Chmatákov online


Fórum – dmg zbraní

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » dmg zbraní [zamknuto]

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahoj, takže dnes po pár fightech jsem se rozhodl dát návrh na změnění dmg zbraní. Docela dost mě vadí roták, se kterým je schopný bojda zabít kohokoliv pod 225 HP na 1 kritický zásah(natož když jsou rotáky 2 a více), tudíž fight o 1-2 hitech... strašná "zábava". Tudíž roták skrouhnout na takových 70 by asi byla good idea. Dále už to jen sepíšu:
roták - 70
bílej - 25
černej - 18
blesk - 42
harpa - 20
# 7.8.2014 22.05
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 13
  • Souhlasíte se změnou?
  • Ano7 hlasů, 37 %37 %
  • Ne6 hlasů, 32 %32 %
  • Něco bych ještě pozměnil5 hlasů, 26 %26 %
  • Nechci měnit dmg zbraní0 hlasů, 0 %0 %
  • Chci změnit dmg jinak1 hlas, 5 %5 %
  • Celkem 19 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
stereotypní kliknutí na hlavu a pak na lék bylo moc fajn, vzrušovalo mě to :D

když pixee udělal mega kopák kde bylo 5641564 zbraní s bonusama, tak se tu brečelo, že je to přehnané, fighty trvaj chvilku... když se snížil dmg kvuli puvodnímu amuletu, tak bylo všechno zas špatně protože fighty trvali tak dlouho, že každej odlogával jak chtěl...

tedka zas máš problém s tím, že nechceš držet shift, přemýšlet nad tím jakou zbran vzít a jaký amulet vybrat...

vybrat si nejlepší zbran kterou má každý, jediný amulet a zapnout clicka je velká legrace chichi... potom machrovat jaký jsi borec a ten co prohral si stěžuje na lagy jako vždycky, moc sranda...

chmat je o jednoduchosti, přesto tu je milion itemů, mě napadlo udělat z nepoužitého amuletu, amulet na crit... nikdo jiný se s jiným nápadem nehlásil, tak co už... má ta hra být 5 let stejná? (když nepočítám grafiku a skiny)
# 8.8.2014 18.52
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pokud jde o tohle, tak já byl vždy toho názoru, že bez bonusů a se starým dmg to bylo nejlepší, šlo o to, jestli jsi měl hp lektvary nebo lékárničky a už jen díky tomu jsi mohl porazit klidně dva bojovníky, nebo si dát borce s kulasem dýkou.
Sorry, ale pokud bych se měl zamýšlet nad tím, co a jak udělat, aby to neskončilo IKčkem hned jak vlezu/vlezeme do portu a ještě kombinovat se spoluhráči různé povolání a zbraně, tak to raději vypnu a zapnu dobyvatele, tam je to přemýšlení aspoň k něčemu dobrý.
K čemu vůbec změny, když to staré bylo nejlepší? Pokud si chceš s klanem probírat půl hodiny taktiku předtím, kdo co má vzít, pak to také lognout, když je server skoro vždy plný, tak než to zorganizuješ, tak ti protivník odlogne.
Je to pouze můj názor, pokud se ti to líbí tak jak jsi to vymyslel a lidi s tím souhlasí, tak proč ne. Za mě s tímhle palec dolů.

*V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA*
# 8.8.2014 19.08
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Rotačák by měl mít dmg 50 + critical, když s ním chcete fight tak si vemte 4lidi rotak a všechny musíte rozsekat, to musí stačit.. a ne že jednim hitem ukončíš celej fight, co to má za význam? Bože, tu hru hraje dost lidí, a 80k problém sehnat není, tak si kupte 4 a máte vyhráno..
# 8.8.2014 20.11
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
To si ještě pomatuji, jak jsem hledal ten nejvhodnější click
na mystika, který (nalejme si trochu čistého vina) byl prostě nejlepší do jakekoli situace a teď se tu řeší tohle, bóže.
Co jste s tou hrou provedli Pánové :-D
# 8.8.2014 21.17
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD neasi vždy to fungovalo (viz killování v old pk městě ve starém chmatákově) a každého to bavilo, byly mega bitky a byly dlouhé (a dlouhé bitky jsou určo lepší než IK bitky)

pak přišel Fredy s jeho super chytrými a super nápady a všichni si teď stěžují xD čím to asi bude hm hm...

osobně bych vše vrátil jak bylo. Pers má pravdu v tom, že taktizovat ve chmatu je fakt o ničem.

