Chmatákov online


Fórum – dmg zbraní

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » dmg zbraní [zamknuto]

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahoj, takže dnes po pár fightech jsem se rozhodl dát návrh na změnění dmg zbraní. Docela dost mě vadí roták, se kterým je schopný bojda zabít kohokoliv pod 225 HP na 1 kritický zásah(natož když jsou rotáky 2 a více), tudíž fight o 1-2 hitech... strašná "zábava". Tudíž roták skrouhnout na takových 70 by asi byla good idea. Dále už to jen sepíšu:
roták - 70
bílej - 25
černej - 18
blesk - 42
harpa - 20
# 7.8.2014 22.05
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 13
  • Souhlasíte se změnou?
  • Ano7 hlasů, 37 %37 %
  • Ne6 hlasů, 32 %32 %
  • Něco bych ještě pozměnil5 hlasů, 26 %26 %
  • Nechci měnit dmg zbraní0 hlasů, 0 %0 %
  • Chci změnit dmg jinak1 hlas, 5 %5 %
  • Celkem 19 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
já vím nehodlám to snižit o moc, jde mi jen fakt o to že víš jak já podělávám ve lhotce, kdybych měl roták tak ted látám každého na dvě rány, každého pátého na ránu :D
ale ne, stejně máš asi pravdu, on řeší rotačák a beztak od něj vždycky stojí 1 políčko, to je pak jasné že padne jak švestka, když stojí daleko nezabijou ho... (jestli mají dva rotáky tak to není problem, investovali do pořádný cash, mají pořádný dmg) a i když ti vemou třeba 150 hp.. máš 5 sekund na to aby ses vyhealoval, to nestačí? :D

ted stojíš na druhé straně blacku, předtím si chtěl udělat ohnivku nepoužitelnou, ted chceš udělat HP lektvar použitelný :D jestli dmg snížím, zase se objeví kecy typu, že je moc lehké odlogávat když ten fight trvá 15 sekund, jestli se ted před burstem nedá leavnout, je výhodné si ten roták koupit :D proto má taky cenu, jakou má
# 7.8.2014 23.32
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Tak, je to jen návrh, uvidíme, co řekne více lidí, ale řekni mi, jak chceš fightit 2 rotáky s čímkoliv jiným než 2ma rotákama. +edit: proč to hrát na 1 nejdražší zbraň? Radši bych dal větší vyrovnaný výběr než že zaplatím 80-120k za gunu a jsem TOP. Ale co tu resim nejvic je, ze proste fight rotak vs rotak je podle me nuda, ale jestli jsem jediny, omlouvam se a nejak to zkousnu.



Naposledy upraveno: 7.8.2014 23.46

# 7.8.2014 23.37
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to je snad jasné... mystik>roták>kulas a healer>mystik
roták má obří dmg ale jak říkám, mystik si muže držet odstup, dostaneš o 30% menší dmg, takto to vypadá že kulas je na hovno, ale kulas s bonusem zas naseká každého, protože bonus dáš každou ránou, nezmenšuje se, tudíž je na něj vyhodný amulet na přesku :D četl si téma s těma změnama? xD
# 7.8.2014 23.41
Quick
zablokován
Obrázek
Ve hře: Quick,Jonathan
SZ Jabber Skype
Houg,nechal bych to tak..Akorád se stěžuješ protože dostáváte na prdel.Kdyby to bylo naopak tak jsem si jistej že píšeš to samé.
# 7.8.2014 23.54
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Bavi vas to? Ok, vsak je to jen navrh, ale jak jsem jiz psal, taky mam rotak za 100k, takze muzem jit rotak vs rotak, ale neprijde mi to moc funny...
# 8.8.2014 0.04
 
Quick
zablokován
Obrázek
Ve hře: Quick,Jonathan
SZ Jabber Skype
Jenže roták by neměl jinak využití,teď ho každej kvůli romu dmg používá na poděli nebo na příšery,viděl si někdy jindy před wipe běžně chodit někoho s rotákem kromě GMka ?
# 8.8.2014 0.06
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Však o to jde, je to navrh v podstate na to, ze se rotak prestane tolik vyuzivat, protoze me to prijde nudne, ale jestli vas to bavi, zahlasujte svoje.
# 8.8.2014 0.07
 
