Chmatákov online


Fórum – GM práva.

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Remeselnik1
uživatel
Obrázek
Ve hře: Remeselnik1,Index^^
SZ ICQ Skype
Dobrý den Chmatáci.Mám podezření že hráč Cecilka ma GM práva.Důvod:Neustále ví kde jse pohybuji,neustále zamnou chodí s 5 jejímy mystikami a když příjdu k místu kde jsem odlogl za ůčet který mě killila tak tam není ale hned mě to odpojí a jak lognu tak tam je.Stím odpojením a pak lognutím že tam byla tak je to asi po 12×té a už mě to nebaví furt kupovat nové meditační hole a náčiní ke skillení ochočování.Prosím nějakého Game Mástera aby jse na to osobě podíval,a Gizma jestly by byl tak hodný a udělal znovu kontrolu práv ve hře.Děkuji toto byl můj požadavek a dotaz.



Remeselnik1
# 20.10.2011 12.24
Joint nebo sklo?Je to jedno! :twisted::twisted::twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Viděl bych to asi tak, na jeho ip hraje i Ajedrez, ten má Cecilku v klanu a zná jí, co kdyby mu dala heslo a on tam občas logl? :-)
# 20.10.2011 21.51
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Gizmo:Protože jde pravděpodobně (jak mě informovali ostatní + poslaná videa) o zneužití práv, mohu potvrdit, že IP adresa, ze které hraje Cecilka je stejná, jako Mariova. Jeho CHTS práva jsou pozastavena.
Od počátku jsem říkal, že si máte vybrat - buď hrát normálně jako hráč, nebo jako správce. Ne oboje.


Tohle je docela drsná pravda. Každý si to myslel a tušil, někdo to zakrýval za vysoce inteligentníma příspěvkama, ale tohle mluví vážně za vše a nedá se to ničím vykecat. Nechci mít na Mária nějaké připomínky, ale je sprosté jak spousty lidí proti němu protestovalo a každý se ho jen zastával a měl ostatní za blbečky viz. začátek tohoto tématu, ale copak, že najednou všichni změnili názor?! Snad když si něco myslím tak si za tím stojím.



Naposledy upraveno: 20.10.2011 22.22

# 20.10.2011 22.08
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Mě už na této hře asi nic nepřekvapí.. O_o
# 20.10.2011 22.19
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Tak tohle je síla.

Po čtrnácti dnech jdu na skok na fórum a takováhle rána. Bez mučení se přiznám, že jsem byl mezi těmi, kdo by za Maria ruku či obě do ohně dali. Ale tohle je moc. Nechápu, jak někdo, kdo byl tak v pohodě, mohl dělat takový sviňárny jako dělal("/a" už nee) Cecilka. Já s ním nikdy neměl problémy, proto jsem možná přehlížel problémy všech vás, které Mario (teď už vím, že opravdu) buzeroval. Omlouvám se za svoji krátkozrakost. Rád si počkám na Mariovo vyjádření. Jestli se nevyjádří a zdrhne, je to srab.

Gizmo: Díky.
# 20.10.2011 22.52
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
+Chesse King ... Toť další account.

Je vcelku zajímavé, že práva dostane ten, kdo hraje chvilku oproti někomu, kdo se snaží se dostat i do obyčejné chmazky třeba rok a hraje nějakých 5 let.
Je to celkem zklamání, že člověk, kterému byste měli bezmezně věřit udělá takovou věc, jako zneužití práv. Ten člověk, který by se měl starat o správný chod hry né jí sr*t tím, že zneužívá práva pro vlastní účely.

Neměl by ses bát o účty/práva atd, ale spíš si uvědom, že tu si skončil (myslím tím, že tu pro všechny od teď si a budeš nula)