Jojo Fredy, si lůzr
# 8.8.2014 22.07
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
těm co to chtějí tak jak to bylo kdysi mužu říct jen to, že to tak už nikdy nebude xD

kvuli lehkému podělávání v BLUE díky rotáku (kterej chci nadále zapojit do hry, takže nebude nerflej pouze roták) se sníží dps každé zbraně o 10%...
toto je list od nejlepší zbraně po nejhorší (podle dps (damage za sekundu)):
Uzi, AK, roták, vojenská broka + snipa se zaměřovačem + pumpa se zaměřovačem, bílý kulas, zabiják lamek(ta tlustá devítka), blesk + snipa + lovecká + pumpa + revolver + malá broka se zaměřovačem, harpuna, černý kulas, kuš, devítka, luk, malá broka;

s bonusem 10:
bílý kulas, AK, černý kulas, Uzi, devítka(ano vážně xD je moc rychlá), vojenská broka, harpuna, malá broka se zaměřovačem, pumpa se zaměřovačem, revolver, snipa se zaměřovačem, rotačák + lovecká + malá broka + pumpa + kuš, zabiják lamek, snipa, luk, blesk;

pro správce:
-132 40
-154 45
-133 17
-131 96
-148 150
-153 32
-45 15
-140 85
-11 14
3 20
-36 24
-13 40
-5 56
-35 63
-124 24
-156 19
-7 27
-8 30
-163 22
-164 27
-169 28
# 8.8.2014 22.13
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Tady se furt píše o bojovníkovi, ale mohl by jsi sem napsat nějaké menší info o tom,
co se stalo s mystikem, Fredy? Upřimně... bojovníci mě nikdy nebrali a nerad bych aby se za můj celoživotní fight class, za ktarý jsem už bůh ví jak dlouho nehrál, vyšel z módy.

Ps. Ještě se tu něco řešilo s pobudou, nevíte někdo, jestli prošel nějakými změnami, nebo se s ním něco plánuje?
# 8.8.2014 23.06
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Kdysi to bylo nejlepší, pak přišel amulet na crit kterej dokázal brat i 70hp harpou a všichni breceli.. Vyresilo se to tím ze se snížil dmg zbrani.. Jednoduše nejak upravit amulet na crit a dmg nechat jak byl za stara..
# 8.8.2014 23.21
Born with nothing, die with everything
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
pobuda dostal miny apod.. nějak se opravilo skrývko :D s mystikem se nestalo nic... opraví se chyba ohnivé hole (která nezabijí když má), a bude dále dávat dmg a nesundávat freeze z lidí, žádný další update v tom nevidím, muták to všechno válcuje...

lovec bude dávat pořádný dmg do příšer, celkově chci vylepšit sebeobživu killerů, tím že se obnoví spalovna, at se dají věci spálit za 75% původní ceny.. :D at má smysl campit ve 4tém a nasekávat řemdy co si myslí že tama vklidu projdou...

s mystikem se nestalo nic.. když přišel amulet na crit, a dmg zbraní se musel snížit, aby fighty netrvaly 3 sekundy(tak to trvá i ted díky rotáku, jen proto, že někteří nejsou schopni pochopit že se s ním dá vyje***)... s malým dmgem zas byly problémy typu, muták má moc HP nestíháme mu dát takovej dmg, aby se mu nestihl obnovit cooldown a nepoužil ho zas :D (na to si budou stěžovat za chvili když je dmg zas dole... to se uvidí) pvp systém ještě nevypadá tak jak by měl, proto to furt upravuju jak šour, jinak se to nedá :D updatuje se po částech... mystik má ted prostě úlohu tanka (puvodně jsem to měl zas vymyšlené tak že všechny classy budou mít přes 500 hp, pak by se dalo s dmgem pohrát pořádně, a furt a furt něco přidávat... ted když se něco přidá, jinde se ubírá :( )

