Chmatákov online


Fórum – GMka

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Musím dodat něco ohledně topicu Kristýny !! Z tím že by měli být GM ráznější než doposud byly z tím naprosto souhlasím !! GM je tu od toho aby tu vlastně všechny vedl,dneska už jsou skoro všichni závislí na GM !! Prostě..Já neřikám že třeba Sam,Dieres nebo Big Daddy byly nebo jsou špátný GM,ale nejlepší byl i přes to všechno BD !! Já jsem mu psal sice X zpráv,když jse něco potřeboval,nikdy mi neodepsal,nikdy mi nic neudělal,a to i přes to že jsem byl slušný !! Ale byl to GM,který přesně věděl co na killery,budery atd.. platí !! Jen bych chtěl dodat že by GM měl být někdo jako BD,někdo kdo tomu více rozumí,někdo kdo ví co je to KOMUNITA !! Děkuji ;-)
# 10.7.2008 17.42
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

SaLy:A ne kazdeho znich bz to bavilo musi to byt nuda.



Njn prej když si gm nemůžeš mít druhý účet..To by mi vadilo ale kdybych mohl mít řemdu tak by tobavilo dost lidí..



Naposledy upraveno: 10.7.2008 18.00

# 10.7.2008 17.59
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Bejt GM je nuda ?.Neni.Jen GM nemůže moc zasahovat do hry jako takový.Prostě život v CHO.Musí respektovat pár pravidel.Ale při questech se GM zabaví hodně.:-)
# 10.7.2008 18.00
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Ty napíšeš, že si dragonovi napsal X zpráv aby něco udělal, on ti ani neodepsal + to ani neudělal a tvrdíš tu, že byl dobrej GM?! No ty si asi ze mě děláš prdel, ne?!! Neřikám že GM by neměl být přísný, ale taky by měl dělat, co je jeho povinnost a neměl by se chovat jako debil!
Navíc... Proč bigdragon odešel, když podle vás věděl, (cituji) "co na killery a bugery platí"? Odešel, protože tu byla nesnesitelná amosféra a všichni killovali a bugovali... Zní to logicky?
# 10.7.2008 18.00
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Jo to jo ale stejne to musi byt nuda kdys te kazdy otravuje a leze ti do prdele.
# 10.7.2008 18.00
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Méďa nee já mlčet nikdy nic neříkat :Dlol
Já být chleba z tašky já nikdy chmat nehrát nikdy tě nepotkat :D
Btw fakt sry já myslel že si zas nějakej newbík..



Naposledy upraveno: 10.7.2008 18.04

# 10.7.2008 18.01
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
crawler3: Pro něj byl odchod úleva, ostatně pro mě taky:)

Saly: Vždyť to je na tý práci to nejlepší lol
# 10.7.2008 18.01
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Medo jak pro koho.
# 10.7.2008 18.02
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To samozřejmě nemyslim vážně, tohleto podlejzání a otravování bejvá nejčastější důvod k odchodu, jak pro GM, tak pro hráče, který maj nějakou zodpovědnost, nebo si to o nich aspoň myslej hráči...
# 10.7.2008 18.03
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
GM by měl hlavně vyslechnout a prodiskutovat ostatních názory.A ne si furt myslet to svoje.

Jinak Big Daddy,stačí udělat to,co měl chmatmaster,zprávy od neautorizovaných lidí ti nepřídou.A to,že bych si dával pár lidí do ignoru,by mě akorát bavilo.On je totiž skoro prázdnej.:'(
# 10.7.2008 18.04
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
A proč pro něj byl odchod úleva? ... Protože s tim killenim a bugovanim nic neudělal! A vy tady všichni křičíte, jak byl super, že za jeho časů nikdo nekilloval a nebugoval... Je tohleto normální?
# 10.7.2008 18.05
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ja sem to pochopil jako ze si to myslel ze srandy...
# 10.7.2008 18.05
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Protože už to nemusel poslouchat.
# 10.7.2008 18.05
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

crawler3:A proč pro něj byl odchod úleva? ... Protože s tim killenim a bugovanim nic neudělal! A vy tady všichni křičíte, jak byl super, že za jeho časů nikdo nekilloval a nebugoval... Je tohleto normální?



Za jeho času se bugovalo nejvíc..Zjistilo se to fakt někdy.Bd byl ve hře jen jednou za uherský rok
# 10.7.2008 18.06
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Každý GM by mělo mít anonymní acc,a šmírovat kokolo ostatních lidí.Pak může trestat,protože bude mít i důkazy.
# 10.7.2008 18.07
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Co jasem zazil tak zadne GM nebylo dokonale az na Medu,Sama A kdys byl jeste Dj miky a gizmo jank vsichni nic moc nedelaly. Vidtelnyho.
# 10.7.2008 18.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » GMka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.