Chmatákov online


Fórum – Majitelé skinů, dávejte si pozor

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Majitelé skinů, dávejte si pozor

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zdravím,

jen bych rád aby si majitelé skinu ohlídali kde je nastaven jejich skin. Na neoficiálním serveru Jabka se prohánějí lidé s nepovoleným skinem. Zhruba dvě desítky zakázaných skinů se dokonce dají objednat na webu jabka za chk. Nejčastěji se ve hře objevujou skiny ID18, ID44, ID51, ID69 a spousta dalších.

A to tento server má dostat update? :D

Přeji příjemné řešení, pokud Váš skin byl právě také zneužit.

//EDIT: Aby to nikdo nemohl popřít, vytáhl jsem si určité screeny z fóra Jabka. Budu je nadále doplňovat, seznam na adrese http://hruzka.cz/jabko
# 28.2.2013 19.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Hehe a ty povolený skiny pixel art jim povolil kdo ? :D Vždyť ty lidi vůbec nehrají už několik let :D
Kolonka základní skiny je aktuální pro jabko...



Naposledy upraveno: 2.3.2013 15.55

# 2.3.2013 15.53
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Však šlo jenom o staré skiny Pixel art ,né o nové vector .. ,nevěděl jsem jak to je, se skinama pixel art ,a proto jsem buď poplet a nebo se nedohledal majitele.
# 2.3.2013 15.55
 


SZ
on si myslí že když majitelé nehrajou, že ty skiny nejsou jejich nebo co xD
HEJ ANDRÉ.. AJ KDYBY TI LIDI NEHRÁLI 89456 LET, TAK TO MAJÍ FURT ZAPLACENÉ ONI, A TY S TÍM NEUDĚLÁŠ NIC, TAK SE UVĚDOM RETARDE.... NA CO BY TI BYL GOOGLE V HLAVĚ? KDYŽ TAM MÁŠ OBROVSKÝ ALE HODNĚ OBROVSKÝ BOBEK.....
# 2.3.2013 15.55
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ale bože...3-(, vždyť KAŽDÝ SKIN má svého majitele, i když třeba nehraje několik let, tak jak můžete nastavovat jejich skiny, když vám to nikdo nikdy (minimálně z těch starých skinů) nepovolil? ...
Vy máte nárok na základní skiny + max na ty, jejichž majitel lognul na ofiku a skin povolil, na nic jinýho..
# 2.3.2013 15.57
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
JAK JSEM MĚL HLEDAT ASI TY STARÉ MAJITELE ,KDYŽ NEHRAJÍ UŽ ? ,TEĎ UŽ JSEM SE TOHO DOHLEDAL ALE PŘED TÍM JSEM SE JICH NEMOHL DOHLEDAT CHÁPETE TO ?,A proto jsem udělal tu chybku ;) ,a teď mě omluvte nemám čas 3-(

Ps.Hlavně že ty jsi velký kluk ,když hraješ hru jako Jabko .. ,ách jo ,nashle .

Vulgarity smazány /Sant
# 2.3.2013 16.02
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Hele ale dost a laskavě brzdi, nebo ti to tady vlepím za 100%
TY jsi udělal chybu, jelikož skiny mají své majitele tak se zklidni. Jak dlouho hraješ? Dlouho ne? Tak přece musíš vědět, že KAŽDÝ SKIN někomu patří a nemůžeš povolit nastavení přes web. Máte nárok jen na základní skiny a pouze na ty, které někdo z ofiku někomu povolil
Ale nemůžete udávat jako majitele skinů jabkaře, to není normální, když jim nepatří..
# 2.3.2013 16.07
 


SZ

Andreas020:Vy jste piče ,A JAK JSEM MĚL KUNDA HLEDAT ASI TY STARÉ MAJITELE VY DEBILY ,KDYŽ NEHRAJÍ UŽ ? ,TEĎ UŽ JSEM SE TOHO DOHLEDAL ALE PŘED TÍM JSEM SE JICH NEMOHL DOHLEDAT CHÁPETE TO BUZERANTI ?,A proto jsem udělal tu chybku ;) ,a teď mě omluvte nemám čas na srance 3-( a blbé kidy debilů 3-(

Ps.Hlavně že ty jsi velký kluk ,když hraješ hru jako Jabko .. ,ách jo ,nashle .



xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD říká ti něco skloňování podstatných jmén?? :D
ty nemáš co hledat staré majitelé xD ty ani nemáš vědět že ty skiny existujou :D
PS: nepochopil sem "blbé kidy debilů" xDDDDD kdo může napsat KIDY? xDDD
PS2: na jabku sem nebyl pul roku xD nebaví mě furt zabíjet GMka a jiné břiďáky.. když už si kvuly nám ani itemy nenasazujete...


Santea: máme BAN IP :D a jabkaři sem nechodí...