HAMBA TI!
# 20.10.2011 23.41
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Je jedno jestli cecilku ovládám já, nebo někdo jiný ..Odsuzujete mě, protože podělávám ? A kdo z vás ne ? Každý tady každýho poděláva...Každý tady z vás někdy někoho podělal, někdo i hůř tím, že prodává skiny (který jim nepatří) za peníze, vipka za peníze, který pak dotyčný nikdy nedostane..Tomu říkám hnus a né, že někdo někoho zabije mystikem, což ke hře patří ..Od čeho je obrana ? Házel jsem snad před np někoho, kde už čekali mystikové ? Ne! Prostě obyčejný zabíjený hráčů, což ke hře patří a je absolutně jedno za jaký účet ..Mluvíte o účtu Cecilka jako o nějakým odpadu .. Je to snad bugerský účet ? Viděl snad někdo někdy, že by se jakkoliv z účtu cecilka bugovalo ?! Ne..Pouze zabíjelo, což ke hře patří ..
Mluvíte najednou všichni, jak jsem každýmu dával neoprávněně np..Jen lžete..Za každým np, co jsem dal si stojím ..Jen si pořád stěžujete..Když podáte stížnost a já, nebo kdokoliv z CH.T.S. nemá důkaz, hned je ten nejhorší ch.t.s. co zneužívá práv a když pak někdo podá stížnost, ch.t.s. k tomu přidá jasný důkaz, přesto někteří blbečci tvrdí, že opět neoprávněný np, ačkoliv důkazy jsou nevyvratitelný ..Prostě je to pořád dokola a zbytečnost nad tímhle vůbec ztrácet čas ..
Rád bych se pokochal videem, které přišlo Gizmovi ..Je mi víc než jasný, od koho je a ačkoliv jsem je neviděl, ale má na nich být, jak využívám práv, tak vím že určitě nejsou natočená z oficiálního serveru, ale z nějakého nelegálu, či neoficálního serveru ..Tobě nepřijde gizmo divný, že empty co tu pořád podával stížnost za každou kravinu a snažil se, abych měl down práva se najednou na forku, zrovna když se řešila ta věc s tím jak bugoval hnědky nebránil videem, který ti poslal ?? Proč to najednou poslal jen tobě a nezveřejnil jako obvykle na forko ? Nechtěl snad, abych video viděl a mohl se bránit ?No, teď už je to beztak fuk ..
Teď už nemám konečně žádný důvod logovat do téhle hry ..vipka rozdány, skiny vyřešeny ..
Svoje už jsem napsal a dál se k tomuto téma nehodlám vyjadřovat..Mody poprosím o lock, protože tu už nic ani k řešení není ..
# 21.10.2011 0.16
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Mario:Je jedno jestli cecilku ovládám já, nebo někdo jiný ..Odsuzujete mě, protože podělávám ? A kdo z vás ne ? Každý tady každýho poděláva...Každý tady z vás někdy někoho podělal, někdo i hůř tím, že prodává skiny (který jim nepatří) za peníze, vipka za peníze, který pak dotyčný nikdy nedostane..Tomu říkám hnus a né, že někdo někoho zabije mystikem, což ke hře patří ..Od čeho je obrana ? Házel jsem snad před np někoho, kde už čekali mystikové ? Ne! Prostě obyčejný zabíjený hráčů, což ke hře patří a je absolutně jedno za jaký účet ..Mluvíte o účtu Cecilka jako o nějakým odpadu .. Je to snad bugerský účet ? Viděl snad někdo někdy, že by se jakkoliv z účtu cecilka bugovalo ?! Ne..Pouze zabíjelo, což ke hře patří ..
Mluvíte najednou všichni, jak jsem každýmu dával neoprávněně np..Jen lžete..Za každým np, co jsem dal si stojím ..Jen si pořád stěžujete..Když podáte stížnost a já, nebo kdokoliv z CH.T.S. nemá důkaz, hned je ten nejhorší ch.t.s. co zneužívá práv a když pak někdo podá stížnost, ch.t.s. k tomu přidá jasný důkaz, přesto někteří blbečci tvrdí, že opět neoprávněný np, ačkoliv důkazy jsou nevyvratitelný ..Prostě je to pořád dokola a zbytečnost nad tímhle vůbec ztrácet čas ..
Rád bych se pokochal videem, které přišlo Gizmovi ..Je mi víc než jasný, od koho je a ačkoliv jsem je neviděl, ale má na nich být, jak využívám práv, tak vím že určitě nejsou natočená z oficiálního serveru, ale z nějakého nelegálu, či neoficálního serveru ..Tobě nepřijde gizmo divný, že empty co tu pořád podával stížnost za každou kravinu a snažil se, abych měl down práva se najednou na forku, zrovna když se řešila ta věc s tím jak bugoval hnědky nebránil videem, který ti poslal ?? Proč to najednou poslal jen tobě a nezveřejnil jako obvykle na forko ? Nechtěl snad, abych video viděl a mohl se bránit ?No, teď už je to beztak fuk ..
Teď už nemám konečně žádný důvod logovat do téhle hry ..vipka rozdány, skiny vyřešeny ..
Svoje už jsem napsal a dál se k tomuto téma nehodlám vyjadřovat..Mody poprosím o lock, protože tu už nic ani k řešení není ..




A to znamená, že budeš využívat práva? Tak to jóóó.:idea:
# 21.10.2011 0.28
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
;DDDDD , všichni se prosím těd hned podřezejte..
Protože, Mário je Cecilka .. ;D všichni brečte ;DD.. jako kdyby šlo o život :'D Nejvíc se stejně směju.. jak tady každej brečí ;D.. já za máriem stojím od začátku hry ;D a nevěděl jsem že je Cecilka .. těd když to vím.. chovám se stejně jako vždy .. Naopak .. co tady cecilka způsobila svým "SkilSs " .. tady nepředvedl nikdo.. ;D tak radši držte papulky .. a navážejte se do mě horem dolem ;D.. sedte na židly a závislačte .. vy introverti :-D lol

