Chmatákov online


Fórum – Majitelé skinů, dávejte si pozor

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Majitelé skinů, dávejte si pozor

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zdravím,

jen bych rád aby si majitelé skinu ohlídali kde je nastaven jejich skin. Na neoficiálním serveru Jabka se prohánějí lidé s nepovoleným skinem. Zhruba dvě desítky zakázaných skinů se dokonce dají objednat na webu jabka za chk. Nejčastěji se ve hře objevujou skiny ID18, ID44, ID51, ID69 a spousta dalších.

A to tento server má dostat update? :D

Přeji příjemné řešení, pokud Váš skin byl právě také zneužit.

//EDIT: Aby to nikdo nemohl popřít, vytáhl jsem si určité screeny z fóra Jabka. Budu je nadále doplňovat, seznam na adrese http://hruzka.cz/jabko
# 28.2.2013 19.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Cinex
uživatel
Ve hře: Ewen, ale teď nehraji
SZ Mail Jabber Skype Web
Již chmatákov nehraji, ale chci říci, stává se, teda na jabku docela často, ale když se správce omluvil tak nevidím problém, mě spíše překvapuje, že Nexouškovi je asi tak 17 i více let a prostě musí udávat, žalovat, jenom kvůli tomu, aby se jeho konkurentní server uzavřel a všichni šli na jeho, je to velmi nesprávné dle mého názoru.
Je to jen můj názor, tak mě to prosím nenapadejte :)

Hezký zbytek dne, Cinex.
# 2.3.2013 13.20
Plsování je navykujicí, nezačinejte s tím.
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Na webu už jsem se omlouval ,že jsme omylem zveřejnili nedodělek ID skinů ,a objednávku přes web.,spousta majitelů mě pochopila není stím problém.
Bohužel nejsem dokonalej a taky udělám nechtěnou chybu ,tak mě třeba zabíjte zato .
Nexoušku ,jsi opravdu trotl,malé užalované dítě co řeší všechno co mu příjde vhod,Cinex napsal pravdu. :).. Nelez tomu Gizmovi tak do prdele..
Zákaz na update ? ,tak se hold stane se neposereme.,stejně máme furt více hráčů než Hružka (kopírka Jabka!!) ,i bez update ;) :) ..

ID skinů i obchod přez web už je opravený :) ,skiny všem sundány ,děkuju :)

,,Správce Jabko.net ,Andree020.
# 2.3.2013 14.55
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Napadnu te, protoze tebe by urcite nesralo, kdyby sis zaplatil xxx kc za skin a kdejaky blbec by ten skin mohl nosit???:-O
# 2.3.2013 14.57
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Můj skin id 26 ,za kterej jsem zaplatil XXX kč je povolenej na serveru Jabko ,a dá se objednat na webu :) ,takže né nevadí mi že ho nosí jiní hráči ,a další skin zatím ještě nemám ve hře a zaplatil jsem za něj XXX kč :) ,přece jenom skiny jsou součást hry.,a z mích skinů jsou udělány někteří prodavači ve hře .. Moc fňukáte kvůli blbosti ,u které jsem se vám dokonce i několikrát veřejně omluvil.,a nenazívej ostatní blbcem sám jsi blbec a taky ti to nikdo neříká :) ;)
# 2.3.2013 15.07
 


SZ
xDD kdyby se to stalo na hružce tak taky žalujete :D problém je v tom že ti je 13 nebo kolik.. pane Andree :D a tak se nikdo nediví že děláš chyby :D (bo nejsi nic víc než kid nonstop sedící u chmatákova hrájící si na pána že máš práva)
to že jste retardi a dáváte do objednávky skiny, které nejsou povolené už X let, dokazuje Vaší retardaci...
Jestli NeX žaloval je jeho věc :D aj kdyby žaloval po 80té tak to furt nic nemění na tom že jste tu chybu udělali....

PS: PLS NAPYŠTE MY JAKÍ SEM SOCAN A NEUMÝM NIC NEŠ BUGOVAT PLS...

PS2: doufám že ta odpověd bude stát aspon za to abych to četl... nehodlám číst názory usmrkanců kteří si bez mamky ani zadek neutřou...
# 2.3.2013 15.16
 
Cinex
uživatel
Ve hře: Ewen, ale teď nehraji
SZ Mail Jabber Skype Web
Fredy, takto se dospělý člověk také nevyjadřuje.
Tady na fóru by se to mělo také změnit, je potřeba tady trestat za toto vyjadřování
# 2.3.2013 15.25
Plsování je navykujicí, nezačinejte s tím.
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Ano teď jsi ukázal svoje Ego 3-(

Sám Nexoušek ti může potvrdit že mi zanedlouho je 17náct.

