Chmatákov online


Fórum – GM práva.

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Remeselnik1
uživatel
Obrázek
Ve hře: Remeselnik1,Index^^
SZ ICQ Skype
Dobrý den Chmatáci.Mám podezření že hráč Cecilka ma GM práva.Důvod:Neustále ví kde jse pohybuji,neustále zamnou chodí s 5 jejímy mystikami a když příjdu k místu kde jsem odlogl za ůčet který mě killila tak tam není ale hned mě to odpojí a jak lognu tak tam je.Stím odpojením a pak lognutím že tam byla tak je to asi po 12×té a už mě to nebaví furt kupovat nové meditační hole a náčiní ke skillení ochočování.Prosím nějakého Game Mástera aby jse na to osobě podíval,a Gizma jestly by byl tak hodný a udělal znovu kontrolu práv ve hře.Děkuji toto byl můj požadavek a dotaz.



Remeselnik1
# 20.10.2011 12.24
Joint nebo sklo?Je to jedno! :twisted::twisted::twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Táhni a už se nevracej. Killení ke hře patří, to ano, ale ne tak, že si někoho najdeš, hodíš si tam účet a jdeš do něj, navíc ty Tvoje NP, že byly všechny oprávněné? Aha.. Vem si s sebou Qipka a zmiz.
# 21.10.2011 13.22
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já tomu nevěřím, Mario to nebyl, na 100%, říkejte si co chcete. :P
# 21.10.2011 13.50
 
mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype
Mario je špína... Jak už je postnuto... Všechny osrával... Vystižení ;-) Zklamání...3-(:-O
# 21.10.2011 15.20
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Qip: Mě je úplně jedno jestli byl Mario Cecilka nebo ne, spíš to dokazuje, že ve zdejší komunitě není nikdo, kdo by byl schopný být pořádně zodpovědný svému postavení a ani přijímat následky. Když už udělal nějakou chybu, tak je dobré ji alespoň přiznat, ale pořádným způsobem - za to asi ani nemůžu vinit, to tu neděla nikdo..
# 21.10.2011 15.22
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Akacko
uživatel
Obrázek
Ve hře: SienPre
SZ Mail
Unban Empty !!:P
# 21.10.2011 16.34
[center]Obrázek[/center]

[center]Obrázek[/center]
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Sem celkem v šoku, byl sem ten kdo si myslel že Mário je chlap na svém místě, mýlil sem se, a unban Empty ?? On buguje tak podle mého bych BUGERUM nedal žádný unban ať se děje co se děje, to že pak nahlásil chybu jen díky tomu že byl proti němu důkaz a nic už mu nezbývalo...
# 21.10.2011 17.10
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
mario n1.. snad nikdo tady nedokázal naštvat celou ch komunitu :D
# 21.10.2011 18.22
Rembik
uživatel
Obrázek
Ve hře: _springCZech_
SZ ICQ Skype
Super xD
# 21.10.2011 18.35
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Je zajimavý že problémy s Mariem meli jen problémový hráči.

ID 6 neměl, enbo snad mylim ze nemel a proste myslim si ze tole se neda snad povazovat za zneuzivani.. :-)
# 21.10.2011 19.16
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Chlapi, hanba Vám, nie Mariovi. Za ten rok a pol čo hrá spolu so mnou vykonal v tomto hernom svete toho oveľa viacej ako niektorí za 5 rokov.....
Každý jeden z Vás len trepete bullshity jaký je buger a ako zneužíva práva, naLinkujem sem všetky témy a verte tomu, že sa nájdu oveľa väčšie špinavosti na Vás ostatných, na všetkých do jedného.

Ukázalo sa presne to čo sa malo - Mario svoju prácu vykonával dôsledne, a preto bol nepohodlný 99% komunite. Ja som stával s Mariom spolu pri hnedkách skrytý veľakrát, a mal som pofoteného toho neskutočne veľa. Empty byť tebou, tak len šúcham nohami, pretože ty si na tých screenoch bol najčastejšie, ako padajú pod tvoje acc hnedé choboty... Pri rybárni sme spolu s Mariom sledovali najmenej 20x ako bugovali meditáciu hráči.
-Preto bolo naňho toľko sťažností, pretože nemal právomoc tresknúť vám Ban ako John....