Quick
zablokován
Obrázek
Ve hře: Quick,Jonathan
SZ Jabber Skype
Já nepotřebuji hlasovat,od čeho ty itemy v té hře pak budou,aby leželi v políčku v bance ? Tohle mi příjde právě nudné,konečně se začali VIP zbraně využívat,tak proč to kazit ?
# 8.8.2014 0.09
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
vsak se zameni VIP rotak za VIP bilej + AK treba a uz mas na vyber alespon....
# 8.8.2014 0.10
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
DMG hodit na 105 a bylo by to ok- ani pri kritu by to nebylo IK, pokud by hraci nestali primo na sobe. Nejaky cas na heal tam je, ale maly... Rotak je sice nejdrazsi zbran ve hre, ale to preci neznamena, ze ma byt nejsilnejsi. Driv se sice bila, rotak, atd. nedali sehnat od gm, ale za to mezi hracema za 300k a zadnou vyhodu to nemelo a nikdo nenadaval, ted nadava fuuura lidi xD
# 8.8.2014 0.48
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
lidi nadavaj bo jsou idioti... neumí si stoupnout pár políček dal s tím že je roták nerozseká... furt budou jak idioti s clickama bez držení shiftu stát vedle něj.. pak se divte :D 110 musí stačit xD
# 8.8.2014 0.53
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Roták mi připadá strašně moc, lidi se budou bát vytáhnout vip klobouk nebo chobota.. a kupujte si elik kterej přidá hp. Ve fešákách máme skoro každej roták.. Máš 285hp? není problém, půjdeme tři.. ted jsou strašne malé dmg pro černej,harpu atd. Ted je to jen o tom, komu ty léky dříve dojdou nebo jaké má, když byl větší dmg tak to bylo i o tom, jak hráč uměl dávat léky.. dal bych černej 20, bílej 25 ale aby se nemohl sehnat tak lehce jako teď, nechal bych ho jen z questu a dalších soutěží, jinak mám mnohem radši lovce, takže bych nechal nějak vyrovnaně i harpunu (těch 20) ale aby harpuna brala třeba npc větší dmg než hráčům, jelikož je to lovec tak by měl mít nějakou výhodu při zabijení příšer.
# 8.8.2014 2.48
Born with nothing, die with everything
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Fredy nejspíš si mě nepochopil, když srovnám podobne hry tak většinou jsou HP mnohokrát vyšší oproti DMG.. Si vem že Když máš např. jako mystik 180 hp a někdo do tebe střelí rotákem a bonusem a dá kritik. No jednoduše jsi mrtvej na jeden hit a to znamená že jedna rána veme 100% HP. Samozřejmě že existuje mutováci lektvar atp. ale bral jsem to jako základ HP. Si vzpomeňte jak v oldce trvali dlouhou pvp, muzu rict že až několik minut, teď to je v pár sekundách, někdy ani to ne.
# 8.8.2014 10.56
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
já vím jak si to myslel... ale zvednout HP nejdou, a když dám roták třeba na 80, tak ho nikdy nepoužijete, když bude mít roták dmg 80, černej bude muset mít 14... a bonus rotáku nepřinese nic :D

zase se bude killit jen kulasem.. a tehdy to taky netrvalo dlouho, bílej s bonusem tě zabil do pěti sekund... a když si od rotáku stoupneš dál tak tě nemuže zabít ani s critem.. má 80% šanci že se trefí a 20% šanci že dá critikal a aby tě zabil, musí stát u tebe.. je to jen vaše stereotypní blbost, že s clickem za nima běháte na políčko.. roták tě nedá na ranu když nejsi idiot, dva rotáky už by mohly, a tak to mělo vypadat, burst určenej pro teamfight, protože kulas má rozhodně větší dmg jak rotačák, a bonus z něj dělá neporazitelného, když seberu rotáku možnost zabít tě na ránu, a ve dvou celkem s jistotou, nikdo ho nikdy nepoužije, protože než mu dáš druhý critikal, tak je dávno dohealovaný a mezitím tě nakládá bonusem..(bonus rotačáku přidá 2 dps, černému kulasu přidá 10 dps, tím chci říct že když tě roták nezabije hned, tak nemá šanci, proto kulas s bonem je furt ta nejsilnější zbran ve hře)
# 8.8.2014 11.29
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Fredy pořád nechápe... mě šlo o to, že chci zrušit tu možnost skončit fight ve 2-3 výstřelech. Jak jsem psal předtím, jestli chcete, aby se roták používal, mohl by se mu snížit dmg a snížit doba nabíjení(to už by se dalo propočítat). Ale od toho je tu ta anketa, jde v podstatě o to, jestli hráče baví fighty o 2 střelách nebo ne. A jinak ke kokainovy, proč to dávat hůře na sehnání, však ať se to používá a jsou ty fighty vyrovnané. Ne jen o tom, kdo má lepší vybavení, ke kterému se málokdo dostane. Možná by jsme se tak stejně dostali do bodu, kde každý bude mít bílej akorát tak v bance, protože by ho mrzelo o to přijít...
# 8.8.2014 11.54
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » dmg zbraní [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.