbec nemaj na práci, proto sou teď anonymní.
# 10.7.2008 19.29
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.