Ale to jsem přece snad vůbec nepatří :)
Kdyby se to stalo na Hružce tak o tom ani nevím protože se na Hružku nedívám a sou mi úplně jedno ,my nemáme proč žalovat ,ještě furt jsme na tom o mnoho lépe než Hružka,a proto néni důvod si dělat vzájemné problémy..
To že Hružka zhazovala Jabku furt server a podobně ,taky si nepamatuju o tom že by jsme to psali hned na forum a žalovali,několikrát jsem Nexouškovi psal o domluvě ,ale to je domluva jak .. 3-(

Ps.. Někdo ty práva mít musí ,jestli jsem to já nebo někdo jiný je snad přece jedno ne ? :) ;)
A Fredy .. ,mám v rodině psychiatra, jestli chceš mohu ti poslat vizitku..Vypadá to že ju potřebuješ. ,děkuju :) .
# 2.3.2013 15.25
 


SZ
za 1. bude ti 17?? xD měl by ses toho psychiatra zeptat jestli i rozumově :D
za 2. též mě jabko nezajímá xD ale když nám začali psát hráči co mají skiny že na jabku jsou povolené :D a týká se to i Pixeeka tak nám do toho něco je :D
za 3. shazování serveru začal dělat Pan InteleQ...
za 4. máš pravdu s tou domluvou s nexem...
za 5. nepochopil sem proč děkuješ... xD

PS: BRAMBORI NECHUTNAJÝ JAKO MALYNY
# 2.3.2013 15.34
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Co me titulujes blbcem??? By me zajimalo co studujes nebo ani ne.. Staci mi tvuj pravopis a vime kde jsme, automechanik nebo neco takoveho, nechci tu skolu shazovat, jen at mi blbec, ktereho se 2mesice zpet zastanu nazyva blbcem, kdyz neumi psat. Tak sr prober kamarade, a bud normalni. Me treba vadi kdyz lognu a mam nejake vylepseni do hry a bez povoleni ho ma dalsich 50lidi uz ve lhotce ;)
# 2.3.2013 15.35
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Já jsem svůj názor napsal :) ,víc nemám co komentovat :)

Tituluji tě tak protože ty takhle tituluješ všechny ty ostatní :) ,tak proč bych nemohl ?

Ps .. ,Mojí češtinu klidně komentujte ,ale do mého reálného života vám nic není ,a začněte přemýšlet co tu řešíte za blbosti 3-(
# 2.3.2013 15.41
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Fredy nebo někdo prosím, kdo tam máte účet, můžete sem hodit jen tak aktuální screen, když správce tvrdí, že skiny stáhnul všem? Díky

Teoreticky by na tom screenu měl být jen skin správce (id 26), který ho povolil všem, jiný ne
# 2.3.2013 15.43
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
Santea ,Pixel skiny jsem stahoval ,samozřejmě že majitelům a těm, co majitel povolil skin ,skiny mají nadále ,logicky .. příklad ID 115 ,27 a podobně.
# 2.3.2013 15.46
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Santeo tu máš jejich aktuální seznam co si můžeš koupit :D.
chmatakov.jabko.net/images/skiny_930.png

63ka je Zopeie ne? :D předevčírem tam běhali lidi i smojim skinem .. :D
# 2.3.2013 15.47
8-)
www.hruzka.cz


SZ
Santea: Mám BAN IP asi 60krát xD
ale hráči říkají že už to je v klidu... ale furt to nemění nic na tom že tohle se nemělo stát... pořád nechápu jak si může hráč chmatákova co to hraje už dost let... ze starého obrázku kde jsou vypsaní majitelé udělat nový, ve kterém ty majitele vynechá a napíše že jsou to skiny na prodej xD nedává to smysl :D :D

EDIT//: tak nic no xD protože 22,33,52,54,56 a 63 mají stoprocentně majitele xD i když si už nepamatuju nicky...

EDIT2//: od kdy je skin 58 NeXouška? xD
# 2.3.2013 15.47
 
Andreas020
uživatel
Ve hře: Andree020
SZ ICQ Skype
A si myslíš že já si je pamatovat mám ? ,nemám v hlavě google a nesedím u toho komplu 24hodin denně.

a takovej jako Cortex nebo Supreme už ve hře v životě nebudou tak nevím co tu jejich skiny nadále dělají když jeden je myslím ve vězení a druhej v pasťáku ,co jsem zaslechl od starých hráčů :)
# 2.3.2013 15.52
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Majitelé skinů, dávejte si pozor

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.