Chmatákov online


Fórum – GM práva.

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Remeselnik1
uživatel
Obrázek
Ve hře: Remeselnik1,Index^^
SZ ICQ Skype
Dobrý den Chmatáci.Mám podezření že hráč Cecilka ma GM práva.Důvod:Neustále ví kde jse pohybuji,neustále zamnou chodí s 5 jejímy mystikami a když příjdu k místu kde jsem odlogl za ůčet který mě killila tak tam není ale hned mě to odpojí a jak lognu tak tam je.Stím odpojením a pak lognutím že tam byla tak je to asi po 12×té a už mě to nebaví furt kupovat nové meditační hole a náčiní ke skillení ochočování.Prosím nějakého Game Mástera aby jse na to osobě podíval,a Gizma jestly by byl tak hodný a udělal znovu kontrolu práv ve hře.Děkuji toto byl můj požadavek a dotaz.



Remeselnik1
# 20.10.2011 12.24
Joint nebo sklo?Je to jedno! :twisted::twisted::twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5

LuiS^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Moc nehraju.. :/
SZ Mail Skype
To asi těžko.. 3-(
# 20.10.2011 17.42
Obrázek Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Protože jde pravděpodobně (jak mě informovali ostatní + poslaná videa) o zneužití práv, mohu potvrdit, že IP adresa, ze které hraje Cecilka je stejná, jako Mariova. Jeho CHTS práva jsou pozastavena.
Od počátku jsem říkal, že si máte vybrat - buď hrát normálně jako hráč, nebo jako správce. Ne oboje.
# 20.10.2011 18.32
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Prominte za tohle OT ale musel jsem.

Mario ty zmetku hnusnej pěkně si nás tu všechny osrával celou tu dobu nasral jsi mě pěkne už sem nelez debile. 3-(



Naposledy upraveno: 20.10.2011 18.43

# 20.10.2011 18.42
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ou, tak to jsem nečekal...

Za normál acc Mario si hrál na kamaráda a s Cecilkou podělával... 3-(
# 20.10.2011 18.42
 
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Hustý :-D Střík :-[ I kdyby to byl mário ;D Tak se svět nezhroutí :) pro mě zůstane kámošem stejně i kdyby byl i kdyby nebyl ;DD.. Protože, nezáleží na účtu ve hře, ale na osobnosti ;).. neřešit ;D tady radši nic.. protože, to nemá cenu..
# 20.10.2011 18.46
[url]Obrázek[/url]
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Táák .. a John je na to zase sám :)))
# 20.10.2011 19.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Fabosi ;D Tak začni zase ty pařit ;P
# 20.10.2011 19.19
[url]Obrázek[/url]
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tak teď bych prosil Ty jeho zastánce, aby mi na tohle teď něco napsali, hlavně Ti,, co psali, že by dali za něj ruku do ohně, jaký je férový atp.. Hlavně Ty jeho bezdůvodné NP.. Ano, promiň, že myslím i Tebe Santeo, ale já byl ten, co to tvrdil od samého počátku, že to není dobrý hráč a Ty stížnosti na něj, škoda, že to vyšlo najevo až teď.. Jen se ukázalo, že si jdete za svým a pro hráče neuděláte nic..
# 20.10.2011 19.26
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Myslím si, že to s Emptym není tak, jak se to rozsoudilo. Já Emptymu věřím. A když už by teda bugoval, tak ne za svůj účet, kde má mnoho VIP věcí a peněz ne?
# 20.10.2011 19.45
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Druhý odstavec z posledního příspěvku od Gizma to zcela vystihl.
# 20.10.2011 20.11
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
A pojebte se vy zmrdi škaredí !!!:D Já to říkal stejně jako Terineška :-* Dejte mi klidně ban ale tenhle příspěvek mi za to stojí hlavně jak ten zmrd vběhne za normal acc do np sejme tam někoho a pak za maria že o ničem neví ty Píšo !!! By si skončil tak na jabku :D Jako já kvůli tobě :/ a třeba mě zabijte:D

BTW: teď se začne vymlouvat že to je jeho brácha nebo táta :D nebo možná ségra nebo máma :D
# 20.10.2011 20.11
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Empty927: By si skončil tak na jabku :D Jako já kvůli tobě :/




Co takhle dát Jewowi unban?:) Myslím že bug objasnil a bylo mu slíbeno že ho dostane... :-)



Naposledy upraveno: 21.10.2011 13.52

# 20.10.2011 20.35
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
MucQ, CmuQ, FucQ, DucQ:D stejně nic nedostanu :D, jsou tu na mě zlí :(
# 20.10.2011 21.07
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Docela mě zajímá vyjádření Maria.
# 20.10.2011 21.22
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Jirekcz:Docela mě zajímá vyjádření Maria.


POchybuju že se vyjádří :)
# 20.10.2011 21.27
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.