Naposledy upraveno: 2.3.2013 16.12

# 2.3.2013 16.08
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Dejte sem prosím někdo ten screen z jabka, co tam teď běhá za skiny..a žádný hádky, jinak to zamknu

Edit: tak až se najde někdo, kdo tam má účet bez BANU IP, dejte sem prosím screen
# 2.3.2013 16.10
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
UPDATOVÁNO: http://hruzka.cz/jabko
---------------------------
Proč bych nežaloval, když děláte jen problém za problémem a děláte neviňátka. Já se jinak o chmatákov nezajímám už třetí měsíc. Nemám na to čas, a zajímám se opět o jiné věci. Občas do hry lognu, udělám event a jdu zas do pryč.. kouknu sem na fórko a tím pro mě chmat hasne. Co jsi tu napsal o ''kopírování'' jabka, chlapečku, ty zřejmě nevíš jak hružka vznikla že? Původně jsme s Foresem zařizovali update pro Jabko, ale po tom když mě CZ nechtěl prodat doménu jabka, jsme se domluvili jak s CZem, tak s Gizim zda můžeme server provozovat pod jiným jménem. CZ řekl že až si doděláme web tak jabko (v0.930) vypne. Tak se nestalo, a víš kdo dokonce navrhnul název Hruška? Byl to sám CZ, jenže hruska.cz nebylo volné doménové jméno, tak vymyslel hruŽka. A proč to nepoužít, je nám jedno jak se to jmenuje. Možná ti bude 17 to ano, ale myšlení a chováním ten věk opravdu neodpovídá. Už jen dle toho jak se tu neadekvátně vyjadřuješ. A evidentně ani neumíš číst, jasně jsem psal že máš změnit majitele u skinu ID59, ne ID58 a určitě ne na mé jméno. Ten skin je spolužáka ze základky, takže u ID59 to přepiš na qIp nebo na D.O.C netuším na který nick má ten skin psanej. A dál se stebou nemá cenu vybavovat, každý kdo tě zná ví že jsi okradl spoustu lidí co se týká chmatákova, vč. lidí jako je Rabbit a další. Takže než si začneš na mě otevírat chlebárnu, tak si první utři máslo ze své hlavy. Z mé strany asi vše. :)
# 2.3.2013 16.40
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Lool :-O :-O to si dělají pr.el ? :-O Jak může mít nastaven někdo skin mimina, když natík nehraje +- 4 roky a ten by skin určitě nepovolil. Skin vlka a ducha tam má taky kdekdo...No omg, dokonce i skin Kolyho běhá po jabku...no hlavně že jsou všechny skiny stažený..3-(..
Hezky to tam vedete na tom jabku, čím dál líp...k tomu už není co dodat..
# 2.3.2013 16.53
 


SZ
LOL xD ty nové screeny :D chlamka jak prase xD
já čekal že to aspon stáhne xD hej ale není co řešit :D jabko bude cumlat pytlíky...
jen počkejte na to co jsme s Pixeem vymysleli ;)
# 2.3.2013 17.34
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
To si ze me delas prdel :-D ty si jako myslis ze kdyz si koupis barak nebudes tam rok tak si reknou sousedi, hele ja jsem majitel :-D on tu rok nebyl nebudu ho hledat, jdeme se nastehovat... Premyslej blbce
# 2.3.2013 18.29
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jako... bylo tady už hodně screenů z jabka, kde byly nepovolený skiny, ale tohle teda fakt zazdili :D Skin mimina si nedovolil nastavit nikdy nikdo, ani na ofiku ne..
Správce napíše o pár řádků nahoře, že skiny všem byly sundány a přitom ve hře lítají skiny, který tam snad ani nikdy nebyly :D Tak to je moc :-O xD

Edit: OT smazány
# 2.3.2013 18.31
 
ZuBR#
uživatel
SZ

Empty927:To si ze me delas prdel :-D ty si jako myslis ze kdyz si koupis barak nebudes tam rok tak si reknou sousedi, hele ja jsem majitel :-D on tu rok nebyl nebudu ho hledat, jdeme se nastehovat... Premyslej blbce



squatting neasi :-D
# 3.3.2013 7.03

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Santea:Lool :-O :-O to si dělají pr.el ? :-O Jak může mít nastaven někdo skin mimina, když natík nehraje +- 4 roky a ten by skin určitě nepovolil. Skin vlka a ducha tam má taky kdekdo...No omg, dokonce i skin Kolyho běhá po jabku...no hlavně že jsou všechny skiny stažený..3-(..
Hezky to tam vedete na tom jabku, čím dál líp...k tomu už není co dodat..


Naposledy jsem si s ním psal tak před dvěma/třema rokama, tehdy mi ho povoloval na ofík, už dlouho se nedá kontaktovat. Já jsem svůj skin nikdy dlouhodobě nepovoloval.
# 3.3.2013 11.03
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Majitelé skinů, dávejte si pozor

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.