Chmatákov online


Fórum – Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Robbenko
zablokován
SZ Mail
Prosim o vyhozeni kernolla z CHUJ a Palanda z Chmakuzy protoze

tedka pred 2 min jsem byl v 4. meste!Hrac Andree pred ocima Kernolla a Palandy killi a rekilli ostatni hrace kdyz jsem se do nej pustil sel do me palanda a Kernoll,Andree odlogl ja jsem dostal od palandy potom hned prisel Supreme(CHBI) a zabil Palandu jelikoz me bezduvodne zabil a Kernoll zabil SUpreme(CHBI) tady screen : http://img227.imageshack.us/img227/5990/bezduvodnykillkernollfp1.jpg
(na tom screene je jak Kernoll jde do Supreme) svedek:supreme Rabbit BIgBoSS DJ.Tr@va atdd....
Tohle uz jasne mluvi za to ze Kernoll zneuziva sva prava v CHUJ!
# 30.3.2008 22.28
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
To potvrdim že sem přišel do 4. města a vytáhl sem chobota a Andree se do mě pustil odlogl sem a dostal informaci že Andree rekiluje a bigman do něj půjde za to že si dovoluje na bezbranný a tak sem logl a palanda a andree a kernoll šli do bigmana a pak sem kilnul palandu jelikož on v tom neměl co dělat jen se tam vmísil a šel sem do andreeho který odlogl a pak do mě začal šít kernoll:-|to sem si o kernollovi nemyslel že pomáhá kilerům...
# 30.3.2008 22.30
Obrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Já do tebe nešel lamo.
Zabil tě Palanda protože tys šel do něho. (Mimochodem kdo mě včera napadal? .bigman. )
Superma sem napadl ale nezabil, protože napadl bezbranou Chmakuzu (20 HP).

!Supereme!: Já do bigmana nešel! Pokud někdo má problémy v red zóně tak ať to ohlásí někomu z Chmakuzy! CHBI tam nemá žádný práva.



Naposledy upraveno: 30.3.2008 22.33

# 30.3.2008 22.31
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Superme: To nic nemění natom , že si zabil mě.
Ohledně zabití bigmana. Pokaždé kdy ho potkam do mě jde. tak jsem do něj šel i teď.udělal jsem si svůj vlasntní black list



Naposledy upraveno: 30.3.2008 22.33

# 30.3.2008 22.32
 
Robbenko
zablokován
SZ Mail
Kernoll OMG LAMS!
ja sel do Andree :D myslim ze tam je hodne svedku vy jste do me sli bezduvodne a myslim si ze CHBI je vys nez CHMAKUZA?
# 30.3.2008 22.32
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Robbenko:Kernoll OMG LAMS!
ja sel do Andree :D myslim ze tam je hodne svedku vy jste do me sli bezduvodne a myslim si ze CHBI je vys nez CHMAKUZA?


Šels do mě včera. Ještě sme ti to nevrátil. :-P
CHBI a Chmakuza jsou na stejné urovni.
img67.imageshack.us/img67/4162/lewnynnlwoxq35046thsensys3.jpg
# 30.3.2008 22.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Robbenko: Pokiaľ viem tak CH.B.I. je polícia pre blue zónu a Chmakuza pre red zónu.Takže práva majú také isté



Naposledy upraveno: 30.3.2008 22.35

# 30.3.2008 22.35
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Souhlasím ale Chmakuza si to má hlídat když tam rekiluje Andree a palanda nic nedělá ?! Jen čumí a řiká at kilí dal že mu to je jedno nebo jak to řek... : Kiluj koho chceš...:-|
Edit: Nikdo mě nezabil
A kernolle nejsem !supereme! ale !SUPREME!



Naposledy upraveno: 30.3.2008 22.36

# 30.3.2008 22.35
Obrázek
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Hele bylo to asi takle.
Byl jsem ve 4. městě a hráč adnree kill (resp. rekillil - upozorňovali sme ho i pár ran chytl )
Nalítl tak Bigman a začal střílet po andrem ( jelikož po mě bigman dicky jde měl jsem příležistost mu to vrátit - toho jsem využil ).

Běhen chvilky boje přiběhl superme a jen tak mě zabil.
Jelikož jsem chmakuza tak mě kernoll bránil.

BTW: superme to, že jsme řekl ať si killil koho chce bylo na hráče "halucinace" né na andreho.



Naposledy upraveno: 30.3.2008 22.38

# 30.3.2008 22.36
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Maniak10:Robbenko: Pokiaľ viem tak CH.B.I. je polícia pre blue zónu a Chmakuza pre red zónu.Takže práva majú také isté


V Red zóně CHBI nemá žádný práva. Naopak taky.;-)
# 30.3.2008 22.37
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Robbenko
zablokován
SZ Mail
no co asi tam delali to asi honili navzajem nebo co? pred nosem jim tam behal andree s white a oni tam stali nez sem zakrocil ja a nasledovne jsem byl kill a supreme

Kernoll:tady mluvime o dnesku (ted co se stalo)
Kernol:me vsechny GM rikaly ze CHBI jsou svaty
Palanda:proc ne sam me nedas s nekym by to slo ..:-|



Naposledy upraveno: 30.3.2008 22.38

# 30.3.2008 22.37
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Jo palanda kterej jen tak kilí mu to chtěl vrátit? To bych se hádal Andreeho si jen tak nechal byl sem tam celou dobu! V pohodě kilnul předemnou 3 lidi a vy nic! Tak mi tady nevykládej ! Byl si kiler a pořád si ! A Kernoll se do toho neměl pléct
# 30.3.2008 22.38
Obrázek
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
No, ale ty pomě dicky jdeš tak jsem toho využil a navrátil ti to.
# 30.3.2008 22.38
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Kernoll:Veď som to ani nikde nepísal.Len som napísal ,že CH.B.I. je polícia pre blue zónu a Chmakuza polícia pre red zónu.Len si to zle pochopil;-)
# 30.3.2008 22.38
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Robbenko:Kernoll:tady mluvime o dnesku (ted co se stalo)


Já tě nenapdal tak nevím co meleš. I i kdyby tak bych měl právo.

Maniak10: Tak to promiň.
# 30.3.2008 22.39
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Já palando po tobě vždycvky du? Pokud vim tak sem tě kilnul za poslední dobu 2 × dneska a jednou v duelu!
# 30.3.2008 22.39
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.