Chmatákov online


Fórum – Majitelé skinů, dávejte si pozor

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Majitelé skinů, dávejte si pozor

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zdravím,

jen bych rád aby si majitelé skinu ohlídali kde je nastaven jejich skin. Na neoficiálním serveru Jabka se prohánějí lidé s nepovoleným skinem. Zhruba dvě desítky zakázaných skinů se dokonce dají objednat na webu jabka za chk. Nejčastěji se ve hře objevujou skiny ID18, ID44, ID51, ID69 a spousta dalších.

A to tento server má dostat update? :D

Přeji příjemné řešení, pokud Váš skin byl právě také zneužit.

//EDIT: Aby to nikdo nemohl popřít, vytáhl jsem si určité screeny z fóra Jabka. Budu je nadále doplňovat, seznam na adrese http://hruzka.cz/jabko
# 28.2.2013 19.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Jo, dneska jsem se o tom také přesvědčil. Navíc jsem zjistil, že skin hořící mumie je povolen od nějakého hráče Diego, který majitelem určitě není. Běhají tam skiny Nea Cortexe ve velkém. Má ho každý druhý, mělo by se s tim podle mne už něco udělat. Též mě sere, že můj (napůl) skin tam lítá a já o ničem nevím.8-) BTW id 64 majitel DIEGO, wat d fak kurva?
# 28.2.2013 21.02
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jo, i ti majitelé jsou nějací divní. :D
# 28.2.2013 21.39
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Oni si myslí že když už nehraje ten hráč že mohou použít jeho jméno jeho skin a všechno jeho jsou to lamy Jabko Forever Meloun
# 28.2.2013 22.32
ANTI JABKO POWA
WwESt
uživatel
SZ Mail
NeXoušek xD Jak dieťa :D Niečo spravia zle a už žaluje 3-(
# 1.3.2013 7.27
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
No tak vlastne majitel na certifikatu je sniperkiller, coz jsem byl ja a predtim nekdo jiny a tento skin je nas. Najednou prijdu na jabko ja na skin nemam pravomoce a se skinem tam beha 324 lidi.:-D
# 1.3.2013 7.34
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Hehe, nejlepší je screen z myšího, kde základní skin nemá téměř nikdo. :P To je tam zase nový GM, že nastavuje skiny na přání ? :-)
# 1.3.2013 9.36
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
WwESt: Mě tvůj názor opravdu nezajímá.
Santea: No nejen GM, ale i správce.. ten Andree020 co se tu nedávno řešil skin ID26 a další. Hlavně většinu těch skinů si může nechat nastavit kdokoliv přes objednávky na webu. :D
# 1.3.2013 13.41
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Heh, pěknej bordel tam mají..Oni budou tak dlouho dělat problémy se skinama, až někomu z ofiku rupnou nervy, nase.e se a na celý jejich slavný vedení podá žalobu..To se pak ani jeden z nich nedoplatí a místo na pařby budou chodit hákovat do Tesca, aby zaplatili odškodnění..

Btw: jak si může někdo objednat přes web skin, když na něj nemá nárok ani ho neplatil? :-O To je dmce...
# 1.3.2013 16.48
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

WwESt:NeXoušek xD Jak dieťa :D Niečo spravia zle a už žaluje 3-(


A po kolikate vid?

Skiny na neoficich by nemely co delat, jsou s nima akorat problemy a mimo jine hracum zvysuji ega xD Nejlepsi byla 'plasticka' chirurgie se skiny pro kazdeho :D Ikdyz, vyber nebyl moc velky. :-D



Naposledy upraveno: 1.3.2013 17.17

# 1.3.2013 17.14
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Jabko která verze?



Naposledy upraveno: 1.3.2013 18.45

# 1.3.2013 17.16
 
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Nějak to nefuguje.. to "odpojení" jejich účtů.
# 1.3.2013 18.04
ja nevjem uš
Gizmo
autor hry
SZ
XnickX: která verze?
# 1.3.2013 18.45
 
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
0.930
# 1.3.2013 18.53
ja nevjem uš
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Objednávka skinů přes web? No to je ale hovadina 3-(. Pokud tam někdo nárok na nějaký skin má, je to pouze ten, kdo tam přešel z ofiku a vlastní svůj skin.
A btw: kontrola majitele probíhala tak, že pokud chtěl svůj skin na jabku, musel lognout se svým účtem i nastaveným skinem na ofiku...

Taky moc nepobírám, jak můžou být na jabku starý skiny např. ID 24, 78, 44, 65, atd., jejichž majitelé dávno nehrají. Pochybuju, že logli na jabko a někomu ho povolili ..
# 2.3.2013 11.58
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nojo, když jsem to psal správci toho serveru.. poslal mě do řiti se slovy že chybička se stane. :D Z vlastní zkušenosti vím že chybička se stane u jednoho skinu, ale ne u 50% skinů co ve hře jsou. :D
# 2.3.2013 12.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Majitelé skinů, dávejte si pozor

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.