Plne súhlasím s výberom Maria za CHTS, ako aj predtým. Santea, John vedia aký Mario je, ja to viem taktiež, len blbci, ktorí ho nemali šancu spoznať naňho kydajú špinu.

A pretože som čakal, kedy sa debilkovia vzbúria aby mohli bugovať v pohodlí ďalej a zbavili sa Maria - končím s CH aj ja.
Koly, Mario ďakujem Vám za podporu pri všetkých okamihoch strávených s Vami na CH 1.5

Pribudnú posledné 2 skiny odo mňa na web v priebehu víkendu, tým končím.
# 21.10.2011 19.19
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
...a takto to chodí v CH už dlhé veky :D
# 21.10.2011 19.23
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Neberte si do huby jen mě, dostal jsem kolikrát ( ne jen jednou!! ) np neprávem, poserte se! Jděte do mindy vy stupidní idioti.
# 21.10.2011 19.50
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Stalo se přesně to, co jsem očekávala.. Mě teď vůbec nezajímá, kdo nebo co je Cecilka, ale to jak jste vy všichni zametli s Mariem. Před pár dny jste s ním byli kámoši a teď je to ta největší špína chmatu. Pro mnoho z vás se stal nepohodlným, protože po vás tvrdě šel, našel hrozně chyb ve hře, plno bugerů a spoustu věcí, ze kterých se chce blejt.
Potřebovali jste se ho zbavit a podařilo se, můžete si zatleskat.
Asi by jste ti z vás, kdo tu na něj tak kydáte, nestačili čumět, co ve hře všechno zjistil, to by asi vám spadla čelist. Pokud se tu na něj něco vytáhlo a chtělo se po něm vyjádření, vždycky sem logl, vše slušně vysvětlil a nezdejchl se jak prašivej pes.
Sáhnětě si vy všichni, co tu řvete hurá Mario je v prdeli, do svědomí. Podvádíte, rekillite, bugujete, pomlouváte se navzájem a pak se všichni chováte jak největší kámoši.
Giz psal, že mu byly poslány videa o tom, jak zneužívá práv, to je docela závažný obvinění, proč ten dotyčný nedal videa na web? Po Mariovi jste chtěli, aby vše doložil, když tak učinil, hned jste to začali zpochybňovat i když to bylo naprosto prokazatelný...
Jste borci, gratulujte si, že jste vyštípali hráče, kterej, podle některých z vás, zneužíval práva
# 21.10.2011 20.07
 
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Naprosto souhlasím se Santeou, nevytkl bych jí ani půl slova. Rovněž bych tedy chtěl podotknout, že Sonder a další kapitoly sami o sobě vůbec neví, co Mario pro chmat udělal.
Sám jsem s ním měl problémy, všechny účty jsem měl v NP, byla to moje chyba, tak jako vy děláte chybu, že si stěžujete na nejlepšího CHTsáka, co tu kdy byl.

PS: Přijde mi, že si vždycky stěžujou hráči ze zeleniny.
Každopádně já jsem s chmatem skončil už dávno a teď odejdou kapacity jako Matomi, tak můžete server přejmenovat z oficiálního na jabko2.

A Empty? Pokud se nemýlím, tak debil a idiot jsi byl vždycky jenom ty. Bože, bože, komu to ty tvoje kecy cpeš?
Bye.3-(
# 21.10.2011 20.14
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Server už se přejmenovat mohl dávno :) .. A pokud Gizmo sám uznal, že jde o zneužití práv, není co řešit, ne? :) Gizmo by to měl vědět sám nejlépe, co je využívání a co ne... Já na to nemám žádný názor, neznal jsem ho..
# 21.10.2011 20.18
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.