S pozdravem .. Los Qipos ;D Prosím, všichni do mě na 3,2,1 těd! ;D♥
# 21.10.2011 0.33
[url]Obrázek[/url]
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
QIP: Docela mě překvapuje, že tu ještě vystupuješ s tímhle nickem. ;)
# 21.10.2011 0.37
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Já jsem řikal od začátku že Mario se mi nezdá..
Gizmo má naprostou pravdu se svým příspěvkem,Mario si zbytečně zadělal na problémy...
Já tu být CHTS tak si toho ku.va vážim a nedělám takovýhle hovadiny jako Mario,kterej měl(má) z práv akorát srandu a zábavu
# 21.10.2011 6.04
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Mario:Je jedno jestli cecilku ovládám já, nebo někdo jiný ..Odsuzujete mě, protože podělávám ? A kdo z vás ne ? Každý tady každýho poděláva...Každý tady z vás někdy někoho podělal, někdo i hůř tím, že prodává skiny (který jim nepatří) za peníze, vipka za peníze, který pak dotyčný nikdy nedostane..Tomu říkám hnus a né, že někdo někoho zabije mystikem, což ke hře patří ..Od čeho je obrana ? Házel jsem snad před np někoho, kde už čekali mystikové ? Ne! Prostě obyčejný zabíjený hráčů, což ke hře patří a je absolutně jedno za jaký účet ..Mluvíte o účtu Cecilka jako o nějakým odpadu .. Je to snad bugerský účet ? Viděl snad někdo někdy, že by se jakkoliv z účtu cecilka bugovalo ?! Ne..Pouze zabíjelo, což ke hře patří ..
Mluvíte najednou všichni, jak jsem každýmu dával neoprávněně np..Jen lžete..Za každým np, co jsem dal si stojím ..Jen si pořád stěžujete..Když podáte stížnost a já, nebo kdokoliv z CH.T.S. nemá důkaz, hned je ten nejhorší ch.t.s. co zneužívá práv a když pak někdo podá stížnost, ch.t.s. k tomu přidá jasný důkaz, přesto někteří blbečci tvrdí, že opět neoprávněný np, ačkoliv důkazy jsou nevyvratitelný ..Prostě je to pořád dokola a zbytečnost nad tímhle vůbec ztrácet čas ..
Rád bych se pokochal videem, které přišlo Gizmovi ..Je mi víc než jasný, od koho je a ačkoliv jsem je neviděl, ale má na nich být, jak využívám práv, tak vím že určitě nejsou natočená z oficiálního serveru, ale z nějakého nelegálu, či neoficálního serveru ..Tobě nepřijde gizmo divný, že empty co tu pořád podával stížnost za každou kravinu a snažil se, abych měl down práva se najednou na forku, zrovna když se řešila ta věc s tím jak bugoval hnědky nebránil videem, který ti poslal ?? Proč to najednou poslal jen tobě a nezveřejnil jako obvykle na forko ? Nechtěl snad, abych video viděl a mohl se bránit ?No, teď už je to beztak fuk ..
Teď už nemám konečně žádný důvod logovat do téhle hry ..vipka rozdány, skiny vyřešeny ..
Svoje už jsem napsal a dál se k tomuto téma nehodlám vyjadřovat..Mody poprosím o lock, protože tu už nic ani k řešení není ..



Hele, to že sis našel za chts účet nějakýho hráče a šel si ho sundat to je podle mě teda taky zneužívání práv :-**. Teď si mě neber do huby, řeší se tu uplně něco rozdílnýho. Máš pravdu, ty jsi byl vždycky ten nejhorší chts, vždycky si píčoval a dával np za nic, já jsem ho dostal za nic to by ti potvrdil kdokoli kdo tam byl, chytat ryby pro někoho kdo skillí mystiku a ty mě zavřeš. Jseš pouhopouhej idiot :-). To jsem rád, že odcházíš, konečně jsem se dočkal. hodně štěstí do života.:)
Tohle ti přeju upřímně, nejsem zmrd.:)
BTW: Qipe, moc skill to nebyl měl bonusovej kulas a stejně odlogoval když dostával a logl další účet "cecilka." nebo "cecilku" no.. A snad nikdy nebyl v chráněný sám vždycky logl, jenom když někdo z jeho kamarádů killil. To pro mě neni skill, pro mě je skill třeba FabošéQ :-)), ZUBR s těma jeho kecama :-DD
# 21.10.2011 8.07
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
hehe, myslím že se to dalo očekávat... konekonců podobně to dopadlo skoro s každým CHTS ne? ;)
# 21.10.2011 9.22
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
Ajedrez-cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Tvrdokozusk
SZ Skype

Shinty:+Chesse King ... Toť další account.



Co sem pleteš Chesse ? Chess je můj bojovník, na kterého mám heslo jen já. 3-( Mario má Dragutinovice.
# 21.10.2011 10.10
 
Remeselnik1
uživatel
Obrázek
Ve hře: Remeselnik1,Index^^
SZ ICQ Skype
Ajedrez,CHESS KINGS Není Mario.Znám Ajdiho moc dlouho a není to on.Jo a měly by jste mě děkovat za vyřešení dlouhodobého případu xDxDxD
# 21.10.2011 10.23
Joint nebo sklo?Je to jedno! :twisted::twisted::twisted:
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Omluva Ajedrezovi. :-)
# 21.10.2011 12.30
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.