Chmatákov online


Fórum – Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Robbenko
zablokován
SZ Mail
Prosim o vyhozeni kernolla z CHUJ a Palanda z Chmakuzy protoze

tedka pred 2 min jsem byl v 4. meste!Hrac Andree pred ocima Kernolla a Palandy killi a rekilli ostatni hrace kdyz jsem se do nej pustil sel do me palanda a Kernoll,Andree odlogl ja jsem dostal od palandy potom hned prisel Supreme(CHBI) a zabil Palandu jelikoz me bezduvodne zabil a Kernoll zabil SUpreme(CHBI) tady screen : http://img227.imageshack.us/img227/5990/bezduvodnykillkernollfp1.jpg
(na tom screene je jak Kernoll jde do Supreme) svedek:supreme Rabbit BIgBoSS DJ.Tr@va atdd....
Tohle uz jasne mluvi za to ze Kernoll zneuziva sva prava v CHUJ!
# 30.3.2008 22.28
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Palanda tohle presne delaj lidi co jim dojdou argumenty nejdrive to chtej uckoncit a pak kdyztak reknou ze s lamama nebo demnetama se nema cenu hadat takze si fakt ubozak :-D
# 31.3.2008 14.30
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
palanda:tady ukazujes sve IQ houpaciho kone...i kdyz to urazim i toho houpaciho kone...kazdej normalni clovek,co mu to aspon trochu mysli by uz davno uznal svou chybu priznal by to a napravil sve prohresky tim,ze by je nadale neopakoval...ale malej klucina jako ty kterymu to bohuzel nemysli nezvlada nic jineho,nez bezohledne kazdymu rikat jaka je to lama,dmnt apod. myslim ze tady na tebe pada dost stiznosti z kterych se nevyvliknes a pokud tu vladne apon trocha spravedlnosti,tak by mel hlac palanda odejit s chmakuzy
# 31.3.2008 14.35
Já jsem zákon
big smoke
uživatel
SZ
Mám vás dost! Jen vyvoláváte konflikty, abyste měli záminku stěžovat si na Kernolla. Určitě ste killovali, on zasáhl a od té dob mu děláte jen naschály a tyhle prasárny. A jak big říkal, tak Kernolla považuje za jednoho z nejrozumějšího a nejinteligentnějšího (omg hrozné slovo) tady na foru a v celé hře. Myslíš si Robbene, že by ho vyhodil kvůli tobě (nejblbějšímu a nejdementnějšímu) ? Od teď tyhle ty topicy mažu a odměňuju warningem.
# 31.3.2008 14.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.