snažím se rozdělit zbraně bojdy, do více skupin (to je to nejtěžší takže... to bude ještě nějaký pátek trvat, jestli vubec), všechny tyto skupiny chci at jsou si rovny(takže problém s rotákem a kulasem vznikl tím, že oboje dává dmg podle vzdálenosti, což být nemělo), lovce jsem psal... a mystikovi hodlám něco přidat, až budou další classy, mystik má sice málo dmg, ale furt má muták, mrazivku + ohnivku..

sensi: ten amulet jsem od začátku plánoval tak, že se díky němu začnou používat pomalé zbraně, ten burst je to prostě náhrada bonusu u kulasů :D možná jsem to s tím dmgem pro roták přehnal xD je pravda že kdybych ted šel podělávat, tak jsem si to moc ulehčil :D ,ale aspon ted víte že se dá použít, tak uvidíme jestli se na něj zapomene, nebo se bude teamově stále používat...
# 8.8.2014 23.23
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Mystik tank. Do piiiiiii*e xD No... tak co už.
# 8.8.2014 23.39
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Ted je ten crit dobrej, ale jeste než jsem přestal hrát tak byl proste moc op a lidi si stěžovali na dmg coz je blbost (bez critu bral kulas okolo 30 a s nim skoro furt 60), me připadalo uplne nejlepsi kdyz např cernej bral 30-35 a harpa taky tak nejak.
# 8.8.2014 23.40
Born with nothing, die with everything
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jenže tam mi vadilo že to bylo furt dokola :D jen jedna zbran.. proto to chci nějak rozdělit :D né at se counterujou.. ale at si mužeš vybrat jak chceš hrát, jednou se snipou, jednou s kulasem apod...

monomean: jak jinak to chceš řešit? :D má moc HP a bojdové prostě nestíhali... tak má dole dmg a kryje ostatní bojdy, co už :D dmg dostane až se přestane hrát xD
# 8.8.2014 23.47
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Tak proste to zkus nastavit tak aby byl např na souboje byla harpuna,cernej s bílej.. A jelikož stoji vic tak by bral např o 5vetsi dmg, ono to při fightu udělá docela dost.. Potom například aby rotak bral 100 priseram a hráčům jen 50.. Nebo pokud se to da tak aby např bojda byl ucinej proti mystikovi, lovec proti bojdovi a mystik proti lovcovi.. Tím by hraci museli mít každou postavu.
# 8.8.2014 23.56
Born with nothing, die with everything
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
větší dmg příšerám bude lovcova parketa... :D a nechci aby to byly 3 killerské povka co se navzájem counterujou, bojda bude mít velký výběr zbraní, což ted má, starat se o sebe bude moct až se udělá spalovna(popsaná výše), lovec bude mít brutální dmg proti příšerám(což se bude hodit, jestli se udělá to že item z příšery padne do invu, tomu kdo ji nejvíc nasekal(což bude těžké bo tam je milion ochran typu, musí být naživu ve stejné lokaci blízko ní, za posledních 5 sekund do ní musel napálit jakože je furt mezi těma co ji killí apod..)), upraví se ochočování(podle MAKa... a mého dodatku), mystik ted nemá jinou roli než si hrat na nesmrtelnýho.. xD

dříve měl roták 80 dmg, a nikdy jsme neviděl že by se 3 lidi dohodli a čekali, že daj někomu IK, ted se roták konečně bere jako zbran, a né jako věc co leží v bance... to byl muj cíl :D ted je zase o něco slabší jak kulas, tak mužu čekat co se bude dít, já si pvp asi těžko sám předem otestuju...

furt slohuju a píšu to samé xD už mě to nebaví :D
# 9.8.2014 0.10
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Dmg jsem nastavil, tak to někdo zkuste.
# 9.8.2014 11.11
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » dmg zbraní [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.