Chmatákov online


Fórum – GM práva.

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Remeselnik1
uživatel
Obrázek
Ve hře: Remeselnik1,Index^^
SZ ICQ Skype
Dobrý den Chmatáci.Mám podezření že hráč Cecilka ma GM práva.Důvod:Neustále ví kde jse pohybuji,neustále zamnou chodí s 5 jejímy mystikami a když příjdu k místu kde jsem odlogl za ůčet který mě killila tak tam není ale hned mě to odpojí a jak lognu tak tam je.Stím odpojením a pak lognutím že tam byla tak je to asi po 12×té a už mě to nebaví furt kupovat nové meditační hole a náčiní ke skillení ochočování.Prosím nějakého Game Mástera aby jse na to osobě podíval,a Gizma jestly by byl tak hodný a udělal znovu kontrolu práv ve hře.Děkuji toto byl můj požadavek a dotaz.



Remeselnik1
# 20.10.2011 12.24
Joint nebo sklo?Je to jedno! :twisted::twisted::twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
GM práva ve hře má pouze john, nikdo jinej (podívej se do starších topiců a novinek, je to tam jasně napsaný), jen tu píšeš kecy, Cecilka nikdy neměla ani nemá žádný práva.
# 20.10.2011 13.08
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Nediskutovalo se náhodou někde, že cecilka je mario?
Ani nevím jak to dopadlo...
Jako né že bychto nějak podporoval, jen to tu připomínám.
# 20.10.2011 13.25
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Máš pravdu, že Cecilka má opravdu podivné chování, takže bych se tomu vůbec nedivil, tím nemyslím, že se chová jak .... ale jak furt loguje, někde "odlogne" a výjde odjinud..
# 20.10.2011 13.31
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

TeRiNeČkA:Máš pravdu, že Cecilka má opravdu podivné chování, takže bych se tomu vůbec nedivil, tím nemyslím, že se chová jak .... ale jak furt loguje, někde "odlogne" a výjde odjinud..


Som svedkom. Minule som hral bol pri lhotke. Išiel som do ostrovic a keď som si tam vkladal veci do banky zrazu sa tam zjavil. Ako keby použil ".ostrovice" pretože proste tam zrazu bol...Keby ide tak si všimnem že tam ukazuje meno...
# 20.10.2011 13.43
 
Remeselnik1
uživatel
Obrázek
Ve hře: Remeselnik1,Index^^
SZ ICQ Skype
A k tomu jak ví kde je pobyhuji(Když je to ůdajně Mário):Myslím si že za CH.T.S ůčet se skinem ID 6 sleduje kde jse pohybujeme a pak zjistí kde jsme tak si tam naháže ůčty a kámarády s mystikou a jdou nás podělat.Nedávno jse my stalo že jsem Cecilce utekl k PVP aréně a nevěděla kde jsem,tak najedno jse tam oběvilo 5 mystiku,niž mezi nimi byla Cecilka.
# 20.10.2011 14.10
Joint nebo sklo?Je to jedno! :twisted::twisted::twisted:
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Cecilka je gay :-D Je to určitě mario a jenom nas podělává :-D, Jinak si taky myslím, že to musí být hráč s právy. Už jsem to i slyšel asi před měsícem, že má někdo podezření cecilky na práva:)
# 20.10.2011 14.21
 
Remeselnik1
uživatel
Obrázek
Ve hře: Remeselnik1,Index^^
SZ ICQ Skype
A taky je divné že má přes 5 mystiku...Ze by nekdo utracel tak za manu a blesky?To si muze dovolit jen hráč který má hódně,ale hódně peněz.
# 20.10.2011 14.42
Joint nebo sklo?Je to jedno! :twisted::twisted::twisted:
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Remeselnik1:A taky je divné že má přes 5 mystiku.

A to jsi zjistil jak? To je táhla za sebou? xD
# 20.10.2011 15.09
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ

Santea:

Remeselnik1:A taky je divné že má přes 5 mystiku.

A to jsi zjistil jak? To je táhla za sebou? xD



Teď si to vychytala
Myslím si že by 5 mistiků za sebou nikdo netáhl + zaráz střílel xD
# 20.10.2011 15.14
Obrázek
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Napiš nicky těch mystiku jsem zvědav já jsem zatím viděl jen Cecilka a Cecilka. a to s tečkou je bojda.

A k tématu Gizmo jasně psal že práva má jen on a john a je trochu drzost ho prosit o to aby to udělal znova když to bylo jasně řečeno. 3-(

Cecilka má prostě oči všude mno :D
# 20.10.2011 15.37
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Připadá mi divná. Cecilka má ještě mystika julius cesar. A jeslti to tak je tak Cecilka neni mário..
# 20.10.2011 16.06
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Cecilka není Mário... Julius není její :-P
# 20.10.2011 16.28
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Má , sama mi to řikala -.-"
# 20.10.2011 16.39
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Cecilka je holka, o tom Juliusi moc nevím, ale tak třeba to je jejího kluka, nebo kámoše atp, to tě nenapadlo?
# 20.10.2011 16.46
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Možno je Cecilka Jasper xD
# 20.10.2011 16.57
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM práva. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.